Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar polandball1

3 stycznia 2015, 14:26

@KontoUsunięte:

Avatar Krychomir

3 maja 2013, 16:05

"No chyba cię po*ebało Heł Heł Heł" :D

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2013, 18:43

bayern zmiazdzy bvb a ronaldo zdobedzia krola strzelcow lm

Avatar kazakol2000

2 maja 2013, 19:35

no, fajnie jest czasem po marzyć XD (BvB wygra)

Avatar siemek22

3 maja 2013, 10:29

@kazakol2000: Nie bardzo w to wierzę,Bayern rozgromi Borussie,jak pokonał Barcę to już mu nic nie stanie na drodze

Avatar siemek22

3 maja 2013, 10:30

@kazakol2000: PS ,,pomarzyć'',nie ,,po marzyć''

Avatar TheNelsonPL

2 maja 2013, 14:41

Nikogo nie obchodzi co przeczytaliście ..

Avatar elipson

2 maja 2013, 22:28

@TheNelsonPL: Oni mają swój świat gdzie myślą, że ich zdanie kogoś interesuje.

Avatar ola91825

2 maja 2013, 14:38

ja przeczytalem: "teraz po suchar panowie" xD

Avatar jacek1s

2 maja 2013, 14:52

@ola91825: ja przeczytalem: "teraz po suchar panowie" xD -.-

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2013, 14:54

@ola91825: ładnie to tak kopiować komentarze innych użytkowników i liczyć na łapki?

Avatar AvEsOmEquS

2 maja 2013, 15:06

@ola91825: Na profilu - płeć żeńska, w komentarzu męska.. Interesujące.

Avatar rakso132

2 maja 2013, 15:12

Chyba w dół. ;P

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2013, 15:21

@rakso132: przecież nie w góre;D

Avatar saskacz

2 maja 2013, 14:25

ja przeczytalem: "teraz po suchar panowie" xD

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2013, 14:12

bitch please

Avatar Xerdupa124

2 maja 2013, 14:10

Lewy jak strzeli 3 albo 4 bramki z bayernem to wtedy uznam ze jest pro

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

To by wystarczyło

No to posłuchane

Trzeba brać osobną torbę

Za co ta premia

Nie po oczach

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka