Brawa dla piłkarzy ręcznych!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
No to posłuchane
Najbardziej realistyczny spośród modów
To będzie bolało
Nie są aż takie pyszne
To się nie może nie udać
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 17 października 2015, 18:44
Nie łatwiej powiedzieć "szczypiornistów"?
Odpisz
1 lutego 2015, 20:19
Brawa dla polskich hokeistów
~Bronisław Komorowski.
Odpisz
1 lutego 2015, 21:56
pozdrawiam*
Odpisz
2 lutego 2015, 06:39
on na siatkarzy mówiąc piłkarze dobrze mówił -,-
Odpisz
2 lutego 2015, 14:17
@Lekki69: niby poprawnie ale się nie używa miana "Piłkarze" dla Siatkarzy ogółem :/
Odpisz
2 lutego 2015, 17:25
No właśnie, bo on jest z tych "szczęśliwych" lat przed 2 tysięcznym rokiem którzy wszyscy wychwalają a nikt nie zna tych obyczajów tamtych lat... poprawnie, a hokeiści napewno nie
Odpisz
2 lutego 2015, 07:39
W RMFfm trochę przesadzają bo mówią że brąz jest jak złoto... Jakby nie mogli pogodzić się z tym, że przegrali z katarem. Niby są takie zlepki ale grają lepiej no i trudno. Co niektórzy się podniecają (lenny face) że niby nie mogą wygrać i zostać mistrzami świata. A mają takie samo prawo. Co zrobisz? Nic nie zrobisz.
Odpisz
1 lutego 2015, 17:20
Zapytałam cleverka kto wygra finał, powiedział, że Francja.
Odpisz
1 lutego 2015, 17:40
@Myszkapl: Może to być dwuznaczne, bo może to dotyczyć np. Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej
Odpisz
Edytowano - 1 lutego 2015, 18:30
@Mati129: Nie, zapytałam konkretnie "Who will win Handball? France or Qatar?" Powiedział, że "France".
Odpisz
1 lutego 2015, 21:44
@Myszkapl: Jasnowidz ;d
Odpisz
1 lutego 2015, 21:29
To nie my zdobyliśmy, tylko piłkarze ręczni. Z resztą za miesiąc, góra dwa nikt o tym nie będzie pamiętał, zupełnie jak o wygranej przez polską drużynę Mistrzostw Świata w Siatkówce.
Odpisz
1 lutego 2015, 20:10
Ocena 2.84 - główna
Mój obrazek
Ocena 4.6 - nie może wyjść z poczekalni.
Logika??
Odpisz
1 lutego 2015, 20:48
@CEzikMaj: Ejdmin medżig!
Odpisz
1 lutego 2015, 20:22
Co jak co, ale zawsze jakiś sukces.
Odpisz
1 lutego 2015, 18:00
Mów mi więcej.
Odpisz