Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sebzer

22 lipca 2021, 12:49

wszystko zbieram bo nigdy nie wiem czy nie będzie questa ,,daj mi trzy eliksiry zwiększenia odporności na ogień i dwa odporności na zimno oraz dużą potkę toksyny" albo coś.

Avatar pawlikok

24 września 2018, 01:30

Ja zbieram mikstury, zioła, bronie... Po prostu wszystko i nie sprzedaję ani nie używam #TeamGothic

Avatar Szortek

31 maja 2018, 10:43

Ja mam fetysz zbierania strzał w Oblivionie

Avatar roxy697

16 sierpnia 2017, 20:51

Tsa... no chyba że mam kilkanaście takich samych xd

Avatar drago19080

26 maja 2016, 09:33

W niektórych gierkach powinny być opcje tworzenia sklepów- mógłbym wtedy otworzyć sklep alchemiczny i nie tylko...

Avatar jaccku321

21 marca 2016, 17:53

Kto zna ten ból i przekonał się co to ku*wizm - na pewno grał w Risena i poty które kupisz za 1000 monet (to cholernie dużo jak na tą grę), ale sprzedać ich nie możesz, a są całkowicie w zasadzie bezużyteczne.

Avatar Boberek00

30 stycznia 2016, 18:26

tak ma każdy

Avatar VioleksHD

24 grudnia 2015, 19:54

Bo po co ich nie zbierać?

Avatar ziomek93

27 lipca 2015, 17:59

Ja tak dostaje coś używam czekam asz dostane kolejne cosie :D

Avatar jakub17

16 marca 2015, 14:33

w grze Władca pierścieni: wojna na północy zawsze zbieram mikstury a później sprzedaje dzięki czemu mam kasę na nowe bronie.

Avatar adamszu

14 lutego 2015, 14:39

obecnie gram w skyrim i po dokonaniu włożenia niepotrzebnych mikstur do skrzynki w moim domu, ubyło mi ponad 100 udźwigu...

Avatar Sir_Snoge

14 lutego 2015, 18:40

@adamszu: nie lepiej sprzedać? :D

Avatar adamszu

14 lutego 2015, 23:07

@Sir_Snoge: Może się przydadzą na później xD

Avatar Sir_Snoge

14 lutego 2015, 23:08

@adamszu: Potka na zwiększenie damage z broni dwuręcznej, gdy grasz magiem :D

Avatar adamszu

15 lutego 2015, 17:00

Avatar nabijaczleweli

14 lutego 2015, 14:08

Na handel idą, tylko żaden handlarz nie ma odpowiednio dużo kasy, by kupić więcej niż parę eliksirów, ale do tego jest trywialny exploit.

Avatar Sir_Snoge

14 lutego 2015, 18:41

@nabijaczleweli: w skajrimie możesz quicksave'nąć, zabić handlarza i wczytać save. ;)

Avatar nabijaczleweli

14 lutego 2015, 20:23

@Sir_Snoge: Nie zabić, lecz zaatakować, do punktu w którym on zacznie atakować ciebie (1 hit dla normalnych, ~50%hp dla handlarzy z gildii itp.).

Avatar kawtkawt

14 lutego 2015, 19:49

tak

Avatar UkradliMiNick

14 lutego 2015, 19:22

Tak, w terrarii .-.

Avatar DeadExtreme

14 lutego 2015, 17:57

"Zostawie je na później"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar mistrz2plan
Dodane przez: mistrz2plan

To się nie może nie udać

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Fajnie że odpowiedzieli

Co za przypadek

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka