Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Trzeba brać osobną torbę
Najbardziej realistyczny spośród modów
Można, tylko trzeba wstawać rano
Mało znany szczegół
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 listopada 2017, 18:31
Zamiast tego gościa powinien być dowolny nekromanta :v
Odpisz
10 listopada 2017, 15:07
@anonymoose: łejt
Co?
Nekromancja jest OverPower
W Hocie trochę mniej ale na XL'kach wciąż robi świetną robotę
Jak mam to rozumieć?
Odpisz
10 listopada 2017, 15:11
@misko02: Tak, że chłopi to dla nekromanty świetna jednostka :v
Odpisz
10 listopada 2017, 17:52
@anonymoose: aaaaaaaaa, myślałem że mowa o tym że nekromanta zamiast chłopa xd
Mógłby też być czarci lord do demon farmingu :D
Odpisz
10 listopada 2017, 13:46
i tak bastion jest ch*jowy
Odpisz
10 listopada 2017, 15:05
@InsaneFOX13: Bardzo fajny strzelec
Dwa tanki których szybkość można naprawić między innymi taktyką albo przyśpieszeniem
Smok który jest kuhwa smokiem
Co najmniej dwaj fajni bohaterowie
Skarbiec
A ty jakie masz powody aby uważać że jest słaby prócz tego że zapewne twój ulubiony ytuber to powiedział
PS. najlepsza jednostka pierwszego poziomu też robi swoje ;)
Odpisz
10 listopada 2017, 15:23
@misko02: No, bastion to chyba jedyny zamek w którym opłaca się w ogóle rekrutować jednostki pierwszego poziomu, a łucznicy są świetni. Choć smoki tam to chyba najsłabsze smoki ze wszystkich zamków oprócz może widmowych.
Odpisz
10 listopada 2017, 17:50
@TheGreatcat: Hmmmmm ulepszone robią robotę
Według mnie zielone o tyle fajne że działa na nie modlitwa co zajebiście działa, a jak masz pierwszą kolejkę to fajnie wziąć klonowanie i za darmo uderzyć dużo czasem :3
Ale przy innych smokach wypadają rzeczywiście blado :/
Odpisz
8 listopada 2017, 18:39
*kaszl* rusałki.
Odpisz
Edytowano - 8 listopada 2017, 21:10
@Krzyniu: Rusałki są słabe(jak prawie całe wrota żywiołów), ale chłopi mają najmniejsze statystyki i nie posiadają żadnych umiejętności. Chyba, że umiejętnością jest stworzenie taniej armii szkieletów.
Odpisz
10 listopada 2017, 12:34
@MartellusV14: Ejejejej, proszę mi nie obrażać wrót żywiołów bo choć za nimi nie przepadam to żyw. burzy i lodu są jednymi z najlepszych jednostek na swoim poziomie, żyw. magii też dają radę, a fenixy to świetna jednostka 7 poziomu ze względu na szybkość i 2 razy większy przyrost.
Odpisz
8 listopada 2017, 18:37
Dałem 5 bo właśnie włączałem Heroes 3 :D
Odpisz
8 listopada 2017, 18:09
Było
Odpisz