Oj biedne, głupiutkie GSC...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Niegrzeczny Oskarek
Nie znoszę kleszczy
Mało znany szczegół
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Należy się za piękne oczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 stycznia 2025, 14:32
No i wyszło
Odpisz
15 stycznia 2025, 15:37
@Towarisz: nie tak dobry jak oryginalna trylogia ale również ujdzie
Odpisz
29 października 2020, 11:48
Kto losowe?
Odpisz
25 kwietnia 2016, 22:33
nie grałem w kozaków ani w American conguest oświeci mnie ktoś co to za gry ?
Odpisz
25 kwietnia 2016, 22:35
@loloja: Podpowiedź. Masz chrome na Avatarze, jak tam klikniesz i te nazwy wpiszesz wszystko ci się ukaże.
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2016, 22:37
@panther500: yyh czemu nie przewidziałem takiej odpowiedzi ;-; EDIT : meh liczyłem że to coś pokroju stalkera ale jednak nie
Odpisz
26 kwietnia 2016, 09:35
@loloja: serio? Serio?!?
Odpisz
26 kwietnia 2016, 19:00
@Hiopekwhatfu: serio serio
Odpisz
21 czerwca 2018, 15:38
@loloja: zajebista strategia
grałem w wieku 5 lat
Odpisz
15 kwietnia 2016, 17:42
Fajnie jak by prawa do stalkera redsi wykupili i rozje**li by system otwartym światem w słowiańskim klimacie postapo.
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2016, 17:15
@pan_hejter: Wyjdzie taka gra od Projekt Red. Będzie to cyberpunk 2077. Ja mam szczere nadzieje że każda ich następna gra zgarnie przynajmniej 1 nagrodę typu gra roku np.
Odpisz
25 kwietnia 2016, 17:18
@panther500: wiem o tym. Ale cyberpunk nie jest postapo.
Odpisz
25 kwietnia 2016, 17:19
@pan_hejter: No postapo nie ale jednak klimat jak klimat.
Odpisz
25 kwietnia 2016, 17:32
@panther500: no niezbyt bo cyberpunk j*bie po oczach neonami i technologią a stalker to zapieprzanie po zonie z kałachem i chowanie się przed emisjami. Nie mówie że produkt redsów bedzie zły
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2016, 22:33
@pan_hejter: Rozchodzi mi się o to bardziej że tu i tu jest wiek 20+ i że i w tym i w tym istnieje dość rozbudowana broń palna. A co do twojego pierwszego komentarza to w sumie stalker jest takim słowiańskim postapo, chyba że nie chodzi ci o to o czym myślę.
Odpisz
25 kwietnia 2016, 20:18
Czyki briki IV damke
Odpisz
25 kwietnia 2016, 19:30
Ach kozacy! Mam wszystkie części.
Odpisz
25 kwietnia 2016, 19:05
Cheeki Breeki?
BTW: Kozacy to całkiem niezły pomysł.
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2016, 18:21
Jacy oni są głupi >_<
Odpisz
25 kwietnia 2016, 18:09
kocham klimat stalkera
Odpisz
25 kwietnia 2016, 17:33
Ktoś tu może pomyślał o tym, że nie produkują Stalkera 2, bo ich po prostu nie stać?
Odpisz
15 kwietnia 2016, 14:46
WHY?
Odpisz
25 kwietnia 2016, 17:16
@KacperUE: Bóg tak chciał
Odpisz
25 kwietnia 2016, 20:14
@xd_ailatan: ...Dlaczego?...Dlaczego bóg nie chciał?!
Odpisz
15 kwietnia 2016, 15:28
American Conquest jest fajny kiedyś grałem we wszystkie części.
Odpisz
15 kwietnia 2016, 14:59
Dobrze wiedza ze ich najlepsza gra jest stalker
Odpisz