Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najpierw łyczek dla kurażu
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ch-chesz wyparować...?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Dobrze czasem się oderwać
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 maja, 08:24
Cała ta szara narracja "Jedi to egoiści mający brud za uszami i zasługujący na upadek" zepsuła Gwiezdne Wojny, zmieńcie moje zdanie
Odpisz
31 maja, 14:01
@Tajdeus: Zgadzam się, że takie spojrzenie jest słabe. Również się z nim nie zgadzam.
Odpisz
28 maja, 19:37
gdyby tylko instniała jakaś zbalansowana strona
taka która zachowa odcienie szarości
Odpisz
Edytowano - 28 maja, 23:21
@PuyoPuyo: Szarzy Jedi to tylko inny rodzaj Sithów ;) Równowaga w Mocy jest synonimem Jasnej Strony, natomiast Ciemna Strona jest tym, co równowagę zaburza. Oto jest pierwotny zamysł George'a Lucasa na równowagę w Mocy.
Pomysł na to, żeby był jakiś "środek" pojawił się dopiero po wyjściu gier KOTOR i nie jest zbyt sensowny. To Jasna Strona jest równowagą. Ciemna jest jej brakiem. Zatem Szarzy Jedi to po prostu trochę łagodniejsi Sithowie, nic więcej.
Poniżej masz prawdziwy kodeks Szarych Jedi ;P
Odpisz
29 maja, 10:29
@Baturaj: dosłownie jak taoistyczne jin jang - dobro nie jest "jasne" a zło "ciemne", tylko dobra jest równowaga przeciwstawnych elementów, a zły jest brak równowagi. Nie ma dodatkowej równowagi między równowagą i chaosem, to tylko tłumaczenie ludzi skrycie dążących do chaosu ;p
Odpisz
31 maja, 13:59
@niggiddu: Też nie do końca, bo w Gwiezdnych Wojnach akurat da się zauważyć, że Jasna Strona dąży do dobra, a Ciemna do zła.
Równowaga w Mocy (czyli Jasna Strona) przejawia się porządkiem, spokojem i harmonią - dlatego ludzie dbający o tę Równowagę (czyli o Jasną Stronę) skupiają się na bezinteresownej pomocy innym w niebezpieczeństwach oraz w utrzymywaniu pokoju i dobroci.
Brak równowagi (czyli Ciemna Strona) przejawia się egoistycznym dążeniem do swoich celów, z pominięciem potrzeb innych istot - dlatego ludzie wyznający filozofię dowolnego używania Mocy do swoich celów (czyli filozofię Ciemnej Strony) skupiają się tylko na sobie, po drodze raniąc innych i niszcząc pokój.
Odpisz
29 maja, 10:13
Ale ten sith jest spooky
Odpisz
29 maja, 09:32
No tak to wsm wygląda, trudno się nie zgodzić. Najbardzije mnie ciekawi sprawa rozkazu 66, jak Palpatinowi udało się wszystko ukryć
Odpisz
28 maja, 15:14
No dobra, tylko czemu on wygląda jak yoda?
Odpisz
28 maja, 18:38
@kokomando: chcesz powiedzieć że ktoś z jego rasy nie może być sithem mimo że jego gatunek jest najbardziej podatny na moc i każdy z nich to świętoszek?
Odpisz
28 maja, 18:58
@kokomando: Yoda był sithem. Zobacz jak za wszelką cenę stara się opóźnić działania zakonu jedi, aby sithowie mieli więcej czasu na realizację swoich planów.
Odpisz