Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar psinka

14 stycznia 2013, 17:12

1.TO JEST PIES
2.TO NIE SĄ CHINY(patrz na napisy)
3.tu chodzi o to, że tam robią kebaba, a pies go poczuł i żebra pod oknem, dla tych co nie wiedzą!
a tak wg to fajne

Avatar igor9w

25 grudnia 2011, 22:28

Dobre :D

Avatar gryzly123

17 września 2009, 16:42

"... zawsze wyczuje kota" Hahah xD genialne :) 5/5

Avatar Riot616

15 września 2009, 21:31

nie rozumiem - nie oceniam

Avatar Aga21

15 września 2009, 15:21

Luxez - masz rację, w Chinach nie mówią po węgiersku...

Avatar Luxez

15 września 2009, 14:17

Zamiast nawijać że to Chiny to popatrzylibyście się na napisy na zdjęciu... Osobiście mi to troche na węgierski wygląda, ale pewny nie jestem
Obrazek taki fajny że 1/5

Avatar Marjo546

15 września 2009, 11:33

pikachu jestes przereklamowany.. oni nawet jedzą (było w Galileo) łożyska krów (jak niewiesz co to jest to se wpisz w wikipedii : "łożysko (anatomia)")

Avatar
Konto usunięte

14 września 2009, 21:02

Rirozon piąteczka że to chiny hah !!

Avatar Agatkaaa1020

14 września 2009, 19:42

Psa pewnie mięso przyciągneło a nie kot

Avatar wiewiorka501

14 września 2009, 18:34

to chyba raczej nie chiny
..........

Avatar Pikachu

14 września 2009, 16:23

Rizoron, a skąd wiesz, że to jest w Chinach? Po za tym to NA PEWNO nie jest z kota jak wsponiał drake.

Avatar drake

14 września 2009, 14:47

To był tylko taki zart debile to nie jest z kota...

Avatar smoczka

14 września 2009, 14:10

Niech uważa,żeby i on tak nie skończył ;>

Avatar Aga21

14 września 2009, 13:47

Nowy przysmak, kebab z kota...
3/5

Avatar Pikson

14 września 2009, 13:27

tak z g..,ów.,na a nie z kota 1/5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Co za przypadek

Można, tylko trzeba wstawać rano

Siemasz maleńka

Fajnie że odpowiedzieli

Chciał tylko pomóc

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka