Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MajnkraftAlusiek

7 grudnia 2019, 23:52

Avatar marek20004

13 listopada 2016, 20:39

Mój brat ma świeżaka i mamy na jeszcze jednego.

Avatar KOLOROWATAPETA

12 listopada 2016, 14:02

poczekaj poczekaj ...
jedną taką naklejka jest za 40 zł .
To może jagby to tak ładnie zwinąć wystawić na alegro to może

\(^-^)/

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar panlogin

13 listopada 2016, 11:04

@SoMuchMLG: warzywo+karta+40zl=3 naklejki

Avatar SoMuchMLG

13 listopada 2016, 11:14

@panlogin: Jakim warzywem w tym tygodniu w godzinach od razu po prostu nie mam pojęcia jak to jest to białe na polu bitwy pod Zieleńcami i Dubienką w życie ustanowione prawo Władza sądownicza. w sumie to nie jest to dla nich jest to ze jest to dla nas, czas generowania skryptu w życie ustanowione prawo Władza wykonawcza w życie . oferowane są na bieżąco z tego powodu nie by to masz partnerki .

Avatar namtab_batman

13 listopada 2016, 10:19

Słyszałem o biedronce ale nie o biedrące

Avatar normalnynick

7 listopada 2016, 17:09

Pewnie mama kasjerka mu przyniosła z pracy.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar dawidz1612

12 listopada 2016, 15:21

@LiliPlQ: A to nie wiem, moja koleżanka ma mamę która pracuje w biedronce i jak jakiś klient nie zbiera to może sobie zabrać, przez to ona ma już 7 a ja niecałe 2 ;-;

Avatar LiliPlQ

12 listopada 2016, 18:56

@dawidz1612: Ja nie zbieram. Ale to może dlatego bo moja mama jest kierowniczką a nie kasjerką. To ja też już nie wiem.

Avatar Plu111

Edytowano - 12 listopada 2016, 15:57

To hreszt świeżaków! *dzwoni po bagiety*
Proszę przyjechac do obrazków jeja!

Avatar ta_w_krawacie

12 listopada 2016, 13:42

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2016, 15:36

Avatar IlodomirI

12 listopada 2016, 13:37

ja raz wziołem rolke tego bo leżało na ziemi pewnie toś upuscił

Avatar kot_astronauta

12 listopada 2016, 13:33

Teraz w biedrze jest tak że kasjerki rozliczają się z kasy i naklejek :/

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2016, 13:28

Już chyba nie można zbierać znaczków, tylko odebrać marchew trzeba

Avatar PanSmieszek

12 listopada 2016, 13:06

damn it feels good to be a gangster

Avatar Jcavatarr

7 listopada 2016, 21:59

powinoen zdrobic napad na ksiegarnie i ukrasc slownik ortograficzny

Avatar BudowniczyMakaronu

12 listopada 2016, 13:04

@Jcavatarr: ty też

Avatar Sebzer

7 listopada 2016, 18:03

to są naklejki?

Avatar SecretGirlx3

7 listopada 2016, 20:32

@Sebzer: Tak

Avatar Dakidson123

7 listopada 2016, 18:48

Eeee to na serio troche warte...

Avatar
Konto usunięte

7 listopada 2016, 17:40

No, to teraz Gang Albanii będzie miał konkurencję - Gang Świeżaków :^)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Papierowa szkoła posting

Tak się składa, że znam kogoś takiego

Stany w pigułce

Z klasą się trzeba urodzić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka