Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Co to takiego?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nie idź!
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 24 lutego 2021, 16:13
Ja umiem 2 pierogi naraz bez gryzienia połknąć
Odpisz
7 listopada 2018, 15:32
ja tak miałem z mentosem którego chciałem possać w buzi ale brat mnie rozśmieszył i zamiast go wypluć to go połknołem nie polecam
Odpisz
5 listopada 2018, 18:32
Pamiętam jak kiedyś połknąłem całego chipsa na raz. Nie polecam nikomu
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2018, 18:33
@Adamix04: Tak samo. Boże okropne uczucie.
Odpisz
5 listopada 2018, 18:41
@Adamix04: jak
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2018, 18:44
@Adamix04: gorzej gdy coś ci stanie w gardle i nie możesz tego ani wypluć ani połknąć
nie polecam
Odpisz
5 listopada 2018, 18:45
@Adamix04: Kiedyś połknąłem całe jajko naraz bo myślałem że jak gładkie to gładko pójdzie. Źle myślałem
Odpisz
5 listopada 2018, 18:45
Co jak?
Odpisz
5 listopada 2018, 18:46
@Pietrzek: czekajco
Odpisz
5 listopada 2018, 18:47
@Pietrzek: Też tak miałem
nikt nie mówił że skorupke zdjąć
Odpisz
5 listopada 2018, 18:56
najgorzej jak makaron.
Odpisz
5 listopada 2018, 19:00
ta tak miałam z roladką (czy jak to się zwie w każdym bądź razie ogórek z serem zawinięty w mięso) a najgorsze było to że była gorąca
Odpisz
5 listopada 2018, 19:32
@Adamix04: Gorsze jest połknięcie dużego kawałka loda
Odpisz
5 listopada 2018, 19:33
@rozwalgo: Nie potrafię sobie wyobraźić co może być gorsze od połknięcia całego chipsa
Odpisz
5 listopada 2018, 19:40
@Adamix04: dobra powinnam się przespać ciągle czytam "małego chłopca" zamiast "całego chipsa"
Odpisz
5 listopada 2018, 19:43
Tak, powinnaś
Odpisz
5 listopada 2018, 19:34
Jezusie, miałem coś takiego dzisiaj. Ścierpła mi noga i poszedłem do kuchni utykając na nią, a tam zjadłem garść żelków. Dodatkowo, jestem ch*jem. Mogę już zostać genialnym lekarzem diagnostą?
Odpisz
7 listopada 2018, 15:02
@Krzyniu: ??
Odpisz
7 listopada 2018, 15:15
@Krzyniu: Krzyna poje**ło
Odpisz
7 listopada 2018, 15:34
@BetonowyMur: Jezu, serio? House. Dr. House.
Odpisz
7 listopada 2018, 16:15
@Krzyniu: jakbyś dodał cudzysłów to może bym się domyślił, bo tak myślałem że to Twoja historia xd
Odpisz
7 listopada 2018, 16:23
@Tamron: co
to jest moja historia
matkoboska
Odpisz
7 listopada 2018, 16:30
@Krzyniu: dobra, nie zrozumiem xd
Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)
Odpisz
7 listopada 2018, 18:59
@Krzyniu: biedny Krzyniu, co sądzisz o obecnym stanie jeja, w którym już o tobie się nie pamięta jako o elitarmym posiadaczu Kubka.
Odpisz
7 listopada 2018, 19:22
@kokosek112: Gdyby Jeja zajmowało istotny procent mojego życia jak niegdyś, może by mi zależało
Odpisz
7 listopada 2018, 20:13
@Krzyniu: dziękuję za odpowiedź, gratuluje zmieniania swojego życia, mam podobnie
Odpisz
5 listopada 2018, 19:33
Nabieraj śliny
Odpisz