Nie jestem pewien, czy lepiej zrobić coś produktywnego
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Trzeba brać osobną torbę
Były nóżki, nie ma nóżek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 października 2014, 14:08
Zrób coś produktywnego na kompie...
Odpisz
10 lipca 2015, 10:36
@DeadExtreme: Czyli jednak wbić 20 lvl Nincadzie? (Jak ona wolno ewoluuje!)
Odpisz
14 października 2014, 17:26
Pytanie... Wybór jest prosty, oczywiście że siedzieć przy komputerze.
Odpisz
14 października 2014, 17:01
Jaki dylemat? Wybór jest prosty.
Odpisz
14 października 2014, 14:11
"Jeszcze tylko ten poziom :/"
Odpisz
14 października 2014, 14:05
Ten dylemat... idę grać na komputerze. :D
Odpisz