Dobra, teraz już wszystko mam
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To się nie może nie udać
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Przypałowo
Jakby trochę nie fair
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 października 2019, 15:26
Macie mnie, jestem kwasem siarkowym...
Odpisz
2 stycznia 2022, 13:21
@Ignisus: IV czy VI?
Odpisz
2 stycznia 2022, 14:10
@Zpolskijestem0: tak
Odpisz
7 listopada 2018, 20:22
Ale to kwas siarkowy (IV) czy (VI)? Bo to róznica jak między rozgrzanym nożem, a zimnym gwoździem
Odpisz
2 stycznia 2022, 13:22
@Jurekis_: bardziej między rozgrzanym nożem a zimnym nożem, przecież to kwasy
Odpisz
22 lutego 2021, 14:42
Ok, mema czyta kwas siarkowy, co z brzydką osobą?
Odpisz
10 lutego 2019, 12:34
Alchemik podczas produkcji kamienia filozoficznego, 1910, zdjęcie koloryzowane.
Odpisz
7 stycznia 2019, 22:41
Odpisz
5 listopada 2018, 22:38
Odpisz
5 listopada 2018, 23:16
@mumia1337:
Odpisz
5 listopada 2018, 23:37
@Grzechoooo:
Odpisz
6 listopada 2018, 16:12
@mumia1337:
Odpisz
6 listopada 2018, 16:13
@Grzechoooo: będziesz dalej to ciągnął?
Odpisz
6 listopada 2018, 16:16
@mumia1337: Tak, chyba że się poddasz.
Odpisz
6 listopada 2018, 17:07
@Grzechoooo: nigdy
Odpisz
6 listopada 2018, 17:10
@Grzechoooo:
Odpisz
6 listopada 2018, 17:15
@mumia1337: powtórzyłaś, tak nie można.
Odpisz
6 listopada 2018, 18:40
@Grzechoooo: jestem facetem xD
I czemu nie mogę powtórzyć?
Odpisz
6 listopada 2018, 18:41
@Grzechoooo:
Odpisz
6 listopada 2018, 20:39
@mumia1337: nazywasz się mumia. Rodzaj żeński. A nie można powtarzać, bo w talii UNO nie powtarzają się karty.
Odpisz
6 listopada 2018, 21:59
@Grzechoooo: w mojej się powtarzają
Odpisz
6 listopada 2018, 21:59
@Grzechoooo: i czemu używasz ciągle tego samego typu karty
Odpisz
6 listopada 2018, 22:01
@Grzechoooo:
Odpisz
6 listopada 2018, 22:03
@mumia1337:
Odpisz
7 listopada 2018, 06:27
@Grzechoooo: to nie jest karta więc przegrałeś
Odpisz
7 listopada 2018, 11:47
@Grzechoooo:
Odpisz
7 listopada 2018, 12:18
@Polalak:
Odpisz
7 listopada 2018, 15:32
@mumia1337:
Odpisz
7 listopada 2018, 21:39
@Grzechoooo:
Odpisz
7 listopada 2018, 21:53
@mumia1337:
Odpisz
7 listopada 2018, 23:39
@mumia1337:
Odpisz
8 listopada 2018, 06:22
zgadzam się
Odpisz
8 listopada 2018, 07:42
@mumia1337: ja też
Odpisz
7 listopada 2018, 19:50
dziękuję, jestem na skraju depresji, mam strasznie niską samoocenę i mega doły. A tu JEB coś mi "mówi" o tym że jestem brzydka. Wiem, wydaje się to bez sensu że mnie to obchodzi ale tak jest z osobami z takimi problemami jak ja:)))
Odpisz
5 listopada 2018, 20:37
Pal wroty ja nie jestem
Odpisz
5 listopada 2018, 20:37
@Szortek: Jak ktoś może być kwasem siarkowym nie rozumiem
Odpisz
7 listopada 2018, 14:56
@Szortek: Ładny avatar ;D Jeśli się nie mylę, czy to Lilith?
Odpisz
7 listopada 2018, 15:21
@Szortek: Jest tu użytkownik Kwas_siarkowy_IV
Odpisz
7 listopada 2018, 17:08
@TajemniczyGamer: Tak
Odpisz
5 listopada 2018, 20:32
W sumie to się nadaję
Odpisz
7 listopada 2018, 14:02
@Henzej: czemu?
Odpisz
7 listopada 2018, 14:40
@ruzwelt1: ry też ruzwelt sie nadajesz
#usuńkonto
Odpisz
7 listopada 2018, 15:22
#Rebelia
Odpisz
7 listopada 2018, 14:18
Łaski!!!
Odpisz
7 listopada 2018, 14:39
@KubaK1975: laski
Odpisz
7 listopada 2018, 14:18
Łaski
Odpisz
7 listopada 2018, 13:00
ale kwas siarkowy IV czy VI?
Odpisz
6 listopada 2018, 07:27
Odpisz
7 listopada 2018, 11:03
@Fartuch:
Odpisz
6 listopada 2018, 08:46
Odpisz
5 listopada 2018, 21:30
"warzyw musiałeś mi przypominać"
Odpisz