memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
3 lutego 2019, 15:34
Jak 7 milionów jak przecież na świecie jest 70 tyś.
Odpisz
Edytowano - 3 lutego 2019, 15:37
@jacekpoz: jak 70 tyś jak u mnie tyle w mieście jest Swoją drogą, wydaje się że to taka dziura, a prawie dwie Polski tutaj mieszkają, ciekawe
7 lutego 2019, 16:32
@jacekpoz: wtf na ziemi mieszka 7 ludzi
Edytowano - 7 lutego 2019, 16:43
@wskii2: WTF na świecie mieszka 0,7 człowieka
7 lutego 2019, 16:55
@kubarum19: Więc gadacie z samym sobą debile...
7 lutego 2019, 17:34
@Jarzebina5: jesteśmy tak naprawdę rozdwojeniem jaźni tego 0,7 człowieka
7 lutego 2019, 17:37
@Ten_Leniacz_Netu24: Raczej rozdziesięciomiliardowanie jaźni tego 0,7 człowieka
7 lutego 2019, 19:58
@Jarzebina5: Wszyscy się mylicie. Tak na prawdę to nie istniejemy
4 kwietnia 2019, 08:57
@Ten_Leniacz_Netu24: tylko kto jest tym człowiekiem 🤔🤔🤔
4 kwietnia 2019, 08:56
Jak tak patrzę na tych głupich ludzi w internecie to myślę że przed dostaniem dostępu do internetu przydał by się test na IQ
Edytowano - 7 lutego 2019, 16:55
Czyli Warszawa ma w sobie 1/7 populacji świata?
8 lutego 2019, 19:17
@michaolekYT:
8 lutego 2019, 07:29
Nieprawda... Na całym świecie mieszka tylko 0,7 zęba stałego
7 lutego 2019, 20:44
CI LUDZIE MOGĄ MIEĆ DZIECI I DECYDOWAC O PRZYSZŁOŚCI POLSKI. I ONI ISTNIEJĄ
7 lutego 2019, 19:11
r/wooosh
Bo ruscy to anty ludzie. U nas jest 38 milionów, u nich -31 milionów i mamy 7 na całym świecie
3 lutego 2019, 17:40
Gdy widze osoby które myślą że na świecie żyje tylko 7mln ludzi
3 lutego 2019, 18:55
przejdź się do mojej katechetki (nie uczy mnie ksiądz)
7 lutego 2019, 16:36
wszyscy o 7 mówią a nawet 7 dzień miesiąca
7 lutego 2019, 16:19
Ten trzeci jest z przyszłości, i pisząc komentarz przypadkiem się zapomniał
7 lutego 2019, 16:02
przesz 7 tysięcy było
3 lutego 2019, 15:27
Czyli wujek Stalin wybił większość populacji
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież3 lutego 2019, 15:34
Jak 7 milionów jak przecież na świecie jest 70 tyś.
Odpisz
Edytowano - 3 lutego 2019, 15:37
@jacekpoz: jak 70 tyś jak u mnie tyle w mieście jest
Swoją drogą, wydaje się że to taka dziura, a prawie dwie Polski tutaj mieszkają, ciekawe
Odpisz
7 lutego 2019, 16:32
@jacekpoz: wtf
na ziemi mieszka 7 ludzi
Odpisz
Edytowano - 7 lutego 2019, 16:43
@wskii2: WTF na świecie mieszka 0,7 człowieka
Odpisz
7 lutego 2019, 16:55
@kubarum19: Więc gadacie z samym sobą debile...
Odpisz
7 lutego 2019, 17:34
@Jarzebina5: jesteśmy tak naprawdę rozdwojeniem jaźni tego 0,7 człowieka
Odpisz
7 lutego 2019, 17:37
@Ten_Leniacz_Netu24: Raczej rozdziesięciomiliardowanie jaźni tego 0,7 człowieka
Odpisz
7 lutego 2019, 19:58
@Jarzebina5: Wszyscy się mylicie. Tak na prawdę to nie istniejemy
Odpisz
4 kwietnia 2019, 08:57
@Ten_Leniacz_Netu24: tylko kto jest tym człowiekiem 🤔🤔🤔
Odpisz
4 kwietnia 2019, 08:56
Jak tak patrzę na tych głupich ludzi w internecie to myślę że przed dostaniem dostępu do internetu przydał by się test na IQ
Odpisz
Edytowano - 7 lutego 2019, 16:55
Czyli Warszawa ma w sobie 1/7 populacji świata?
Odpisz
8 lutego 2019, 19:17
@michaolekYT:
Odpisz
8 lutego 2019, 07:29
Nieprawda...
Na całym świecie mieszka tylko 0,7 zęba stałego
Odpisz
7 lutego 2019, 20:44
CI LUDZIE MOGĄ MIEĆ DZIECI I DECYDOWAC O PRZYSZŁOŚCI POLSKI. I ONI ISTNIEJĄ
Odpisz
7 lutego 2019, 19:11
r/wooosh
Odpisz
Edytowano - 7 lutego 2019, 16:43
Bo ruscy to anty ludzie. U nas jest 38 milionów, u nich -31 milionów i mamy 7 na całym świecie
Odpisz
3 lutego 2019, 17:40
Gdy widze osoby które myślą że na świecie żyje tylko 7mln ludzi
Odpisz
3 lutego 2019, 18:55
przejdź się do mojej katechetki (nie uczy mnie ksiądz)
Odpisz
7 lutego 2019, 16:36
wszyscy o 7 mówią a nawet 7 dzień miesiąca
Odpisz
7 lutego 2019, 16:19
Ten trzeci jest z przyszłości, i pisząc komentarz przypadkiem się zapomniał
Odpisz
7 lutego 2019, 16:02
przesz 7 tysięcy było
Odpisz
3 lutego 2019, 15:27
Czyli wujek Stalin wybił większość populacji
Odpisz