Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar UkradliMiNick

18 października 2015, 12:13

Widać siusiaka ;_;

Avatar topornik

18 października 2015, 17:26

@UkradliMiNick: dziękujemy za tą delikatną sugestie że na obrazku jest przedstawiony psi członek

Avatar topornik

18 października 2015, 17:27

@UkradliMiNick: dziękujemy za tą delikatną sugestie że na obrazku jest przedstawiony psi członek

Avatar PidronPL

24 listopada 2015, 15:17

@UkradliMiNick: Spokojnie po prostu ma urwaną nogę. :)

Avatar JapanBall

19 października 2015, 14:29

Te oczy..

Avatar jastrzab874

18 października 2015, 15:16

i jeszcze spalding te piłki co chodzą po 200 zł ;-;

Avatar kosodrzewina111

18 października 2015, 15:15

Psipsiaczek :)

Avatar SVolverine2015

18 października 2015, 14:04

Ale nie tak dosłownie mam nadzieje xD

Avatar llllllllll

13 października 2015, 14:55

Wyglada jak owlosiona paruwka

Avatar Lubiesiebie

Edytowano - 13 października 2015, 15:29

@llllllllll: Moje oczy ;_; parówka*

Avatar Crobat

13 października 2015, 16:04

@Lubiesiebie: *parufka

Avatar Lubiesiebie

Edytowano - 13 października 2015, 16:07

@Crobat: Ty chory poj**e.

Avatar Jasonicos

18 października 2015, 12:05

@llllllllll: Figaro płakał jak czytał.

Avatar Jasonicos

18 października 2015, 12:06

@Crobat: Korbat ty głupiutki siusiaku.
Odpisz mi.

Avatar
Konto usunięte

18 października 2015, 13:51

@Jasonicos: Ja ci już nie wystarczam?

Avatar Jasonicos

18 października 2015, 13:53

Korbat umar.
[*]

Avatar Edward713

Edytowano - 18 października 2015, 12:43

eh
i ta parufka

Avatar RollandY

18 października 2015, 12:20

Widzę kutosa! Loool!

Avatar armiapolskiegowariata

Edytowano - 14 października 2015, 22:39

taki cosplay

Avatar topornik

13 października 2015, 20:14

to jest mina satysfakcji

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Północne Węgry

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

To by wystarczyło

Jakby trochę nie fair

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka