Gdyby czas nie musiał tak szybko zapie*dalać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Albo dla osób w spektrum
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Należy się za piękne oczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lutego 2015, 19:24
nie nie nie moim zdaniem to tak : jak jestem w sql to ma zapi***alać :v jak jestem w chacie to nie xD
Odpisz
Edytowano - 1 lutego 2015, 20:14
@Darwineek: A jest na odwrót.
Odpisz
2 lutego 2015, 19:32
@Szymon2301: niestety ;C
Odpisz
2 lutego 2015, 13:53
Czas w domu zapie*dala, a w szkole ma lagi.
Odpisz
1 lutego 2015, 19:15
"czas nie ku*as nigdy nie stanie"
Odpisz
1 lutego 2015, 19:20
@zuzanna357: Niektórym to i ku*as nie stanie ;D
Odpisz
1 lutego 2015, 20:49
@jacek1s: "Historie z życia jacka"
Odpisz
2 lutego 2015, 00:02
@jacek1s: Kanapka wróciła :O
Odpisz
1 lutego 2015, 22:22
Ale gdyby czas zwolnił my też byśmy zwolinili i mielibyśmy wolniejsze poczucie czasu, więc dla nas by nie zwolnił
Odpisz
1 lutego 2015, 21:39
No cóż, w sumie wyszłoby na to samo, bo nie tylko chwile, które są fajne by się wydłużyły, ale także te , których wolelibyśmy nie przeżywać też byłyby "rozciągnięte".
Odpisz
1 lutego 2015, 19:01
A może nie musi, tylko chce?
Odpisz
1 lutego 2015, 19:03
Musi to na Rusi, a w Polsce, to jak kto chce ;D
Odpisz
1 lutego 2015, 20:01
@jacek1s: A już myślałem że się zmieniłeś. Jak bardzo się myliłem...
Odpisz
1 lutego 2015, 20:01
I zrozumiałeś że twój argument jest inwalidą :D
Odpisz
1 lutego 2015, 19:06
Czas nie zapi***ala, tylko płynie.
Odpisz
1 lutego 2015, 19:08
@Babcia_jacka1s: Co to za nick?
Odpisz
1 lutego 2015, 19:11
@jacek1s: xD
Odpisz
1 lutego 2015, 19:11
@jacek1s: Putin zło wcielone
Odpisz
1 lutego 2015, 19:14
@Babcia_jacka1s:
Odpisz
1 lutego 2015, 19:14
@jacek1s: Za moich czasów na jeja nie można było wstawiać obrazków w komentach
Odpisz
1 lutego 2015, 19:16
@Babcia_jacka1s: Za moich czasów komentarze to było głównie "Fajne 5/5" albo "Ch**owe 1/10" ;-;
Odpisz
1 lutego 2015, 19:17
@jacek1s: To trochę podejrzane że tak się działo jak ty się pojawiłeś
Odpisz
1 lutego 2015, 19:17
@jacek1s: Ha ha jebłem
Odpisz
1 lutego 2015, 19:18
@Babcia_jacka1s: No cóż...
Odpisz
1 lutego 2015, 19:19
@jacek1s: W Azerbejdżanie mają bardzo nietypowy sposób przyrządzania kanapek
Odpisz
1 lutego 2015, 19:23
@Babcia_jacka1s:
Odpisz
1 lutego 2015, 19:28
@jacek1s: Мне очень жаль, но я не могу говорить по-английски практически на любом языке я не могу , а тыдерьмо являетсяперевод переводчиком , Гугле
Odpisz
1 lutego 2015, 19:34
@Babcia_jacka1s:
Odpisz
1 lutego 2015, 19:57
@jacek1s: Would you play a game?
Odpisz