memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
17 marca 2019, 15:14
Ja tam sie cholernie boje robaków
Odpisz
17 marca 2019, 15:16
Ja też I wysokości I samotności w ciemności I bycia samemu w nieznanym środowisku
17 marca 2019, 15:18
@qaz123: jestem tez introwerykiem.Boje sie tez trocge ciemnosci a raczej to dziwnie do opisania uczucie
21 marca 2019, 08:27
@qaz123: a śmierci się boisz?
@sano110: Chyba każdy się boi śmierci
21 marca 2019, 08:29
@qaz123: nie no, nie każdy :0
21 marca 2019, 15:52
@sano110: nie
21 marca 2019, 17:54
DOBRA, MOGĘ CZASEM NIE MIEĆ RACJI OK? ZDAJĘ SOBIE Z TEGO SPRAWY
17 marca 2019, 21:18
ja tam lubię obydwa gyrosy, ale jak babunia zrobi sałatkę to całe naczynie tego zjadam. niczego nie żałuję.
17 marca 2019, 17:07
Zawsze chciałem mieć shizofrenię lub rozdwojenie jaźni
17 marca 2019, 17:53
@venomman: Dlatego? :O
17 marca 2019, 17:58
@Chraszcz: ?
17 marca 2019, 21:14
@venomman: Dlaczego *
17 marca 2019, 21:15
@Chraszcz: Wiem że bym zwariował, ale jeśli trafiłbym na kogoś utalentowanego pod jakimś względem, to byłoby spoko
Edytowano - 17 marca 2019, 15:41
sałatka gyros frytki > sałatka gyros > zwykły gyros
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież17 marca 2019, 15:14
Ja tam sie cholernie boje robaków
Odpisz
17 marca 2019, 15:16
Ja też
I wysokości
I samotności w ciemności
I bycia samemu w nieznanym środowisku
Odpisz
17 marca 2019, 15:18
@qaz123: jestem tez introwerykiem.Boje sie tez trocge ciemnosci a raczej to dziwnie do opisania uczucie
Odpisz
21 marca 2019, 08:27
@qaz123: a śmierci się boisz?
Odpisz
21 marca 2019, 08:27
@sano110: Chyba każdy się boi śmierci
Odpisz
21 marca 2019, 08:29
@qaz123: nie no, nie każdy :0
Odpisz
21 marca 2019, 15:52
@sano110: nie
Odpisz
21 marca 2019, 17:54
DOBRA, MOGĘ CZASEM NIE MIEĆ RACJI OK? ZDAJĘ SOBIE Z TEGO SPRAWY
Odpisz
17 marca 2019, 21:18
ja tam lubię obydwa gyrosy, ale jak babunia zrobi sałatkę to całe naczynie tego zjadam. niczego nie żałuję.
Odpisz
17 marca 2019, 17:07
Zawsze chciałem mieć shizofrenię lub rozdwojenie jaźni
Odpisz
17 marca 2019, 17:53
@venomman: Dlatego? :O
Odpisz
17 marca 2019, 17:58
@Chraszcz: ?
Odpisz
17 marca 2019, 21:14
@venomman: Dlaczego *
Odpisz
17 marca 2019, 21:15
@Chraszcz: Wiem że bym zwariował, ale jeśli trafiłbym na kogoś utalentowanego pod jakimś względem, to byłoby spoko
Odpisz
Edytowano - 17 marca 2019, 15:41
sałatka gyros frytki > sałatka gyros > zwykły gyros
Odpisz