Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Można, tylko trzeba wstawać rano
Tymi się chodzi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niegrzeczny Oskarek
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lutego 2019, 20:03
Ło ku*wa fakt
Odpisz
7 lutego 2019, 17:47
@Ambassador: za co on ma bana
Odpisz
7 lutego 2019, 21:49
,
Odpisz
28 lutego 2019, 13:09
obrażałem furry
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2019, 13:23
@Ambassador: czemu nie dostałeś nagrody
Odpisz
28 lutego 2019, 14:04
nie wiem, może Bożydar jest fu- AHHHHHHHHHHHHH wszystko jasne! To tak wiele wyjaśnia
Odpisz
5 lutego 2019, 20:06
Odpisz
5 lutego 2019, 20:07
@Krzyniu: co
Odpisz
5 lutego 2019, 20:09
@marian66626: Bo taki był nacjonalista Kaczmarski co go wszyscy znają głównie z "Murów", do których muzykę zaje**ł
Odpisz
5 lutego 2019, 20:13
@Krzyniu: ok
Odpisz
5 lutego 2019, 20:23
@Krzyniu: >nacjonalista
>Kaczmarski
co?
Odpisz
5 lutego 2019, 20:26
@Krzyniu: Czy ktoś mi tu obraża Kaczmarskiego? >:(
Odpisz
5 lutego 2019, 20:29
Kaczmarki lubił grać w fortnite
Odpisz
5 lutego 2019, 20:35
@smierd:
Odpisz
5 lutego 2019, 20:45
Nic do niego nie mam, nawet szacunku
Odpisz
5 lutego 2019, 20:49
@Krzyniu:
Odpisz
5 lutego 2019, 20:59
@Krzyniu: Kaczmarski? To on nagrał numer ze ZBUKIEM?
Odpisz
5 lutego 2019, 21:34
Muzykę miał co prawda spoko, lubię posłuchać, ale jako człowiek... bił żonę, ukradł tę piosenkę, przez całe życie bóldupił że jak to w ogóle świat śmie nie koncentrować się na Polsce podczas II Wojny.
Odpisz
5 lutego 2019, 21:34
Odpisz
5 lutego 2019, 21:36
@Krzyniu: A ja go znam tylko że strony muzycznej, którą ubóstwiam :3
Odpisz
5 lutego 2019, 21:37
@Krzyniu: Ale nacjonalistą nie był. Nawet wręcz przeciwnie. A to czy bił żonę mnie nie obchodzi
Odpisz
5 lutego 2019, 21:37
@Krzyniu: Nie no, ale żeby od razu z Kudłatym wyskakiwać
Odpisz
5 lutego 2019, 21:40
no dobra muzykę miał spoko, można zrobić rozejm żeby przypadkiem nie musiał użyć 0.00001% swojej mocy
Odpisz
5 lutego 2019, 21:45
@Krzyniu: To ja na zgodę dam kotka :3
Odpisz
7 lutego 2019, 16:09
@Krzyniu: jak zakończyć wojnę w 5 minut
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2019, 13:43
@Krzyniu: Nie lubisz Kaczmarka bo nie był kosmopolitą. Zresztą ty nie lubisz każdego kto nie wali konia do twojej wizji świata.
Odpisz
8 lutego 2019, 13:46
@Konono: Oho, kogo my tu mamy, kolejnego kretyna, który będzie mi wmawiać jak JA myślę.
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2019, 14:19
@Krzyniu: chodzi mi o to że definiujesz ludzi nie po tym co robią, ale kosmopolita- mądry, każdy inny głupi nie dostrzegasz słabości swojej ideologii i przez jej pryzmat patrzysz na świat ludzi, a to już zakrawa na fanatyzm. Mimo wszystko nie życzę ci źle i przyznaję mój pierwszy kom był po to żeby cię sprowokować.
Odpisz
8 lutego 2019, 14:54
@Konono: Mylisz się. Wcale nie jestem przekonany ci do moich poglądów, a już na pewno szanuję tych, którzy mają inne. Chyba że są skrajnie głupie, jak nazizm. I choć nie odpowiada mi opinia większości patriotów, ślepo wierzących i szeroko pojętej skrajnej prawicy obyczajowej i często ich hejtuję, jakoś muszę ich tolerować. Nie szanuję Kaczmarskiego za to kim był, nie z zasady.
Odpisz
8 lutego 2019, 15:02
@Krzyniu: może rzeczywiście sprawiasz tylko wrażenie takiego zapatrzonego w swój światopogląd, chociaż wszyscy po części jesteśmy no nic miłego dnia życzę
Odpisz
12 lutego 2019, 19:46
@Krzyniu: Ale na serio będziemy wgłębiali się w jego życie prywatne? Robił muzyczkę i to wszystko. Dżizas
Odpisz
12 lutego 2019, 19:47
@Enddzi: on tylko wyraża jego zdanie o co wam chodzi
Odpisz
12 lutego 2019, 19:48
ja też wyrażam tylko swoje zdanie.
Odpisz
12 lutego 2019, 19:48
@Enddzi: No za muzyczkę to względnie lubię
Odpisz
12 lutego 2019, 19:49
w sumie to bardziej do tego u góry
Odpisz
12 lutego 2019, 19:53
@Krzyniu: Spoczko. Masz tutaj uchachanego Stalina
Odpisz
8 lutego 2019, 00:35
To, że identyczna melodia nie oznacza za wiele. To po prostu mazurek, niekoniecznie musi być TYLKO w polskim hymnie.
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2019, 13:31
@Baturaj: przykładem jest melodia hymnu wielkiei Brytanii która pojawia się w innych hymnach lub pojawiła się w starszych hymnach
Odpisz
7 lutego 2019, 21:57
Z jakiego to filmu?
Odpisz
7 lutego 2019, 22:47
@Iphonix: Spiderman uniwersum
Odpisz
7 lutego 2019, 17:17
Sprawdziłem. Teraz wracam do słuchania "The Final Countdown"
Odpisz
7 lutego 2019, 17:26
@Pikachu_fan_Subaru: masz dobry gust muzyczny, tak trzymaj
Odpisz
7 lutego 2019, 17:33
@Joanna789: Lepiej módl się o nawrócenie moich kolegów z klasy którzy słuchają najnowszego rapu (lil pump itp.)
Odpisz
7 lutego 2019, 17:38
@Pikachu_fan_Subaru: u mnie w klasie też są tacy kolesie, pomodlę się o ich nawrócenie (o ziomkach z twojej klasy nie zapomnę, o ich nawrócenie też się pomodlę)
Odpisz
7 lutego 2019, 17:49
@Joanna789: Sam słucham takiej muzyki ale nienawidze takiego gadania typu "kurła kiedyś to była muzyka" bo to tylko daje nam słuchaczom takiej muzyki opinię starców którzy narzekają na dzisiejszą młodzież
Odpisz
7 lutego 2019, 20:54
@Pikachu_fan_Subaru: twoi słuchają chociaż zagranicznego, moi polskiego czyli Reto itp.
Odpisz
7 lutego 2019, 20:16
To teraz porównajcie sobie tekst Mazurka Dąbrowskiego z tekstem hymnu Ukrainy.
Odpisz
Edytowano - 7 lutego 2019, 17:56
Kraftwerk stronk
Odpisz
6 lutego 2019, 01:34
Dla mnie bardziej niż hymn Jugosławii pasuje tu hymn Ukrainy
Odpisz
5 lutego 2019, 22:19
*Hymn Słowian
Odpisz
5 lutego 2019, 22:06
A później posłuchajcie hymnu Słowacji
Odpisz
5 lutego 2019, 20:02
ku*wa faktycznie xd to tera porównajcie se Korei Północnej do ZSRR
Odpisz
5 lutego 2019, 20:29
@ptasznik5: Akurat tutaj to prawdopodobnie mówisz o latach 1922-1944 kiedy to hymnem ZSRR była międzynarodówka, czyli pieśń socjalistyczna/komunistycza o uniwersalnej melodii, i bardzo podobnych słowach mających na celu ukazanie świata jako zjednoczonego państwa gdzie władzę sprawowaliby robotnicy.
Odpisz
5 lutego 2019, 20:12
Lol
Odpisz
5 lutego 2019, 20:06
Ło
Odpisz
5 lutego 2019, 20:05
O kurde
Odpisz