Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MatkaBoskaSowiecka

10 marca 2022, 20:03

Nrel, moja ma duże c y c k i

Raz, gdy na nie patrzyłæm, nasze spojrzenia się spotkały i było niezręcznie 0~0

Avatar kotlet25

2 grudnia 2021, 16:33

Nie rel

Avatar Jadeja

19 maja 2021, 13:43

Rel

Avatar rumcajschr

23 sierpnia 2019, 12:51

Widzimy się na głównej

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Polalak

6 sierpnia 2020, 11:12

@rumcajschr: widzimy się z losowych.
Hej

Avatar rumcajschr

6 sierpnia 2020, 12:57

@Polalak: No witam

Avatar WielkiSpod

Edytowano - 14 grudnia 2019, 11:38

Moja nosi wełnianą bluzę z kapturem na guziki

Avatar kurczak1122

30 sierpnia 2019, 12:47

U mnie są takie 2

Avatar Czekoladkapl

30 sierpnia 2019, 10:44

Moja chodzi w wysokich,skórzanych białych kozakach,nawet w lato

Avatar Cherrysan

29 sierpnia 2019, 19:46

Miałam polonistę, szach mat

Avatar masisi

29 sierpnia 2019, 23:44

@Cherrysan: Yes but actually no

Avatar Jonatan_JozekStar

29 sierpnia 2019, 12:21

Skad masz zdjecie pani Edytki?

Avatar Sapiens

29 sierpnia 2019, 12:40

@Jonatan_JozekStar: o ku*wa, moja stara polonista z gimnazjum się nazywała Edyta.

Avatar Jonatan_JozekStar

29 sierpnia 2019, 13:53

@Sapiens: o ku*wa moja tez

Avatar PAtrycjaX

29 sierpnia 2019, 19:15

@Jonatan_JozekStar: o ku*wa moja z ósmej klasy też

Avatar Ginny1374

23 sierpnia 2019, 13:10

Moja chodzi tylko w sukienkach i spódnicach (to nie żart, uczy mnie 4 rok i nigdy nie widzialam jej w spodniach)

Avatar Stulej4

29 sierpnia 2019, 15:39

@Ginny1374: Tak było u mnie z nauczycielką chemii ps. Bigos
Ciągle tylko spódnice nosiła

Avatar Veilla

29 sierpnia 2019, 14:35

Jak nie ma ubrania w tym stylu to nosi sweterek

Avatar Himiteshu

29 sierpnia 2019, 14:55

@Veilla: Sweterek za dużo odsłania ;)

Avatar Glonk

29 sierpnia 2019, 12:22

EJ NO CO JEST, ZMIENIŁEM SZKOŁĘ KILKA RAZY I ZA KAŻDYM RAZEM TEN UBIÓR

Avatar NesquikBoi

29 sierpnia 2019, 12:38

@Glonk: ja 3 razy i zawsze

Avatar Freddyjumpscare

29 sierpnia 2019, 14:43

@NesquikBoi: Ja dwa i tak samo

Avatar Cotosiestanelo

29 sierpnia 2019, 14:32

Moja polonistka ma ze 40-50 lat, ubiera sie podobnie. Najgorsze jest to, że nie widać tego wieku. Troche po twarzy, no i ma lekki brzuszek. Więc jak ide z kolega z innej szkoły, patrzymy a tu taka fiufiu. Ja odrazu poznałem po tym ubiorze, a moj kolega "Oooo, ale bym ją cimci rimci ram pam pam". Ja na to staaary, ona ma zaraz 50. W ogóle sie nie zmieszał "Ch**, doswiadczona"

Avatar jejaplxiaomi

29 sierpnia 2019, 13:25

U mnie tak nie ma

Avatar Mikrus19

29 sierpnia 2019, 13:17

Może to jakieś mundurki, które dostają po studiach dla każdej polonistki chcącej szerzyć kaganek oświaty?
(Sformułowania "kaganek oświaty" też jest chyba nagminnie używanych przez polonistki)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Totalnie

Frustrujące

I po kłopocie

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka