Czy HL3 kiedyś powstanie?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nie idź!
Nigdy na to nie wpadną
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 stycznia 2017, 14:53
Ale Gabe po zapytaniu o HL3 odpowiedział "yep". Kolejny mem umrze.
Odpisz
29 stycznia 2017, 15:13
@wojtekrozrabiaka: to było na temat nowej gry w uniwersum (niekoniecznie HL3, na przykład spin off jak Portal)
Odpisz
29 stycznia 2017, 16:17
@wojtekrozrabiaka: geben ztrolluje wszystkich wyda hl4
Odpisz
29 stycznia 2017, 19:26
@erykos123: a może Half Life Zero?
No wiesz.
Przed HL1 i Decay...
Odpisz
31 stycznia 2017, 17:23
To by było ciekawe
Odpisz
31 stycznia 2017, 18:41
nie. Przed HL3 będzie: HL2 episode 2,5; HL2 episode 2,9; HL Headcrab (DLC), HL welcome in Blackmessa. Wszystkie gry w odstępie 2 lat. A później Gabe ucieknie i znów poczekamy kilka... kilkanaście lat.
Odpisz
31 stycznia 2017, 20:10
@rogaliq: kilkaset*
Odpisz
31 stycznia 2017, 19:51
A ja czekam na portal 3
Odpisz
31 stycznia 2017, 17:26
mógłby iść na siłke
Odpisz
31 stycznia 2017, 18:39
@ALKATRAZ: Alkatraz plz
Odpisz
29 stycznia 2017, 14:44
Wszyscy czekają na half life 3, a ja gram w hl1
Odpisz
29 stycznia 2017, 15:09
@Fussion: .... Bo juz cie nie stac na hl2
sorry musialem ;_;
Odpisz
29 stycznia 2017, 15:22
»~~~~>
Odpisz
29 stycznia 2017, 15:22
Nie, bo jest zajebiste
Odpisz
29 stycznia 2017, 15:33
@Fussion: omg moj rekord
Odpisz
31 stycznia 2017, 17:03
Idiota
Odpisz
31 stycznia 2017, 17:13
@damian2500: Proszę się tu nie wyzywać... Ch*je
Odpisz
31 stycznia 2017, 18:00
@megabolt22: Stul szczawiu
Odpisz
31 stycznia 2017, 18:23
@megabolt22: Zamknij usta śledziu!
Odpisz
31 stycznia 2017, 18:24
Nie szczekaj kapusto
Odpisz
31 stycznia 2017, 18:38
pysk, kapucynie
Odpisz
31 stycznia 2017, 18:37
był wywiad z gabenem ostatnio. Będzie kontynuacja HL i będzie nowa gra (singleplayer). Oczywiście już na Source2
Odpisz
31 stycznia 2017, 17:46
Szybciej Walaszek zrobi kolejny odcinek Bomby niż będzie HL |||
Odpisz
29 stycznia 2017, 15:09
Mi dzisiaj na steam wyskoczyło że mój znajomy gra w Half-life 3
Odpisz
31 stycznia 2017, 17:03
@ghostarcher: Masz w znajomych Chucka Norrisa?
Odpisz
31 stycznia 2017, 17:05
@ghostarcher: To proste, dodajesz grę spoza steam i wrabiasz ludzi.
Odpisz
29 stycznia 2017, 14:38
kiedy trzema literami ożywiłeś legendę
Odpisz
29 stycznia 2017, 14:41
@kasjan132pl: literami?
THE?
Odpisz
29 stycznia 2017, 14:42
@pomada: "yup"
Odpisz
29 stycznia 2017, 14:43
@kasjan132pl: k
Odpisz