Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Rel
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Nieuczciwa ocena
Nie są aż takie pyszne
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 sierpnia 2019, 13:35
Dzisiaj ma mi przyjść trochę droższy sprzęt. Módlcie się, żeby kurier nie rozpie**olił mi paczki
Odpisz
11 sierpnia 2019, 19:45
tam powinno być logo poczty polskiej
Odpisz
11 sierpnia 2019, 18:11
@Penysz_Vaper: Ja z kolegą widziałem jak kurier na mieście niósł stos paczek i na górze była taka wielkości telefonu, spadła mu, podniósł ją jak gdyby nigdy nic i poszedł xD
Odpisz
7 sierpnia 2019, 20:12
Ej mam pytanie, pierwszy raz zamawiałem coś przez net i ten tego, warto było zamówić telefon?
Odpisz
7 sierpnia 2019, 20:13
@Penysz_Vaper: O ile wróci w jednym kawałku to tak.
Odpisz
7 sierpnia 2019, 20:13
@Penysz_Vaper: jak nie dostaniesz pustego pudełka to znaczy że było warto
Odpisz
7 sierpnia 2019, 20:15
znacie sklep bestcena?
Odpisz
7 sierpnia 2019, 20:18
@Penysz_Vaper: nie
Odpisz
7 sierpnia 2019, 20:19
@Penysz_Vaper: szczerzę mówiąc to nie znam
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2019, 20:19
@spicy: na Fejsie się wyświetlił z xaomi redmi note 7 za 700 zł no to cyk kupuje i czekam 2 dzień i nie dociera
Odpisz
7 sierpnia 2019, 20:19
@Penysz_Vaper: no i jaki problem?
Odpisz
7 sierpnia 2019, 20:20
@spicy: paczka nie dociera
Odpisz
7 sierpnia 2019, 20:21
@Penysz_Vaper: czego się spodziewałeś po 2 dniach
Odpisz
7 sierpnia 2019, 20:22
@spicy: no sorry ale 1 raz kupuje w necie jakąś rzecz i się zastanawiam czy dobrze zrobiłem
Odpisz
7 sierpnia 2019, 20:23
@Penysz_Vaper: wysyłka to nie czas dostawy, tylko czas w jakim wysyłają paczkę do kuriera
Odpisz
7 sierpnia 2019, 20:24
@spicy: a no to w takim razie wielkie dzięki ziom, czyli trzeba czekać trochę więcej...
Odpisz
7 sierpnia 2019, 20:24
@Penysz_Vaper: niestety ale tak
Odpisz
7 sierpnia 2019, 20:33
@spicy: sprawdź w obecności kuriera czy telefon jest cały jak przyjdzie
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2019, 20:34
można tak? / Wiem głupie pytanie
Odpisz
7 sierpnia 2019, 20:40
@Penysz_Vaper: Możesz do nich zadzwonić i zapytać. Zwykle numer telefonu jest na dole strony w zakładce kontakt.
Odpisz
7 sierpnia 2019, 20:42
@Penysz_Vaper: Ja w drugiej połowie lipca zamawialem z bestceny tez telefon, właśnie z niego piszę
Nie powinieneś się obawiac
Odpisz
7 sierpnia 2019, 20:44
@wojtun: jesteście wspaniali jejacy dzięki wam
Odpisz
7 sierpnia 2019, 20:58
@Penysz_Vaper: Nie radzę tam kupować, bo ma dużo negatywnych opinii i z tego, co słyszałem, jest jak loteria - raz będziesz miał szczęście i wszystko jest ok, a innym razem same problemy.
Poza tym ma podejrzanie niskie ceny, a to oznacza, że sprzęty są najprawdopodobniej sprowadzane zza granicy i może być problem z ewentualną gwarancją, a jeśli o gwarancję chodzi, to podobno nie wystawiają producenta, lecz sprzedawcy, co wiąże się z tym, że jeśli sklep upadnie, gwarancji już nie masz oraz wysyłają uszkodzone egzemplarze do nieautoryzowanych serwisów o podejrzanej jakości usług.
Też się nad tym sklepem zastanawiałem, ale po przeczytaniu regulaminu, od razu widać, że coś z nimi jest nie tak, np. to, że firma zarejestrowana jest w Wielkiej Brytanii, a nie w Polsce.
Lepiej dopłacić trochę więcej w bardziej znanych sklepach typu x-kom, komputronik, media expert, lub ewentualnie morele i oszczędzić sobie stresu oraz nerwów.
Ja się już raz naciąłem na tego typu podejrzany sklep. Telefon, który kupiłem padł całkowicie po niespełna 4 miesiącach, a gwarancji okazało się, że nie ma, bo sprzęt jest sprowadzany z innego kraju i straciłem parę stówek przez moje skąpstwo.
Odpisz
7 sierpnia 2019, 21:12
i tak już jest za późno
Odpisz
7 sierpnia 2019, 21:20
@Penysz_Vaper: ale to tak na przyszłość
Odpisz
7 sierpnia 2019, 21:21
@Penysz_Vaper: No niestety tak, ale na przyszłość - lepiej sprawdzić dokładnie sklep, w którym chcę się dokonać zakupu i porównać ceny z większymi sklepami, bo czasami są zbyt podejrzanie niskie i to już powinno dawać do myślenia.
Xiaomi Redmi Note 7 w normalnych sklepach kosztuje 800-900 zł.
Ewidentnie coś tu nie gra.
Na czymś musieli bardzo przyoszczędzić.
Odpisz
11 sierpnia 2019, 16:48
przysłali i działa normalnie :)
Odpisz
11 sierpnia 2019, 16:31
To już było tak rozpie**olone jak dostałem
Odpisz
11 sierpnia 2019, 16:12
Naklejka jest dla klienta.
Odpisz
7 sierpnia 2019, 20:18
Kurierzy kiedy zobacza naklejkę "uwaga szkło"
Odpisz
7 sierpnia 2019, 20:15
Y E E T
Odpisz
7 sierpnia 2019, 20:13
Za każdym je##nym razem!
Odpisz
7 sierpnia 2019, 20:13
ale możesz zwrócić uszkodzoną paczkę, jeśli nie otwierałeś
Odpisz