Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
No to posłuchane
Nie są aż takie pyszne
Jesteś wybrańcem panie profesorze
TheFatRat, Copyright Free Music, Linkin Park...
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 maja, 08:24
Cała ta szara narracja "Jedi to egoiści mający brud za uszami i zasługujący na upadek" zepsuła Gwiezdne Wojny, zmieńcie moje zdanie
Odpisz
31 maja, 14:01
@Tajdeus: Zgadzam się, że takie spojrzenie jest słabe. Również się z nim nie zgadzam.
Odpisz
28 maja, 19:37
gdyby tylko instniała jakaś zbalansowana strona
taka która zachowa odcienie szarości
Odpisz
Edytowano - 28 maja, 23:21
@PuyoPuyo: Szarzy Jedi to tylko inny rodzaj Sithów ;) Równowaga w Mocy jest synonimem Jasnej Strony, natomiast Ciemna Strona jest tym, co równowagę zaburza. Oto jest pierwotny zamysł George'a Lucasa na równowagę w Mocy.
Pomysł na to, żeby był jakiś "środek" pojawił się dopiero po wyjściu gier KOTOR i nie jest zbyt sensowny. To Jasna Strona jest równowagą. Ciemna jest jej brakiem. Zatem Szarzy Jedi to po prostu trochę łagodniejsi Sithowie, nic więcej.
Poniżej masz prawdziwy kodeks Szarych Jedi ;P
Odpisz
29 maja, 10:29
@Baturaj: dosłownie jak taoistyczne jin jang - dobro nie jest "jasne" a zło "ciemne", tylko dobra jest równowaga przeciwstawnych elementów, a zły jest brak równowagi. Nie ma dodatkowej równowagi między równowagą i chaosem, to tylko tłumaczenie ludzi skrycie dążących do chaosu ;p
Odpisz
31 maja, 13:59
@niggiddu: Też nie do końca, bo w Gwiezdnych Wojnach akurat da się zauważyć, że Jasna Strona dąży do dobra, a Ciemna do zła.
Równowaga w Mocy (czyli Jasna Strona) przejawia się porządkiem, spokojem i harmonią - dlatego ludzie dbający o tę Równowagę (czyli o Jasną Stronę) skupiają się na bezinteresownej pomocy innym w niebezpieczeństwach oraz w utrzymywaniu pokoju i dobroci.
Brak równowagi (czyli Ciemna Strona) przejawia się egoistycznym dążeniem do swoich celów, z pominięciem potrzeb innych istot - dlatego ludzie wyznający filozofię dowolnego używania Mocy do swoich celów (czyli filozofię Ciemnej Strony) skupiają się tylko na sobie, po drodze raniąc innych i niszcząc pokój.
Odpisz
29 maja, 10:13
Ale ten sith jest spooky
Odpisz
29 maja, 09:32
No tak to wsm wygląda, trudno się nie zgodzić. Najbardzije mnie ciekawi sprawa rozkazu 66, jak Palpatinowi udało się wszystko ukryć
Odpisz
28 maja, 15:14
No dobra, tylko czemu on wygląda jak yoda?
Odpisz
28 maja, 18:38
@kokomando: chcesz powiedzieć że ktoś z jego rasy nie może być sithem mimo że jego gatunek jest najbardziej podatny na moc i każdy z nich to świętoszek?
Odpisz
28 maja, 18:58
@kokomando: Yoda był sithem. Zobacz jak za wszelką cenę stara się opóźnić działania zakonu jedi, aby sithowie mieli więcej czasu na realizację swoich planów.
Odpisz