Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar keil007

17 listopada 2012, 12:54

Po tytule myślałem, że chłopak przegra o dziewczynę z ciastkiem...

Avatar
Konto usunięte

19 lutego 2016, 21:31

@keil007: I tak ciastka by wygrały :P

Avatar Grzechoooo

10 lipca 2018, 17:14

@keil007: Ponieważ ciastka są we wszystkim. Ciastka nas otaczają.

Avatar Kayooo

2 kwietnia 2015, 17:46

Jak przeczytałam cookie to pomyślałam że to ciastka,ale i tak ciastka lepsze od chłopaka :v

Avatar
Konto usunięte

26 kwietnia 2015, 02:46

@Kayooo: Dzięki, wiesz xD

Avatar Kayooo

26 kwietnia 2015, 22:15

Oh,nie ma za co! xD

Avatar eah_raven_queen

3 kwietnia 2015, 13:24

,,Nara palancie"

Avatar GWiktor

Edytowano - 28 listopada 2013, 18:33

@ziom200 morze ale pies jest o wiele lepszy!!!

Avatar RRX33

13 czerwca 2013, 17:04

wygląda jak Velma...

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2012, 16:06

Trzeba mieć coś nie tak z głową jeśli woli się kota od faceta.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar
Konto usunięte

19 lutego 2016, 21:30

@Sauron: Poza tym, panie mądralo, koty to bardzo urocze stworzenia, które NIE pozostawiają po sobie brudnych, śmierdzących skarpetek !

Avatar Sauron

23 lutego 2016, 16:00

Fajnie byłoby móc usunąć wszystkie swoje durne posty z przeszłości, ale nie chcę usuwać konta które ma aż siedem lat :|

Avatar Wodnik22

16 listopada 2012, 02:18

Co tam robi Velma (bez okularów) z ScoobyDoo ??

Avatar
Konto usunięte

16 listopada 2012, 08:13

@Wodnik22: szczegółowy jestes

Avatar Wodnik22

16 listopada 2012, 17:44

wiesz, znam masę gimbusów którzy przyczepili by się o taką byle pierdołę, nie lubię dawać im satysfakcji :/ Napisał bym że to Velma, to zaraz by było "a nie bo nie ma okularów" >_>

Avatar Umpa94

16 listopada 2012, 17:56

@Wodnik22: w jednym z odcinkow jej wypadly okulary

Avatar Jakub7

16 listopada 2012, 17:16

GŁUPIA BABA 1/5

Avatar OoO33

15 listopada 2012, 15:14

ciekawe od kogo tera będzie "pozyczać" kase na sukienki.

Avatar Mika444

15 listopada 2012, 19:26

@OoO33: Kto powiedział, że kobiety tylko pieniądze żebrzą? Moim znaniem przy mężczyźnie powinno czuć się bezpiecznie, swobodnie, kochaną, a nie bogatą..

Avatar wariatek321

15 listopada 2012, 18:51

ja też

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2012, 17:22

Też bym wzięła kota.

Avatar Vixa_

15 listopada 2012, 16:44

hehe =) dobry wybor

Avatar logeen09

15 listopada 2012, 15:50

powiedziąłbym ze nie moge przy kocie
:P:P:p

Avatar mikulek04

15 listopada 2012, 15:37

Dobry wybór ^.^

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2012, 13:06

Ja tam kotów raczej nie znoszę...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Nie zadzieraj z bobrami

Ikony

Szybki jak błyskawica

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka