Myślisz, że "papierek", np. taki, w który zawijane są cukierki, zrobiony jest z papieru? Polipropylen (tak, plastik), czasem warstwa aluminium, do tego mix barwników, czyli pewnie kilkunastu różnych substancji, również zawierających m.in. metale ciężkie.
Dotyczy również współczesnych gazet, ulotek - ludzie już zapominają nawet, jak wygląda czysty (nie ten barwiony na biało) papier.
Komentarze
Odśwież11 sierpnia 2019, 16:17
Lubisz kiełbasę okopconą plastikiem lub innym tworzywem ?
Odpisz
11 sierpnia 2019, 16:28
@Pendrag: Papierek
Odpisz
11 sierpnia 2019, 16:59
Myślisz, że "papierek", np. taki, w który zawijane są cukierki, zrobiony jest z papieru? Polipropylen (tak, plastik), czasem warstwa aluminium, do tego mix barwników, czyli pewnie kilkunastu różnych substancji, również zawierających m.in. metale ciężkie.
Dotyczy również współczesnych gazet, ulotek - ludzie już zapominają nawet, jak wygląda czysty (nie ten barwiony na biało) papier.
Odpisz
12 sierpnia 2019, 11:27
@pio_95: ale papierek
Nikt nie mówił że plastikowy
Odpisz
Edytowano - 12 sierpnia 2019, 11:32
@pio_95: Ja mówię o je**nej kartce papieru, a nie o aluminiowych opakowaniach
Odpisz
11 sierpnia 2019, 18:24
Po czym rzuca plastikową torebkę
Odpisz
11 sierpnia 2019, 16:37
Ja po grillu byłem ciekaw i wrzuciłem pustą puszkę do grilla i zaczęło śmierdzieć ;-;
Odpisz
25 czerwca 2019, 18:23
ja ostatnio mialem grilla i jadlem szaszlyk i mieso i wlasnie kielbase ale nie smierdziala i byla dobra
Odpisz
25 czerwca 2019, 18:24
musiało być bardzo fajnie
Odpisz
25 czerwca 2019, 18:24
bylo fajnie ale zaczelo padac i grill sie skonczyl
Odpisz
25 czerwca 2019, 18:25
nic złego co by na dobre nie wyszło
Odpisz
25 czerwca 2019, 18:26
Fajny ten nowy avatar
Odpisz
25 czerwca 2019, 18:26
zgadzam się
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2019, 18:26
zgadzam sie z toba nie ma tego zlego
pozdrawiam cieplutko
Odpisz
25 czerwca 2019, 18:27
dziekuje
pozdrawiam cieplutko
Odpisz
25 czerwca 2019, 18:27
pozdrawiam chłodno żeby nie było ci za ciepło
Odpisz
25 czerwca 2019, 18:28
dziekuje ale nie jest mi za cieplo bo wlasnie zjadlem loda bo lody sa najlepsze na takie wlasnie dni
jeszcze raz pozdrawiam
Odpisz
11 sierpnia 2019, 16:34
(*) Dla Michala
Odpisz
11 sierpnia 2019, 16:29
No mojemu staremu śmierdziała zawsze jego kiełbasa
Odpisz
11 sierpnia 2019, 16:01
bo tak jest...
Odpisz
25 czerwca 2019, 19:41
I ma ku*wa rację
Odpisz