Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2016, 21:51

LOL ona ma tylko majtki a tak to ma namalowane (͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar CrazyMe

25 kwietnia 2016, 17:19

no shit Sherlock

Avatar Archeologwinternetach

25 kwietnia 2016, 17:34

Nie wiem po co majtki.

Avatar
Konto usunięte

5 maja 2019, 14:19

@Archeologwinternetach: zebys sie nie podniecal

Avatar
Konto usunięte

12 czerwca 2018, 14:47

I dla mnie

Avatar
Konto usunięte

5 maja 2019, 14:19

hehe dobre

Avatar Papyrusek

3 października 2016, 15:26

tak

Avatar xd_ailatan

25 kwietnia 2016, 17:16

Kasia szykuj się na cosplay ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar
Konto usunięte

25 kwietnia 2016, 20:41

@xd_ailatan: Ale...Ale jak?!

Avatar TrevorMan

25 kwietnia 2016, 18:39

I szczegnie dla "Puszystego" goscia

Avatar
Konto usunięte

25 kwietnia 2016, 18:20

B-)

Avatar ALKATRAZ

25 kwietnia 2016, 18:08

czekolada robi swoje

Avatar
Konto usunięte

5 maja 2019, 14:20

@ALKATRAZ: no robi

Avatar kicius23

12 kwietnia 2016, 19:03

Przebrała się za Obeliksa? On nie miał koszulki *lenny*.

Avatar Anihilator

12 kwietnia 2016, 19:07

@kicius23: *turbointergalktycznylennyface*

Avatar Miguelp

25 kwietnia 2016, 17:40

@kicius23: ona też nie ma

Avatar Naruumi

25 kwietnia 2016, 17:16

r63 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Ewusia11

12 kwietnia 2016, 20:22

*Woman o.O

Avatar unicorn_zuzu

25 kwietnia 2016, 19:22

@Ewusia11: Nie?

Avatar Ewusia11

Edytowano - 26 kwietnia 2016, 22:19

Avatar Ewusia11

Edytowano - 26 kwietnia 2016, 22:20

@Ewusia11: Zostajesz kobieta po miesiaczce a przed tym jak dostajesz okres, nie da sie byc w ciazy. Wiec jest w tym sens!

Avatar Ewusia11

26 kwietnia 2016, 22:21

@Ewusia11: I tak wiem napisalam woman zamiast women, ale to nie o to chodzilo.

Avatar unicorn_zuzu

27 kwietnia 2016, 06:58

@Ewusia11: Chodzi mi o to, że ten komentarz nie ma sensu... To tak jakbym napisała tutaj "masło"...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

To by wystarczyło

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Jakby trochę nie fair

Nie zadzieraj z bobrami

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka