Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Darwineek

1 lutego 2015, 19:24

nie nie nie moim zdaniem to tak : jak jestem w sql to ma zapi***alać :v jak jestem w chacie to nie xD

Avatar Szymon2301

Edytowano - 1 lutego 2015, 20:14

@Darwineek: A jest na odwrót.

Avatar Darwineek

2 lutego 2015, 19:32

@Szymon2301: niestety ;C

Avatar masterpredator124

2 lutego 2015, 13:53

Czas w domu zapie*dala, a w szkole ma lagi.

Avatar zuzanna357

1 lutego 2015, 19:15

"czas nie ku*as nigdy nie stanie"

Avatar jacek1s

1 lutego 2015, 19:20

@zuzanna357: Niektórym to i ku*as nie stanie ;D

Avatar ZawiszaMikolow

1 lutego 2015, 20:49

@jacek1s: "Historie z życia jacka"

Avatar VanQuisch

2 lutego 2015, 00:02

@jacek1s: Kanapka wróciła :O

Avatar opliko95

1 lutego 2015, 22:22

Ale gdyby czas zwolnił my też byśmy zwolinili i mielibyśmy wolniejsze poczucie czasu, więc dla nas by nie zwolnił

Avatar upiorex

1 lutego 2015, 21:39

No cóż, w sumie wyszłoby na to samo, bo nie tylko chwile, które są fajne by się wydłużyły, ale także te , których wolelibyśmy nie przeżywać też byłyby "rozciągnięte".

Avatar
lee32147

1 lutego 2015, 19:01

A może nie musi, tylko chce?

Avatar jacek1s

1 lutego 2015, 19:03

Musi to na Rusi, a w Polsce, to jak kto chce ;D

Avatar bezlada

1 lutego 2015, 20:01

@jacek1s: A już myślałem że się zmieniłeś. Jak bardzo się myliłem...

Avatar krzyzowka

1 lutego 2015, 20:01

I zrozumiałeś że twój argument jest inwalidą :D

Avatar Babcia_jacka1s

1 lutego 2015, 19:06

Czas nie zapi***ala, tylko płynie.

Avatar jacek1s

1 lutego 2015, 19:08

@Babcia_jacka1s: Co to za nick?

Avatar MrStick

1 lutego 2015, 19:11

@jacek1s: xD

Avatar Babcia_jacka1s

1 lutego 2015, 19:11

@jacek1s: Putin zło wcielone

Avatar jacek1s

1 lutego 2015, 19:14

Avatar Babcia_jacka1s

1 lutego 2015, 19:14

@jacek1s: Za moich czasów na jeja nie można było wstawiać obrazków w komentach

Avatar jacek1s

1 lutego 2015, 19:16

@Babcia_jacka1s: Za moich czasów komentarze to było głównie "Fajne 5/5" albo "Ch**owe 1/10" ;-;

Avatar Babcia_jacka1s

1 lutego 2015, 19:17

@jacek1s: To trochę podejrzane że tak się działo jak ty się pojawiłeś

Avatar messiu

1 lutego 2015, 19:17

@jacek1s: Ha ha jebłem

Avatar jacek1s

1 lutego 2015, 19:18

@Babcia_jacka1s: No cóż...

Avatar Babcia_jacka1s

1 lutego 2015, 19:19

@jacek1s: W Azerbejdżanie mają bardzo nietypowy sposób przyrządzania kanapek

Avatar jacek1s

1 lutego 2015, 19:23

Avatar Babcia_jacka1s

1 lutego 2015, 19:28

@jacek1s: Мне очень жаль, но я не могу говорить по-английски практически на любом языке я не могу , а тыдерьмо являетсяперевод переводчиком , Гугле

Avatar jacek1s

1 lutego 2015, 19:34

Avatar CombatWombat

1 lutego 2015, 19:57

@jacek1s: Would you play a game?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ikony

Albo dla osób w spektrum

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Należy się za piękne oczy

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka