Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2015, 19:44

ja często rozmawiam wieczorem czy w nocy z samym sobą, z nudów... tak myślę sobie o wszystkim... szkoda, że nie mam rodzeństwa... jestem Foreverem Alone w 90%...

Avatar CombatWombat

1 lutego 2015, 19:59

Rozdwojenie jaźni?

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2015, 20:10

@CombatWombat: nie wiem

Avatar CombatWombat

1 lutego 2015, 20:12

Zgłoś się do psychiatry z tym problemem.

Avatar dustin2001

1 lutego 2015, 20:28

@CombatWombat: Ja rozmawiam sam ze sobą i to daje pozytywne efekty. Czasem się pojawia 3 głos. Ale drugi głos mój jest naprawdę wspaniały. Lubię go, bo to mój przyjaciel.

Avatar CombatWombat

1 lutego 2015, 20:40

@dustin2001: ty też masz rozdwojenie :-:

Avatar dustin2001

1 lutego 2015, 20:45

@CombatWombat: Wiem i jestem z tego dumny. Chociaż bywa dla mnie ten głos miejscami wredny (tutaj jego głos w głowie, on też nie bywa dla mnie miły), ale da się z nim wytrzymać jak nie wpisuje dodatkowych części do mej konwersacji (konwersacj, sracjaci.).

Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2015, 08:40

@dustin2001: i w ch*j, +1, też jestem z tego dumny, to naprawdę pomaga, a CombatWombat widocznie nie wie, co pisze.

Avatar CombatWombat

3 lutego 2015, 20:31

@dustin2001: W sumie, to wiem że wam z tym dobrze a czasami źle, to zależy od sytuacji.

Avatar opliko95

Edytowano - 1 lutego 2015, 22:25

[tu było coś, co już ktoś napisał]

Avatar Stasiek121

Edytowano - 1 lutego 2015, 20:18

Gollum na pewno zna twój ból

Avatar DeadExtreme

1 lutego 2015, 19:17

I to jest forever alone.

Avatar UnderBird

1 lutego 2015, 19:08

Kiedyś byłeś zje**ny, a nie czekaj ciągle jesteś >.<

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2015, 19:08

Czasami też muszę pogadać z kimś mądrym więc gadam sam do siebie.

Avatar Babcia_jacka1s

1 lutego 2015, 19:07

Ma Pan rozdwojenie jaźni?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Ładne rzeczy

Przyszłość jest piękna

Angielskie śmieszki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka