Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Towarisz

11 stycznia 2025, 14:32

No i wyszło

Avatar OtokoNoKaze

15 stycznia 2025, 15:37

@Towarisz: nie tak dobry jak oryginalna trylogia ale również ujdzie

Avatar
Konto usunięte

29 października 2020, 11:48

Kto losowe?

Avatar loloja

25 kwietnia 2016, 22:33

nie grałem w kozaków ani w American conguest oświeci mnie ktoś co to za gry ?

Avatar panther500

25 kwietnia 2016, 22:35

@loloja: Podpowiedź. Masz chrome na Avatarze, jak tam klikniesz i te nazwy wpiszesz wszystko ci się ukaże.

Avatar loloja

Edytowano - 25 kwietnia 2016, 22:37

@panther500: yyh czemu nie przewidziałem takiej odpowiedzi ;-; EDIT : meh liczyłem że to coś pokroju stalkera ale jednak nie

Avatar Hiopekwhatfu

26 kwietnia 2016, 09:35

@loloja: serio? Serio?!?

Avatar loloja

26 kwietnia 2016, 19:00

@Hiopekwhatfu: serio serio

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2018, 15:38

@loloja: zajebista strategia
grałem w wieku 5 lat

Avatar pan_hejter

15 kwietnia 2016, 17:42

Fajnie jak by prawa do stalkera redsi wykupili i rozje**li by system otwartym światem w słowiańskim klimacie postapo.

Avatar panther500

Edytowano - 25 kwietnia 2016, 17:15

@pan_hejter: Wyjdzie taka gra od Projekt Red. Będzie to cyberpunk 2077. Ja mam szczere nadzieje że każda ich następna gra zgarnie przynajmniej 1 nagrodę typu gra roku np.

Avatar pan_hejter

25 kwietnia 2016, 17:18

@panther500: wiem o tym. Ale cyberpunk nie jest postapo.

Avatar panther500

25 kwietnia 2016, 17:19

@pan_hejter: No postapo nie ale jednak klimat jak klimat.

Avatar pan_hejter

25 kwietnia 2016, 17:32

@panther500: no niezbyt bo cyberpunk j*bie po oczach neonami i technologią a stalker to zapieprzanie po zonie z kałachem i chowanie się przed emisjami. Nie mówie że produkt redsów bedzie zły

Avatar panther500

Edytowano - 25 kwietnia 2016, 22:33

@pan_hejter: Rozchodzi mi się o to bardziej że tu i tu jest wiek 20+ i że i w tym i w tym istnieje dość rozbudowana broń palna. A co do twojego pierwszego komentarza to w sumie stalker jest takim słowiańskim postapo, chyba że nie chodzi ci o to o czym myślę.

Avatar jaccku321

25 kwietnia 2016, 20:18

Czyki briki IV damke

Avatar Mettaton_Neo

25 kwietnia 2016, 19:30

Ach kozacy! Mam wszystkie części.

Avatar AresXX22

25 kwietnia 2016, 19:05

Cheeki Breeki?

BTW: Kozacy to całkiem niezły pomysł.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 25 kwietnia 2016, 18:21

Jacy oni są głupi >_<

Avatar ALKATRAZ

25 kwietnia 2016, 18:09

kocham klimat stalkera

Avatar Kadzio

25 kwietnia 2016, 17:33

Ktoś tu może pomyślał o tym, że nie produkują Stalkera 2, bo ich po prostu nie stać?

Avatar KacperUE

15 kwietnia 2016, 14:46

WHY?

Avatar xd_ailatan

25 kwietnia 2016, 17:16

@KacperUE: Bóg tak chciał

Avatar KacperUE

25 kwietnia 2016, 20:14

@xd_ailatan: ...Dlaczego?...Dlaczego bóg nie chciał?!

Avatar komixx102

15 kwietnia 2016, 15:28

American Conquest jest fajny kiedyś grałem we wszystkie części.

Avatar Polak123pl

15 kwietnia 2016, 14:59

Dobrze wiedza ze ich najlepsza gra jest stalker

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Niegrzeczny Oskarek

Nie znoszę kleszczy

Mało znany szczegół

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Należy się za piękne oczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka