Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Niezniszczalne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Fergus
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 września 2019, 17:42
Przypomnijcie, co to za serial i gdzie go obejrzę?
Odpisz
18 września 2019, 18:55
@Mikrus19: Stranger Things, nie pamiętam gdzie
Odpisz
18 września 2019, 19:35
@Mrs_Voider: Dzięki
Odpisz
18 września 2019, 19:42
@Mikrus19: na Netflixie można
Odpisz
18 września 2019, 21:42
@Trinity4: Netflix mnie skutecznie do siebie zniechęcił. Oglądam głównie filmy, a tamtejsze są przewidywalne i pod jedną nutę. Schematyczne. Na pewno nie jest to warte tych pieniędzy. Wolę HBO. Ciekawsze filmy, niższa cena i jakoś mi się lepiej tam ogląda...
Odpisz
18 września 2019, 16:42
Hmmm,nudzi mi się,a NO TAK!Zabije się ilekroć zobaczę mem o depresji i niskiej samocenie(sam ją mam).
oh lol jk nie zrobię tego bo widziałem już ok. 53467 memów o depresji w tym tygodniu.
Odpisz
18 września 2019, 17:12
@Simciakk: Dodałem go 2 miesiące temu nie mam pojęcia dlaczego pojawił się dopiero teraz.
Odpisz
Edytowano - 18 września 2019, 19:03
@Hamiltrash: Przeglądałem akurat główną,a nie poczekalnie.
Odpisz
18 września 2019, 17:25
>Nazywanie każdego oprócz siebie normikiem albo patolem
>Brak przyjaciół i narzekanie na to
To tylko i wyłącznie twoja wina
Odpisz
5 sierpnia 2019, 22:46
Ja nawet nie wiem gdzie jest sala gimnastyczna na której jest rozpoczęcie roku szkolnego
Odpisz
5 sierpnia 2019, 22:46
tego się najbardziej boję
Odpisz
5 sierpnia 2019, 23:05
Przynajmniej wiesz gdzie są inne klasy
ja nie
Odpisz
18 września 2019, 16:47
moja szkoła jest taka mała jest 1 piętro i 7 klas i sala gimnastyczna która jest dopiero od 2 lat(jestem w podstawówce ale zaniedługo już koniec tej szkoły)a i większość to patusy
Odpisz
Edytowano - 18 września 2019, 16:20
W lepszej szkole mniejsza szansa na ww. zjawiska społeczne. Poza wymagającymi nauczycielami. #nbc Trafiła mi się super szkoła i póki co czuję się w niej zajebiście. Byćmoże jedynym, albo jedynym istotnym problemem jest tylko ilość dziewczyn; jedna na 32-osobową klasę
Odpisz
6 sierpnia 2019, 09:12
Boisz się wymagających nauczycielu? A wolisz, żeby głaskali cię po główce i prowadzili za rączkę? Oni mają cię czegoś nauczyć, a jak nauczysz się czegoś nie robiąc nic
Odpisz
6 sierpnia 2019, 01:07
W nowej klasie na 34 osoby jest u nas 6 chłopaków i reszta dziewczyn. Czuje się wygrywem
Odpisz
6 sierpnia 2019, 00:43
Dlatego zawsze mówię, że szkoła deprawuje.
Odpisz
5 sierpnia 2019, 23:15
JA JE*IE NORMIKI JAK KTOŚ MOŻE NIE MARNOWAĆ SWOJEGO ŻYCIA NA 4CHAN AAAAA NORMICTWO JE**NE KAZDY GUPI A JA FAJNY REEEEE BŁAGAM NIE KTOŚ ZE MNĄ POROZMAWIA JESTEM SAMOTNY DLACZEGO NIKT NIKT NIE CHCE ZE MNĄ ROZMAWIAĆ BŁAGAM ZABIJ MNIE KTOŚ HAHAHAH NORMIE XDDD REEEE
Odpisz
5 sierpnia 2019, 23:19
@dawcaAiDS:
Odpisz
18 września 2019, 16:29
That's not how autism works, buddy retard.
Odpisz
5 sierpnia 2019, 22:44
Cytując klasyka
"MAM TAK NORMICKĄ KLASĘ. KU*WY NIE ROZUMIEJĄ MEMÓW. FUCKING NORMIES GET OFF MY BOARD"
Odpisz
5 sierpnia 2019, 22:42
Do klasy mojego kolegi (idzie do pierwszej klasy szkoły branżowej) są 3 osoby które mają 18 lat a połowa reszty klasy to ludzie którzy nie zdali do 2 ... Ja tak na szczęście nie mam
Odpisz
5 sierpnia 2019, 22:37
Zdarzyło mi się i nie jest tak źle bo można wyjść ze strefy komfortu i poznać siebie.
Odpisz
5 sierpnia 2019, 22:36
Mam nadzieję, że jeszcze nie było, swieżo ukradzione
Odpisz
5 sierpnia 2019, 22:35
Boję się że ze mną tak będzie
Odpisz
5 sierpnia 2019, 22:32
Ja w nowym roku szkolnym
Odpisz