Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jeszcze jak
Nie są aż takie pyszne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trzeba brać osobną torbę
Totalnie
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 sierpnia 2011, 12:57
A ja widziałam rejestracja ,, C*pa "...Polska ma najlepsze rejestracje : D
Odpisz
30 września 2014, 16:44
@adaolsztyn: Albo "CWL", dość spora część samochodów z mojej okolicy ma taką rejestrację ;-;
PS: Pjona! Też widziałem cipę! Em... Rejestrację, oczywiście! ;-;
Odpisz
25 lutego 2011, 16:19
w polsce
-jaka jest pana rejstracja
-***a
-coo nie prosze wyjść!!!!
-alee...
-WON!!!!
Odpisz
18 listopada 2011, 21:43
@adamuss123124: a ja mam nad biurkiem:2 fast 4 you:)
Odpisz
1 września 2010, 06:47
Ja Piernicze Ale Rejestracja!! XD 5/5
Odpisz
21 września 2009, 16:23
Ja bym chciała XD
Odpisz
20 września 2009, 10:22
buhahahahahaha 5/5
Odpisz
16 września 2009, 17:58
Fajna, dlaczego nie?
Odpisz
16 września 2009, 15:41
fajna fotka :D
Odpisz
14 września 2009, 20:11
było :(
Odpisz
14 września 2009, 15:41
;]
Odpisz
13 września 2009, 23:17
;] 5/5
Odpisz
13 września 2009, 21:55
heh 5/5
Odpisz
13 września 2009, 14:02
hehe, dobre 5/5
Odpisz
13 września 2009, 13:56
4
Odpisz
13 września 2009, 13:36
Spox ;) 5/5
Odpisz
13 września 2009, 13:35
Świetne 5/5
Odpisz