Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Mało znany szczegół
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To musiało być męczące
Brawo za czujność!
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 października 2018, 22:33
wpisałem overwatch w wyszukiwaniu dlaczego to tu wyskoczylo ?
Odpisz
8 listopada 2018, 00:07
@UnderPL: To samo pytanie
Odpisz
17 marca 2020, 22:05
@SongMan: +1
Odpisz
30 maja 2020, 10:33
@UnderPL: też tak mam
Odpisz
24 stycznia 2018, 22:36
Ten 2 od lewej to jaka gra?
\______/ pudełko na hejty
Odpisz
24 stycznia 2018, 22:39
@WarDeRR: portal
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2018, 23:09
@Werciak_: W sumie to jest logo Aperture Science...
Ale nadal z Portala...
Odpisz
25 stycznia 2018, 09:42
@nimo2001: Dzięki
Odpisz
17 marca 2020, 22:07
@WarDeRR: wrzucam do pudełka : Man,Wtf? ,Czemu nie wiesz? I wspułczuje
Odpisz
17 marca 2020, 22:09
Ja ku*wie,na ch*ja odkopujesz komentarz sprzed 2 lat xd?
Odpisz
17 marca 2020, 22:11
@WarDeRR: wyszukałem overwatch I jak to zobaczyłem to się spizgałem co to tu robi.
Uspokuj swój je**ny ból dupy poprostu nie patrzyłem na date. Sory XDDDDDDDDDDDDDDD
Odpisz
17 marca 2020, 22:12
@WarDeRR: fajny obrazek masz na profilowym
Odpisz
22 stycznia 2018, 17:43
csgo to syf najgorszy
Odpisz
22 stycznia 2018, 18:10
Ale za to. ile na nim zarabiają to głowa boli
Odpisz
22 stycznia 2018, 18:14
Na początku był ok
Odpisz
25 stycznia 2018, 11:19
KK-Ku*wa Kolejny.
Odpisz
25 stycznia 2018, 16:01
CS byłby spoko strzelanką bez dwóch rzeczy: gówniaków i skinów
Odpisz
26 stycznia 2018, 18:41
Wiem, że trochę nie na temat ale mam pewną przykrą historię, która przytrafiła mi się chyba wczoraj w CS GO. Otóż byłem na sewie 1v1. Walki na arenach itp. No i oprócz mnie Polakiem był też jakiś typek bez mikro. Zauważyłem, że za każdym razem gdy ktoś go zabijał (co nie było jakimś wielkim problemem ;d) koleś jechał po rodzicach (zawsze po Polsku, żeby nikt nie mógł mu odpowiedzieć itp.). W końcu trafił na mnie, zabiłem go, on pisze na chacie "Je**łem ci starego", no to odpisuję "zamknij pysk". On dalej coś tam pisze do mnie na chacie, nie pamiętam już co. W końcu się wkurzyłem i odpisuję mu "morda, bo ci włosy między zębami widać", a on mi odpisuje "właśnie udowodniłeś swój wiek" i wyszedł z serwa. Wtf? Chyba jednak nie tylko Rosjanie potrafią być toxikami... Przykro mi się robi jak widzę coś takiego...
Odpisz
26 lipca 2018, 11:58
Ić stont
Odpisz
19 stycznia 2019, 14:36
cs go jest dobry,source masterrace
Odpisz
17 marca 2020, 22:04
@szczerbatek12: oh jeez byłem przy tym
Odpisz
27 września 2018, 20:55
nje.
Odpisz
28 stycznia 2018, 17:39
CZITAMEN
Odpisz
27 stycznia 2018, 12:17
GDZIE JEST 3 CZĘŚĆ?
Odpisz
25 stycznia 2018, 06:47
CS:Broń Barbie zrozumiem bo oryginalny CS było modem do HL ale co ma do tego DOTA?
Odpisz
25 stycznia 2018, 08:40
@Tsavoren: dota jest na silniku source
Odpisz
25 stycznia 2018, 12:06
@Tsavoren: dota jest modem do warcraft 3 :P (bezużyteczny fakt )
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2018, 18:21
co ma dota do half life? dota oryginalnie była modem do warcraft 3
Odpisz
22 stycznia 2018, 19:45
@bylejakbylegdzie: a cs go modem do half lifea
Odpisz
24 stycznia 2018, 21:25
CS:GO jest grą a nie modem
Odpisz
24 stycznia 2018, 21:26
@Normik: Ale oryginał był
Odpisz
24 stycznia 2018, 21:29
na początku była ciemność. Potem pojawiło się pół życie, do którego powstał mod o nazwie kanter strajk. Volvo to zobacZyło i napisało do gościa co to zrobił "ty weź no nam sprzedaj tego moda z skrzynkę piwa, k?". Potem Volvo zrobiło cs 1.6, cs source i cs:go (pomijamy cs consieshield zero)
Odpisz
24 stycznia 2018, 21:29
Wiem, dlatego mówię że csgo nie był modem bo kolega na górze powiedział że był
Odpisz
24 stycznia 2018, 21:41
@CoolSceleton95: CS Condition* Zero
Odpisz
24 stycznia 2018, 22:11
@Normik: przepraszam, cs go jest rozwinięciem (daleko posuniętym, poprzedzonym kilkoma innymi tworami wymienionymi przez użytkownika powyżej) moda "counter strike"
Odpisz
24 stycznia 2018, 22:20
mówiłeś że csgo jest modem do HL
Odpisz
25 stycznia 2018, 00:42
@bylejakbylegdzie: Otóż ma tego samego wydawcę... VALVE!
Odpisz
24 stycznia 2018, 22:03
POTĘŻNY HALF LIFE
Odpisz
24 stycznia 2018, 22:04
@yanusze: P
Odpisz
24 stycznia 2018, 22:08
@yanusze: O
Odpisz
24 stycznia 2018, 22:09
@Dulineek: nie
Odpisz
24 stycznia 2018, 22:11
@Dulineek: T
Odpisz
24 stycznia 2018, 22:32
@yanusze: NIE
Odpisz
24 stycznia 2018, 22:34
@yanusze: Ę
Odpisz
24 stycznia 2018, 22:58
@yanusze:
Odpisz
25 stycznia 2018, 18:45
@yanusze: Ż
Odpisz
26 stycznia 2018, 18:42
@WesolyKomuch: Yyyy nope
Odpisz
27 stycznia 2018, 23:13
@WesolyKomuch: N
Odpisz
17 marca 2018, 22:57
@yanusze: Y
Odpisz
18 marca 2018, 09:13
@Dawidosono: H
Odpisz
18 marca 2018, 10:57
@WesolyKomuch: A
Odpisz
26 marca 2020, 01:15
@Dawidosono: L
Odpisz
26 marca 2020, 15:34
@MeenziPL: F
Odpisz
26 marca 2020, 23:53
@Dawidosono: -
Odpisz
27 marca 2020, 11:37
@MeenziPL: :L
Odpisz
27 marca 2020, 20:29
@Dawidosono: I
Odpisz
28 marca 2020, 09:35
@MeenziPL: F
Odpisz
28 marca 2020, 12:26
@WesolyKomuch: E
Odpisz
28 marca 2020, 14:57
@MeenziPL: Brawo. Skończyliśmy po roku
Odpisz
28 marca 2020, 15:29
@WesolyKomuch: yay
Odpisz
24 stycznia 2018, 22:08
Tak prawde mówiąc zawsze z nimi był Quake 2...
Odpisz
24 stycznia 2018, 21:58
było
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2018, 18:20
Cs go powinien mieć jakiegoś skina tf2 czapkę
Portal i dota nie wiem
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2018, 21:42
dota ma pakiet announcera "glados" z portala
Odpisz
22 stycznia 2018, 17:40
to trochę smutne że ich najważniejsza seria jest przez nich od dłuższego czasu olewana
Odpisz
22 stycznia 2018, 17:44
@Boberek00: Chodzi ci o tf2?
Odpisz
22 stycznia 2018, 17:47
chodzi mu o hl 2
Odpisz
22 stycznia 2018, 17:49
@Boberek00: Portal nie jest olewany :v
Odpisz
22 stycznia 2018, 17:49
@Ptasznik: a ok
Odpisz
22 stycznia 2018, 18:33
@gobo333: Portal ostatnio doczekał się jeszcze jednej gry.
O budowaniu mostów.
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2018, 18:43
@vince_: która kosztuje ponad 20 zł
i jest na telefon
Odpisz
24 stycznia 2018, 21:18
@Boberek00: Teraz najważniejsza seria Valve to Steam
Odpisz
24 stycznia 2018, 21:30
@Tymek590: warto Dla samych komentarzy glados. Jako iż jestem fanem portala to kupiłem i nie żałuję
Odpisz
24 stycznia 2018, 21:06
dać 1 bo tf2 czy 5 bo portal i hl?
Odpisz
24 stycznia 2018, 21:17
@jasnib: typ uzytkownika jeja "idiota wszczynajacy awantury"
Odpisz
24 stycznia 2018, 21:24
@AmericanBall: *wyrażający własną opinię
Odpisz
24 stycznia 2018, 21:25
@jasnib: to nie jest opinia
Odpisz
24 stycznia 2018, 23:14
@jasnib: technicznie rzecz biorąc jest to pytanie do społeczności jeja
a w tym przypadku jeja podzieli się na 4 grupy
1 TF LEPSZY TY SPIE**OLONY HEJTERZE
2 WY DEBILE, TF TO GÓWNIANY SYMULATOR CZAPEK
3 jprdl ci idioci znowu się baitują
4 xdddd
Odpisz
25 stycznia 2018, 07:09
@pomada: jakos tak xd
Odpisz
24 stycznia 2018, 21:00
Aż się wzruszyłem.
Odpisz