Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
A, okej
Tacy sami, a ściana między nami
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lutego 2020, 22:40
U mnie w starej szkole było zimne i gumowe :-/
Odpisz
5 lipca 2019, 15:31
W pierwszej klasie powiedzialam kucharce, ze jej obiady sa obrzydliwe i chce, zeby dala mi pusty talerz, a ona krzyknela, ze jak mam jakies wymagania to mam ziemniaki jesc, bo w nich nie ma co wybrzydzac. Dala mi niedogotowane.
Odpisz
8 lipca 2019, 13:23
Pod koniec tego roku w gimnazjum, a dokładniej w maju to obiady były tak okropne, że z kolegami byliśmy zgodni, że dają nam pomyje tylko ładnie przystrojone.
Odpisz
22 czerwca 2019, 13:12
Powiem szczerze największym złem na stołówce są frytki bez soli
Odpisz
5 lipca 2019, 15:10
@Skleroza: Nigdy niie miałem frytek na stołówce, lol
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2019, 11:53
Spongebob w tej czapce wygląda, jakby pracował przy czarnobylskim reaktorze, kiedy jest 36°
Odpisz
5 lipca 2019, 09:47
U nas Na kucharki mówimy dziczyzna :D
Odpisz
5 lipca 2019, 08:43
Phi, ja resztki po wszystkich zjadałem jeszcze
Odpisz
5 lipca 2019, 08:22
Na mnie tak patrzyła codziennie
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2019, 13:13
Ja zawsze wpierdzielałem pierwsze obiady (no o ile na pierwszym daniu nie będzie ryżu z musem)
Kiedyś widziałem bachorów którzy wzięli cztery talerze po jednej osobie, było ich tak ze trzech. Wzięli one mielony z dania i zaczęli robić wojny na żarcie. Rzucali ziemniaka, sałatkami, surówkami. Porzucali tak z trzy minuty i nagle wchodzi II Technikum (niezależnie od zawodu). Jeden typek z technikum dostał mielonym w jajca (bardzo mocno, bo jak pamiętam to aż mielony się roztrzaskał). A ten chłop mówi: "O ty! Co szóstoklasisto za dużo jedzenia,ku*wa ?! We łbie ci się je*ie !? Ja muszę zapi***alać dwanaście godzin bez jedzenia, bez nawet ku*wa jednej suchej bułki, a zapi***alaj w ten i narząd! A ten ku*wa bułki z boczkiem i pasztetem ma i wybrzydza!?"
Później cala prawie grupa z technikum zabrała im talerze i zaczęli wpi***alac jak się da
Odpisz
22 czerwca 2019, 13:06
Ja w przedszkolu nie mówiłem kucharki tylko "gotowarki"
Odpisz
22 czerwca 2019, 12:22
Jak bierzesz dwa obiady to ja sie nie dziwie, że nie dojesz
Odpisz
22 czerwca 2019, 12:07
Szkolne obiady prawie nigdy mi nie smakowały, w dodatku wyglądały niezbyt zachęcająco.
Odpisz
22 czerwca 2019, 12:13
też tak miałem. Dopiero kiedy się wpisałem zaczęli podawać znośnie i smaczne obiady
Odpisz
22 czerwca 2019, 11:46
*obiadu
Odpisz
22 czerwca 2019, 11:49
admin poprawi
Odpisz