Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Fajnie że odpowiedzieli
Co za przypadek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lipca 2021, 12:49
wszystko zbieram bo nigdy nie wiem czy nie będzie questa ,,daj mi trzy eliksiry zwiększenia odporności na ogień i dwa odporności na zimno oraz dużą potkę toksyny" albo coś.
Odpisz
24 września 2018, 01:30
Ja zbieram mikstury, zioła, bronie... Po prostu wszystko i nie sprzedaję ani nie używam #TeamGothic
Odpisz
31 maja 2018, 10:43
Ja mam fetysz zbierania strzał w Oblivionie
Odpisz
16 sierpnia 2017, 20:51
Tsa... no chyba że mam kilkanaście takich samych xd
Odpisz
26 maja 2016, 09:33
W niektórych gierkach powinny być opcje tworzenia sklepów- mógłbym wtedy otworzyć sklep alchemiczny i nie tylko...
Odpisz
21 marca 2016, 17:53
Kto zna ten ból i przekonał się co to ku*wizm - na pewno grał w Risena i poty które kupisz za 1000 monet (to cholernie dużo jak na tą grę), ale sprzedać ich nie możesz, a są całkowicie w zasadzie bezużyteczne.
Odpisz
30 stycznia 2016, 18:26
tak ma każdy
Odpisz
24 grudnia 2015, 19:54
Bo po co ich nie zbierać?
Odpisz
27 lipca 2015, 17:59
Ja tak dostaje coś używam czekam asz dostane kolejne cosie :D
Odpisz
16 marca 2015, 14:33
w grze Władca pierścieni: wojna na północy zawsze zbieram mikstury a później sprzedaje dzięki czemu mam kasę na nowe bronie.
Odpisz
14 lutego 2015, 14:39
obecnie gram w skyrim i po dokonaniu włożenia niepotrzebnych mikstur do skrzynki w moim domu, ubyło mi ponad 100 udźwigu...
Odpisz
14 lutego 2015, 18:40
@adamszu: nie lepiej sprzedać? :D
Odpisz
14 lutego 2015, 23:07
@Sir_Snoge: Może się przydadzą na później xD
Odpisz
14 lutego 2015, 23:08
@adamszu: Potka na zwiększenie damage z broni dwuręcznej, gdy grasz magiem :D
Odpisz
15 lutego 2015, 17:00
@Sir_Snoge: xD
Odpisz
14 lutego 2015, 14:08
Na handel idą, tylko żaden handlarz nie ma odpowiednio dużo kasy, by kupić więcej niż parę eliksirów, ale do tego jest trywialny exploit.
Odpisz
14 lutego 2015, 18:41
@nabijaczleweli: w skajrimie możesz quicksave'nąć, zabić handlarza i wczytać save. ;)
Odpisz
14 lutego 2015, 20:23
@Sir_Snoge: Nie zabić, lecz zaatakować, do punktu w którym on zacznie atakować ciebie (1 hit dla normalnych, ~50%hp dla handlarzy z gildii itp.).
Odpisz
14 lutego 2015, 19:49
tak
Odpisz
14 lutego 2015, 19:22
Tak, w terrarii .-.
Odpisz
14 lutego 2015, 17:57
"Zostawie je na później"
Odpisz