Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tajdeus

29 maja, 08:24

Cała ta szara narracja "Jedi to egoiści mający brud za uszami i zasługujący na upadek" zepsuła Gwiezdne Wojny, zmieńcie moje zdanie

Avatar Baturaj

31 maja, 14:01

@Tajdeus: Zgadzam się, że takie spojrzenie jest słabe. Również się z nim nie zgadzam.

Avatar PuyoPuyo

28 maja, 19:37

gdyby tylko instniała jakaś zbalansowana strona
taka która zachowa odcienie szarości

Avatar Baturaj

Edytowano - 28 maja, 23:21

@PuyoPuyo: Szarzy Jedi to tylko inny rodzaj Sithów ;) Równowaga w Mocy jest synonimem Jasnej Strony, natomiast Ciemna Strona jest tym, co równowagę zaburza. Oto jest pierwotny zamysł George'a Lucasa na równowagę w Mocy.

Pomysł na to, żeby był jakiś "środek" pojawił się dopiero po wyjściu gier KOTOR i nie jest zbyt sensowny. To Jasna Strona jest równowagą. Ciemna jest jej brakiem. Zatem Szarzy Jedi to po prostu trochę łagodniejsi Sithowie, nic więcej.

Poniżej masz prawdziwy kodeks Szarych Jedi ;P

Avatar niggiddu

29 maja, 10:29

@Baturaj: dosłownie jak taoistyczne jin jang - dobro nie jest "jasne" a zło "ciemne", tylko dobra jest równowaga przeciwstawnych elementów, a zły jest brak równowagi. Nie ma dodatkowej równowagi między równowagą i chaosem, to tylko tłumaczenie ludzi skrycie dążących do chaosu ;p

Avatar Baturaj

31 maja, 13:59

@niggiddu: Też nie do końca, bo w Gwiezdnych Wojnach akurat da się zauważyć, że Jasna Strona dąży do dobra, a Ciemna do zła.
Równowaga w Mocy (czyli Jasna Strona) przejawia się porządkiem, spokojem i harmonią - dlatego ludzie dbający o tę Równowagę (czyli o Jasną Stronę) skupiają się na bezinteresownej pomocy innym w niebezpieczeństwach oraz w utrzymywaniu pokoju i dobroci.
Brak równowagi (czyli Ciemna Strona) przejawia się egoistycznym dążeniem do swoich celów, z pominięciem potrzeb innych istot - dlatego ludzie wyznający filozofię dowolnego używania Mocy do swoich celów (czyli filozofię Ciemnej Strony) skupiają się tylko na sobie, po drodze raniąc innych i niszcząc pokój.

Avatar pieczarki

29 maja, 10:13

Ale ten sith jest spooky

Avatar Kot2137

29 maja, 09:32

No tak to wsm wygląda, trudno się nie zgodzić. Najbardzije mnie ciekawi sprawa rozkazu 66, jak Palpatinowi udało się wszystko ukryć

Avatar kokomando

28 maja, 15:14

No dobra, tylko czemu on wygląda jak yoda?

Avatar CzlowiekMaupa

28 maja, 18:38

@kokomando: chcesz powiedzieć że ktoś z jego rasy nie może być sithem mimo że jego gatunek jest najbardziej podatny na moc i każdy z nich to świętoszek?

Avatar starmagedon

28 maja, 18:58

@kokomando: Yoda był sithem. Zobacz jak za wszelką cenę stara się opóźnić działania zakonu jedi, aby sithowie mieli więcej czasu na realizację swoich planów.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Baturaj
Dodane przez: Baturaj

Nieuczciwa ocena

No to posłuchane

Nie są aż takie pyszne

Jesteś wybrańcem panie profesorze

TheFatRat, Copyright Free Music, Linkin Park...

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka