Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To spotyka zadziwiająco wielu ludzi, którzy nie są stamtąd
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To by wystarczyło
To będzie bolało
Powodzenia
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lipca 2013, 14:45
Kotek sweeeetaśny ale czemu siedzi w jogurcie naturalnym albo śmietanie to nie wiem.
Odpisz
9 maja 2019, 14:13
@MrShadow: może myślał że to mleczko
Odpisz
13 września 2009, 22:40
Moim zdaniem, to na 100% kocię zostało wstawione do naczynia przez człowieka, który na dodatek umoczył mu pyszczek. Właściwą i jedyną oceną tego zdjęcia, powinna być kara dla jego autora - za znęcanie się nad zwierzęciem.
Odpisz
13 sierpnia 2011, 12:55
@skader: Ja mam inne zdanie,bo kotek sam mógł tam wejść i zacząć to jeść ,a jeśli masz rację to ,, Biedny kotek".Ta kicia jest taaaaka słooodka
Odpisz
25 grudnia 2012, 23:14
@adaolsztyn: racja.
Odpisz
16 grudnia 2016, 19:01
@skader: lol następny głupie dziecko po 1 JAK WŁOŻENIE KOTA DO MLEKA MOŻE BYĆ ZNĘCANIEM SIĘ NAD NIM!~?!?!?!? 2 Widać że nigdy nie miałeś kota u mnie małe koty duzo razy same właziły do mleka
Odpisz
7 lutego 2012, 17:36
jestem chyba zboczony ale myslalem ze to sperma ;d
Odpisz
13 sierpnia 2011, 19:02
to jest białe pewnie myślał że to mleko :P
Odpisz
28 stycznia 2011, 17:19
Ale śliczny...
Odpisz
14 lutego 2010, 21:37
ale fajny kotek ! A skader niech idzie do domu ... to nie jest znecanie [idiota]... 5555555555555555555/55
Odpisz
9 stycznia 2010, 19:55
sLodziach
Odpisz
8 października 2009, 16:04
ale suuuper
Odpisz
16 września 2009, 17:59
Jak on sie fajnie topi w tej śmietanie^^
Odpisz
14 września 2009, 19:25
Dokładnie, jak mój pies - pekińczyk często podjada większemu kundlowi z olbrzymiej miski i cały w nią wchodzi xd.
Odpisz
14 września 2009, 14:34
kot fajny bez brody lepsze było by zdjęcie
Odpisz
13 września 2009, 23:17
Śmiechowy :D 5/5
Odpisz
13 września 2009, 21:55
hehe 4/5
Odpisz
13 września 2009, 20:11
no tak... że już cywilizacja dotarła do tego stopnia że i koty chcą wyglądać atrakcyjnie..... a wcześniej tylko kobiety tak? a co do kotka to musiał się wystraszyć<wg.mnie dopisek do opisu> jak lustro mu przed nosem postawili bo tak sierść się mu najeżyła hehehe 5/5
Odpisz
13 września 2009, 17:44
`ee.? fotka owszem fajna. jak to napisał pikachu'śliczniusi i słodziusi' ale nie pasuje do jeja.. dam 2
Odpisz