Kiedy kończysz grę z 0 killami i umarłeś aż 20 razy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
To będzie bolało
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 czerwca 2016, 23:15
bardzo rzadko, ale bywa
Odpisz
9 czerwca 2016, 09:58
@baarts: Mnie się zdarzało takich gości ogarniać w CS:GO.
Mapa de_Log
Trzech ruskich
Najlepszy miał 6 killi
Ja 40
Wygryw mimo to
Odpisz
9 czerwca 2016, 15:00
Jaka ranga?
Odpisz
9 czerwca 2016, 15:31
@baarts: kiedyś MGE, teraz (dzięki Gabenowi) S4
Odpisz
9 czerwca 2016, 15:50
Ja Gold1...
Odpisz
9 czerwca 2016, 16:06
@baarts: Jak chcesz to możemy zagrać razem. Może dzięki tobie spotkam ogarniętych ludzi.
Odpisz
24 czerwca 2016, 17:38
Mogę z wami?
Odpisz
1 lipca 2016, 15:18
@marcin12321: Jasne, czemu nie (odpowiedź z opóźnieniem bo miałem bana)
Odpisz
2 lipca 2016, 15:47
Wymagana ranga?
Odpisz
2 lipca 2016, 15:52
@marcin12321: silver 1
Odpisz
2 lipca 2016, 15:59
@baarts: Mam silver master albo jakoś tak
Odpisz
2 lipca 2016, 21:44
@marcin12321: ujdzie
Odpisz
2 lipca 2016, 21:54
teraz master elite, może lepiej jeszcze kogoś znaleźć?
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2016, 22:26
@marcin12321: Pewnie Ifaptohantai się zgodzi, Miczaua lepiej nie pytać, bo noob i puszcza soundtrack ze skyrima na voicechacie, ale może DoktorWojna zagra
Odpisz
2 lipca 2016, 22:27
Miczau teraz w warframe gra
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2016, 22:31
Jaki masz nick na steam. Mój Blyat man (PL)
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2016, 19:52
@marcin12321: cooler, a mikro masz?
(ja na razie tak, ale za dwie dychy, więc nie wiadomo kiedy sie rozpiprzy, ale na razie to na wyjeździe jestem, wiec za 2 tyg dopiero...)
Odpisz
3 lipca 2016, 20:17
@baarts: Wpudowany ale dziła
Odpisz
11 lutego 2017, 19:12
ja mogę zagrać, silver 4.
Odpisz
15 stycznia 2019, 16:10
@dawidz1612: ja też mogę sory że tak późno z losowych przybyłem
Odpisz
15 stycznia 2019, 20:35
@trolli: Troche się spóźniłeś xd
Odpisz
Edytowano - 15 stycznia 2019, 21:32
@dawidz1612: hehe no cóż może dopiszą
Odpisz
16 stycznia 2019, 17:11
@trolli: w tych komentarzach popełniłem jeden z większych błędów w moim życiu
Odpisz
16 stycznia 2019, 21:37
czemu
Odpisz
17 stycznia 2019, 05:42
@trolli: poznałem tu marcina12321.
A to taki pedau i marcin, że szkoda gadać
Odpisz
17 stycznia 2019, 06:59
aha możesz mnie poznać nie jestem tak nienormalny jak on
Odpisz
7 marca 2017, 18:49
19 razy*
Odpisz
24 czerwca 2016, 17:57
Taka rola tanka :|
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2016, 22:16
ale np grałem zaciem (tank) na jungli i miałem 12/6/24 (nie kradłem kili) (nafidowany adc był bezproblemu o demnie zabijany) (byłem full tank). Przegraliśmy bo mój cały team fidował. Jeden debil od nich co miał 2/18 (to nie bylł supp) napisał "gg ez noobs" -_-
Odpisz
26 czerwca 2016, 22:20
Nie zawsze. Jak armor dobry, to tank długo pożyje
Odpisz
24 czerwca 2016, 21:56
Odpisz
24 czerwca 2016, 19:43
to nie ze mną :-D
Odpisz
24 czerwca 2016, 18:05
Prawie
Odpisz
24 czerwca 2016, 17:51
lebiedev a za reke trzyma go don king.. to sama elita boksu
Odpisz
24 czerwca 2016, 17:34
I wtedy mówisz ,,Dobra gra ale mogliście się jeszcze bardziej postarać :D"
Odpisz
9 czerwca 2016, 07:42
I mówisz ,,łatwo"
Odpisz
8 czerwca 2016, 23:19
"gg ez"
Odpisz