Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JuliuszCezar12_

13 sierpnia 2021, 00:35

Kiedyś to było kurrrrła

Avatar
FarciaZ

10 listopada 2019, 23:58

Ok boomer

Avatar skers2

14 lutego 2015, 17:22

I znowu głupi stereotyp ludzi których nie stać na iPhona, a wiedzą lepiej. Mam iPhona spad mi milion razy na podłogę i się nie rozwalił -.-

Avatar julka1280

23 października 2015, 15:08

@skers2: to wada produktu.

Avatar Dertboj

14 lutego 2015, 23:08

Najlepsze: Iphone spada - rozbija szybkę. Stara Nokia spada - rozbija podłogę. Taka malusieńka różnica =D

Avatar UkradliMiNick

14 lutego 2015, 19:18

"mamo! Będę w MTV!" 0_o

Avatar
Konto usunięte

14 lutego 2015, 16:04

,,1TB to 1000000 mb" co k**wa?1 TB to 1048576 MB tak trudno wziąć kalkulator i pomnożyć 1 przez 1024 2 razy?

Avatar kozakfull

Edytowano - 14 lutego 2015, 16:40

Mylisz TB z Tb.

Avatar shark2199

14 lutego 2015, 17:28

@kozakfull: A ty mylisz Tb z TiB.

Avatar kozakfull

14 lutego 2015, 17:44

@shark2199: można pomylić TB, Tb oraz TiB tak samo jak MB Mb oraz Mib ale to co on napisał też nie jest dobrze bo 1 TB to 1000000MB

Avatar Axl_MMX

10 lutego 2015, 18:51

1 TB to 1 048 576 MB.

Avatar DeadExtreme

Edytowano - 10 lutego 2015, 19:10

@Axl_MMX: W przybliżeniu to 1 000 000 MB... Chyba to miał na myśli admin.

Avatar mooped

10 lutego 2015, 22:50

@Axl_MMX: Ja nawet nie wiedziałem że coś takiego istnieje :-/

Avatar shark2199

14 lutego 2015, 17:30

@Axl_MMX: 1 TiB to 1048576 MiB. Mylisz się bardzo.

Avatar Isentor

10 lutego 2015, 20:25

Kolejny gówno warty nieśmieszny obrazek wychwalający lata 90.

Avatar Lord666666

10 lutego 2015, 23:52

@Isentor: Popieram, rozpisywałem się na ten temat pod innym obrazkiem. Zastanawiam się tylko czemu pendrive jest gorszy od dyskietki i telefon który jest bardziej poręczny a niżeli radio

Avatar nuiqes

10 lutego 2015, 23:57

@Isentor: Yup. Time to press the button.

Avatar Myszkapl

11 lutego 2015, 13:19

@Lord666666: Dlaczego uważasz, że taką treść miałyby przekazywać obrazki porównujące z latami 90-tymi? Jedne rzeczy się pogorszyły, ale technologia jest coraz lepsza (może poza wytrzymałością wyświetlaczy, sporo moich przyjaciół ma potłuczone).

Avatar bylejakbylegdzie

14 lutego 2015, 17:00

@Myszkapl: co do wytrzymałości wyświetlaczy to nawet w tych nowych telefonach nie ma problemu z rzucaniem z 1 piętra np. nokia asha z 2012 roku

Avatar bylejakbylegdzie

10 lutego 2015, 18:38

"1TB to 1000000 MB" informatycy zaczęli płakać

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2015, 19:08

@bylejakbylegdzie: Wiedziałem, że jest coŚ nie tak z tą cyfrą ;L

Avatar kozakfull

Edytowano - 14 lutego 2015, 16:41

@bylejakbylegdzie: To jest poprawne 1 TB to 1000000 MB, upewnij się że nie mylisz TB z Tb.

Avatar popek9001

14 lutego 2015, 14:25

akurat nie widze nic złego w pendrivach.

Avatar Frutti56

14 lutego 2015, 14:57

@popek9001: Ale dyskietkami można było się rzucać

Avatar szafirowy01

14 lutego 2015, 15:35

@Frutti56: Jak pendrive nie jest delikatny, to też można ;) Kolega to ma nawet taki dysk zewnętrzny, że można nim rzucić, ale oberwanie nim mogłoby boleć...

Avatar
Konto usunięte

14 lutego 2015, 15:49

@szafirowy01: Ja mam taki gumowy pendrive, fajnie się odbija.

Avatar szafirowy01

14 lutego 2015, 16:02

Ja miałem taki fajny w formie gumowej opaski, ale niestety się zepsuł - a że to tylko 2 GB, to nawet nie ma sensu naprawiać.

Avatar crazenata

14 lutego 2015, 15:57

7 najlepsze

Avatar martushka89

14 lutego 2015, 15:18

"dzisiejszość" WTF?!
Chyba "teraźniejszość"

Avatar matylda100404

14 lutego 2015, 15:04

Ostatni obrazek: To w latach 90-tych nie było skarpetek ?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 14 lutego 2015, 14:34

ja pierwszy telefon dostałem w wieku 10 lat i po miesiącu go zniszczyłem i to była motorola z antenką (bardzo fajny telefon a rozwaliłem go ponieważ przegrałem w gre i gdybym znał model znów bym go sobie kupił)

Avatar krystian23

14 lutego 2015, 14:30

Znów brak ziemniaka...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Deal życia

Szybki jak błyskawica

Pozdrawiam świetliki

Można, tylko trzeba wstawać rano

Ikony

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka