memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
1 lutego 2015, 23:46
Byłem na telefonie i przeczytałem "Bo KaeN by nie miał kibiców" :D
Odpisz
1 lutego 2015, 20:19
Polacy nie wzięli theraflu i przegrali z katarem...
1 lutego 2015, 20:08
Bo mieli katar! (Ba dum tss)
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież1 lutego 2015, 23:46
Byłem na telefonie i przeczytałem "Bo KaeN by nie miał kibiców" :D
Odpisz
1 lutego 2015, 20:19
Polacy nie wzięli theraflu i przegrali z katarem...
Odpisz
1 lutego 2015, 20:08
Bo mieli katar! (Ba dum tss)
Odpisz