Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Totalnie
Frustrujące
I po kłopocie
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 marca 2022, 20:03
Nrel, moja ma duże c y c k i
Raz, gdy na nie patrzyłæm, nasze spojrzenia się spotkały i było niezręcznie 0~0
Odpisz
2 grudnia 2021, 16:33
Nie rel
Odpisz
19 maja 2021, 13:43
Rel
Odpisz
23 sierpnia 2019, 12:51
Widzimy się na głównej
Odpisz
29 sierpnia 2019, 12:36
@rumcajschr: no elo
Odpisz
29 sierpnia 2019, 12:40
@rumcajschr: siema
Odpisz
29 sierpnia 2019, 16:27
@venomman: Witaj
Odpisz
6 sierpnia 2020, 11:12
@rumcajschr: widzimy się z losowych.
Hej
Odpisz
6 sierpnia 2020, 12:57
@Polalak: No witam
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2019, 11:38
Moja nosi wełnianą bluzę z kapturem na guziki
Odpisz
30 sierpnia 2019, 12:47
U mnie są takie 2
Odpisz
30 sierpnia 2019, 10:44
Moja chodzi w wysokich,skórzanych białych kozakach,nawet w lato
Odpisz
29 sierpnia 2019, 19:46
Miałam polonistę, szach mat
Odpisz
29 sierpnia 2019, 23:44
@Cherrysan: Yes but actually no
Odpisz
29 sierpnia 2019, 12:21
Skad masz zdjecie pani Edytki?
Odpisz
29 sierpnia 2019, 12:40
@Jonatan_JozekStar: o ku*wa, moja stara polonista z gimnazjum się nazywała Edyta.
Odpisz
29 sierpnia 2019, 13:53
@Sapiens: o ku*wa moja tez
Odpisz
29 sierpnia 2019, 19:15
@Jonatan_JozekStar: o ku*wa moja z ósmej klasy też
Odpisz
23 sierpnia 2019, 13:10
Moja chodzi tylko w sukienkach i spódnicach (to nie żart, uczy mnie 4 rok i nigdy nie widzialam jej w spodniach)
Odpisz
29 sierpnia 2019, 15:39
@Ginny1374: Tak było u mnie z nauczycielką chemii ps. Bigos
Ciągle tylko spódnice nosiła
Odpisz
29 sierpnia 2019, 14:35
Jak nie ma ubrania w tym stylu to nosi sweterek
Odpisz
29 sierpnia 2019, 14:55
@Veilla: Sweterek za dużo odsłania ;)
Odpisz
29 sierpnia 2019, 12:22
EJ NO CO JEST, ZMIENIŁEM SZKOŁĘ KILKA RAZY I ZA KAŻDYM RAZEM TEN UBIÓR
Odpisz
29 sierpnia 2019, 12:38
@Glonk: ja 3 razy i zawsze
Odpisz
29 sierpnia 2019, 14:43
@NesquikBoi: Ja dwa i tak samo
Odpisz
29 sierpnia 2019, 14:32
Moja polonistka ma ze 40-50 lat, ubiera sie podobnie. Najgorsze jest to, że nie widać tego wieku. Troche po twarzy, no i ma lekki brzuszek. Więc jak ide z kolega z innej szkoły, patrzymy a tu taka fiufiu. Ja odrazu poznałem po tym ubiorze, a moj kolega "Oooo, ale bym ją cimci rimci ram pam pam". Ja na to staaary, ona ma zaraz 50. W ogóle sie nie zmieszał "Ch**, doswiadczona"
Odpisz
29 sierpnia 2019, 13:25
U mnie tak nie ma
Odpisz
29 sierpnia 2019, 13:17
Może to jakieś mundurki, które dostają po studiach dla każdej polonistki chcącej szerzyć kaganek oświaty?
(Sformułowania "kaganek oświaty" też jest chyba nagminnie używanych przez polonistki)
Odpisz