Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Chemical

Edytowano - 17 października 2015, 18:44

Nie łatwiej powiedzieć "szczypiornistów"?

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2015, 20:19

Brawa dla polskich hokeistów
~Bronisław Komorowski.

Avatar Maniek1234565

1 lutego 2015, 21:56

pozdrawiam*

Avatar Lekki69

2 lutego 2015, 06:39

on na siatkarzy mówiąc piłkarze dobrze mówił -,-

Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2015, 14:17

@Lekki69: niby poprawnie ale się nie używa miana "Piłkarze" dla Siatkarzy ogółem :/

Avatar Lekki69

2 lutego 2015, 17:25

No właśnie, bo on jest z tych "szczęśliwych" lat przed 2 tysięcznym rokiem którzy wszyscy wychwalają a nikt nie zna tych obyczajów tamtych lat... poprawnie, a hokeiści napewno nie

Avatar mistrz_lamorozcow

2 lutego 2015, 07:39

W RMFfm trochę przesadzają bo mówią że brąz jest jak złoto... Jakby nie mogli pogodzić się z tym, że przegrali z katarem. Niby są takie zlepki ale grają lepiej no i trudno. Co niektórzy się podniecają (lenny face) że niby nie mogą wygrać i zostać mistrzami świata. A mają takie samo prawo. Co zrobisz? Nic nie zrobisz.

Avatar Myszkapl

1 lutego 2015, 17:20

Zapytałam cleverka kto wygra finał, powiedział, że Francja.

Avatar Mati129

1 lutego 2015, 17:40

@Myszkapl: Może to być dwuznaczne, bo może to dotyczyć np. Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej

Avatar Myszkapl

Edytowano - 1 lutego 2015, 18:30

@Mati129: Nie, zapytałam konkretnie "Who will win Handball? France or Qatar?" Powiedział, że "France".

Avatar Hank1212

1 lutego 2015, 21:44

@Myszkapl: Jasnowidz ;d

Avatar Jamal007

1 lutego 2015, 21:29

To nie my zdobyliśmy, tylko piłkarze ręczni. Z resztą za miesiąc, góra dwa nikt o tym nie będzie pamiętał, zupełnie jak o wygranej przez polską drużynę Mistrzostw Świata w Siatkówce.

Avatar CEzikMaj

1 lutego 2015, 20:10

Ocena 2.84 - główna
Mój obrazek
Ocena 4.6 - nie może wyjść z poczekalni.
Logika??

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2015, 20:48

@CEzikMaj: Ejdmin medżig!

Avatar DeadExtreme

1 lutego 2015, 20:22

Co jak co, ale zawsze jakiś sukces.

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2015, 18:00

Mów mi więcej.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

No to posłuchane

Najbardziej realistyczny spośród modów

To będzie bolało

Nie są aż takie pyszne

To się nie może nie udać

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka