Miłość silniejsza od bólu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Angielskie śmieszki
Jakby trochę nie fair
Ładne rzeczy
Nie są aż takie pyszne
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 czerwca 2015, 16:10
mój kot kiedyś spadł z balkonu , przeżył ale gdy przynieśliśmy go do domu to poszedł spać miał prawdopodobnie złamaną tylną łapę mimo to gdy spałem udało mu sie wskoczyć na łóżko a wiem to z tąd że były ślady krwi na łóżku według mnie przyszedł się pożegnać bo rano niestety odszedł....
[*] znicze dla niego :(
Odpisz
21 czerwca 2015, 16:14
@Mrkociak: [*] [*] [*] [*]
Odpisz
21 czerwca 2015, 16:17
@Mrkociak: Wiem, że to smutne, ale dlaczego no poszliście do weterynarza?
Odpisz
21 czerwca 2015, 16:18
@Mrkociak: [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Odpisz
21 czerwca 2015, 16:18
@Majki272: nie było nic widać a rano zaczął się dusić czy coś :(
Odpisz
21 czerwca 2015, 16:31
@Mrkociak: Ja jak miałem około 5 lat to pojechałem z rodzicami w odwiedziny do mojej babci.Był tam taki czarny kto który się trochę mnie bał bo mnie nie znał.Goniłem go po pokoju gościnnym w którym było otwarte wejście na balkon i kot tam weszedł.A że balkonik był wtedy nieogrodzony (było to na wysokości około 5 metrów),to kot skoczył a ja pobiegłem w płaczu do rodziców bo myślałem że ten kotek umarł po skoku xD
Odpisz
21 czerwca 2015, 16:51
@Mrkociak: Ja jak miałem 7 lat na wakacje pojechałem do babci.
Był tam rudy kot. Lubiłem go i bawiłem się z nim całe wakacje.
Gdy wyjeżdżaliśmy kot pobiegł za nami.
Za nami jechał też pijany facet i go przejechał.
[R.I.P]_[*]__ Puszek
Odpisz
21 czerwca 2015, 16:57
@Mrkociak: [*] płacz*
Odpisz
21 czerwca 2015, 17:10
@Mrkociak: czemu ktoś dał mi łapke w dół
Odpisz
21 czerwca 2015, 17:43
@Mrkociak: Ale nie pójść z nim no weta?Czy to nie dziwne, że nie idziesz do weterynarza gdy twój kot spada z balkonu?Nawet jeśli nic nie było widać to powinno się do niego iść.
Odpisz
21 czerwca 2015, 18:22
@Majki272: to było o 22:00
Odpisz
21 czerwca 2015, 20:44
@Mrkociak: [*]
Odpisz
21 czerwca 2015, 22:37
@Mrkociak: Kot moich rodziców kilkanaście razy spadał z 4 piętra i żył ;-;
Był tylko problem, bo rodzice się wku*wiali, że w środku nocy muszą zapi***alać po kota ;-;
Odpisz
21 czerwca 2015, 23:10
@Mrkociak: [*]
Odpisz
21 czerwca 2015, 23:28
@Oliwka406: Jak by spadł z 1 piętra to by cierpiał.
Odpisz
22 czerwca 2015, 04:37
@Mrkociak: [*]
Odpisz
22 czerwca 2015, 04:38
@freddyfan: [*]
Odpisz
22 czerwca 2015, 06:39
@Mrkociak: [*]
Odpisz
22 czerwca 2015, 07:09
@erykhim44: Ee no nie sądze. Chyba wiem, jak to wyglądało. Potem gdy spadl normalnie sobie pobiegł po jakąś mysz i nigdy mu nic nie było.
Odpisz
22 czerwca 2015, 21:55
@Mrkociak: [*]
Odpisz
22 czerwca 2015, 22:57
@Oliwka406: Chodzi o to że jak spadnie z 4 piętra to ma czas by się specjalnie ustawić żeby rozłożyć uderzenie a tak to może sobie złamać nogę.
Odpisz
23 czerwca 2015, 08:04
@erykhim44: Aaa rozumiem. Sory :)
Odpisz
7 listopada 2015, 23:14
@Mrkociak: Kiedyś jak miałem około 4 a 6 to byłem taki głupi że wywalałem koty z pierwszego piętra ;(
Odpisz
7 listopada 2015, 23:15
nie umarł ??
Odpisz
7 listopada 2015, 23:18
@kronim: Co ty,przecież to kot :D
Odpisz
7 listopada 2015, 23:20
mój mały kot 30 minut temu spadł ze 1 piętra :D
i przez 30 sekund leżał bez ruchu - wystraszyłem się :D
Odpisz
7 listopada 2015, 23:21
@kronim: Nie złamał sobie nic?
Odpisz
7 listopada 2015, 23:22
nie ale od razu poszedł spać - jeszcze śpi
Odpisz
7 listopada 2015, 23:22
o ku*wa a może coś złamał
Odpisz
7 listopada 2015, 23:24
@kronim: Jedź do weterynarza.
Odpisz
22 czerwca 2015, 00:19
Patrz wszedłem!
*Jebs*
To wchodź jeszcze raz.
Odpisz
21 czerwca 2015, 16:34
Cierpienie jest drogą do szczęścia.
Odpisz
21 czerwca 2015, 15:54
co do tytułu to tak powinno być :)
Odpisz
21 czerwca 2015, 15:32
Obrazek powinien być podpisany "co myśli przeciętny właściciel kota". W rzeczywistości kot (gdyby umiał) powiedziałby pewnie coś w stylu "a teraz mnie nakarm". Koty domowe wywodzą się od samotników. Nie znają takich pojęć jak miłość, empatia, czy poświęcenie.
Odpisz
21 czerwca 2015, 15:44
@darcus: Przycisk usuń komentarz by się przydał bo napisałeś komentarz nie w twoim stylu!
Odpisz
21 czerwca 2015, 15:49
@Niszczyiel: A to dlaczego? Nie zamierzam usunąć komentarza zawierającego prawdę, czy komuś się ona podoba, czy nie.
Odpisz
Edytowano - 21 czerwca 2015, 16:16
@darcus: jesteś debilem. ponieważ mądry by zrobił coś dobrego a ty tą swoją wiedzą tylko doprowadzasz ludzi do szału. I ten komentarz tez jest prawdą więc nie można go usuwać
Odpisz
21 czerwca 2015, 16:18
Debilem? Nie, ja po prostu jestem do bólu szczery i trochę wkurzający. No, może trochę bardziej niż trochę.
Odpisz
21 czerwca 2015, 17:44
@darcus: skoro sam widzisz problem to czemu nic z tym nie zrobisz?
Odpisz
21 czerwca 2015, 17:46
Bo na tym 'problemie' opiera się kilka z moich największych atutów.
Odpisz
21 czerwca 2015, 17:51
@darcus: np?
Odpisz
21 czerwca 2015, 18:25
Tajemnica.
Odpisz
21 czerwca 2015, 18:57
@darcus: A mi kot przynosi szczury... nie że nie jestem wdzięczna, ale....
Odpisz
21 czerwca 2015, 19:03
@Myszkapl: Przypuszczam że może to być z jego strony swoiste ostrzeżenie, ale pewien nie jestem.
Odpisz
21 czerwca 2015, 19:11
@darcus: Słyszałam, że koty przynoszą upolowane ofiary, bo uważają swoich ludzi za słabych myśliwych.
I moje koty ciągle proszą, że chcą na rączki/kolana - to słodkie, ale poprzednie moje koty nigdy nie chciały, a samce zwykle nie lubiły brania na ręce - a te lubią.
Odpisz
21 czerwca 2015, 19:33
@Myszkapl: Kot robi to dla własnej przyjemności. Myślałem, że to oczywiste.
Odpisz
21 czerwca 2015, 19:44
@darcus: Rozumiem, że moje koty lubią być przytulane - ale nigdy wcześniej koty mnie nie "prosiły" i nie wskakiwały na siłę na kolana.
Odpisz
21 czerwca 2015, 20:06
@Myszkapl: Widocznie te potrzebują tego więcej.
Odpisz
21 czerwca 2015, 15:04
przeciętni właściciele kotów :|
Odpisz
21 czerwca 2015, 15:03
Całe szczęście... mój kot ma mnie w dupie...
Odpisz