Prawdziwy z niego Świeżak. Kto go bierze pod derkę na bajerkę?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Papierowa szkoła posting
Tak się składa, że znam kogoś takiego
Stany w pigułce
Z klasą się trzeba urodzić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 grudnia 2019, 23:52
Odpisz
13 listopada 2016, 20:39
Mój brat ma świeżaka i mamy na jeszcze jednego.
Odpisz
12 listopada 2016, 14:02
poczekaj poczekaj ...
jedną taką naklejka jest za 40 zł .
To może jagby to tak ładnie zwinąć wystawić na alegro to może
\(^-^)/
Odpisz
12 listopada 2016, 14:08
@KOLOROWATAPETA: Jest za darmo tylko trzeba zaplacic 40 zl za zakupy by ja dostać, z karta Biedronki ma sie 2 a z warzywem i kartą 3
Odpisz
13 listopada 2016, 01:00
@panlogin: Jakim warzywem
Odpisz
13 listopada 2016, 08:12
@SoMuchMLG: obojetnie np. papryka czy pomidor
Odpisz
13 listopada 2016, 09:41
@panlogin: W sensie jak zakupisz warzywo to z kartą masz dodatkowy punkt?
Odpisz
13 listopada 2016, 11:04
@SoMuchMLG: warzywo+karta+40zl=3 naklejki
Odpisz
13 listopada 2016, 11:14
@panlogin: Jakim warzywem w tym tygodniu w godzinach od razu po prostu nie mam pojęcia jak to jest to białe na polu bitwy pod Zieleńcami i Dubienką w życie ustanowione prawo Władza sądownicza. w sumie to nie jest to dla nich jest to ze jest to dla nas, czas generowania skryptu w życie ustanowione prawo Władza wykonawcza w życie . oferowane są na bieżąco z tego powodu nie by to masz partnerki .
Odpisz
13 listopada 2016, 10:19
Słyszałem o biedronce ale nie o biedrące
Odpisz
7 listopada 2016, 17:09
Pewnie mama kasjerka mu przyniosła z pracy.
Odpisz
7 listopada 2016, 18:38
@normalnynick: Ale to nadal kradzież i nawet pracownicy nie mogą sobie wziąć tych naklejek od tak.
Odpisz
12 listopada 2016, 13:35
@SecretGirlx3: Mogą :P
Odpisz
12 listopada 2016, 14:40
@dawidz1612: Nie mogą. Moja mame pracuje w Biedrze i nie może ;-; Nie mogę przez to brać udziału w Biedronkowych konkursach ;__;
Odpisz
12 listopada 2016, 15:21
@LiliPlQ: A to nie wiem, moja koleżanka ma mamę która pracuje w biedronce i jak jakiś klient nie zbiera to może sobie zabrać, przez to ona ma już 7 a ja niecałe 2 ;-;
Odpisz
12 listopada 2016, 18:56
@dawidz1612: Ja nie zbieram. Ale to może dlatego bo moja mama jest kierowniczką a nie kasjerką. To ja też już nie wiem.
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2016, 15:57
To hreszt świeżaków! *dzwoni po bagiety*
Proszę przyjechac do obrazków jeja!
Odpisz
12 listopada 2016, 13:42
Odpisz
12 listopada 2016, 15:36
@ta_w_krawacie:
Odpisz
12 listopada 2016, 13:37
ja raz wziołem rolke tego bo leżało na ziemi pewnie toś upuscił
Odpisz
12 listopada 2016, 13:33
Teraz w biedrze jest tak że kasjerki rozliczają się z kasy i naklejek :/
Odpisz
12 listopada 2016, 13:28
Już chyba nie można zbierać znaczków, tylko odebrać marchew trzeba
Odpisz
12 listopada 2016, 13:06
damn it feels good to be a gangster
Odpisz
7 listopada 2016, 21:59
powinoen zdrobic napad na ksiegarnie i ukrasc slownik ortograficzny
Odpisz
12 listopada 2016, 13:04
@Jcavatarr: ty też
Odpisz
7 listopada 2016, 18:03
to są naklejki?
Odpisz
7 listopada 2016, 20:32
@Sebzer: Tak
Odpisz
7 listopada 2016, 18:48
Eeee to na serio troche warte...
Odpisz
7 listopada 2016, 17:40
No, to teraz Gang Albanii będzie miał konkurencję - Gang Świeżaków :^)
Odpisz