Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Cel namierzony
Ikony
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 sierpnia 2019, 09:24
Pamiętacie jak pisałam, że zamówiłam bluzę z aliexpressu? Okazuje się, że L jest ogromna i połowy nóg mi nie widać
Odpisz
28 sierpnia 2019, 09:27
@Venecka: wyślij zdjęcie bo nikt nie uwierzy
Odpisz
28 sierpnia 2019, 09:28
@remigiuszkam8: a to muszę twarz zakryć
Odpisz
28 sierpnia 2019, 09:28
@Venecka: nie musisz
Odpisz
28 sierpnia 2019, 10:57
@remigiuszkam8: Jeśli nie chce nam się pokazywać i mówi, że musi to uszanuj jej decyzję
Odpisz
28 sierpnia 2019, 11:20
Nie zgadzamy się z Tobą, bo bronisz kogoś kto nie chce pokazać twarzy ludziom, którzy nie wiadomo co potem z nią zrobią. Ja sam nikomu z jeja dobra jednej osobie pokazałem ryja, ale zapewniała mnie, że nic się z nim nie stanie
Odpisz
28 sierpnia 2019, 13:13
@Venecka: to zrób tak:
Połóż telefon gdzieś na półce tak żeby kamera cię widziała, włącz nagrywanie filmu, stań przed tą kamerą żeby uchwyciła cię całą, zakryje twarz rękami, a potem wyślij nam screenshota
Nie ma za co, Pomysłowy Kebuś zawsze do usług
Odpisz
29 sierpnia 2019, 15:05
Nie łatwiej po prostu włączyć samowyzwalacz?
Odpisz
29 sierpnia 2019, 16:00
@Gopostal: też skutkuje...
Odpisz
29 sierpnia 2019, 17:37
.
Odpisz
29 sierpnia 2019, 21:43
@Gopostal: nie łatwiej zamalować twarz w pejncie
Odpisz
1 września 2019, 12:33
.
Odpisz
29 czerwca 2020, 18:18
@Venecka: czekamy
Odpisz
29 czerwca 2020, 18:27
@NorseWarrior: +1
Odpisz
10 lipca 2021, 16:38
@Venecka: nadal czekamy
Odpisz
10 lipca 2021, 16:39
@Jajoman320: k...a pomysłowy kebuś japie....e
Odpisz
28 sierpnia 2019, 09:25
Dzisiaj najgorszy dzień w roku
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2019, 09:34
@Mimikkyu: Czemu?
Odpisz
28 sierpnia 2019, 09:34
@Mimikkyu: Czemu
Odpisz
28 sierpnia 2019, 09:35
czemu
Odpisz
28 sierpnia 2019, 09:39
@Polski_Ziemniok: bo dzisiaj mam urodziny a nie lubię mieć urodzin
Odpisz
28 sierpnia 2019, 09:41
@Mimikkyu: Przecież to rok bliżej do śmierci, jak można nie odczuwać radości z tego powodu?
Odpisz
29 czerwca 2020, 18:21
@Mimikkyu: Czemu nie lubisz mieć urodzin?
Odpisz
28 sierpnia 2019, 09:21
Za mało miejsca na godziny lekcyjne :/
Odpisz
28 sierpnia 2019, 09:22
ile masz godzin??
Odpisz
28 sierpnia 2019, 10:19
@Venecka: teraz przez podwójny rocznik niektórzy będą mieć lekcje nawet do 19:30
Odpisz
28 sierpnia 2019, 10:20
@AurelionSol: na Odyna obym ja tak nie miała
Odpisz
28 sierpnia 2019, 10:51
@Venecka: Jeśli do Twojej szkoły chciało się dostać dużo osób zarówno z 3-cich gim jak i 8-smych klas oraz zostali przyjęci, to tak będziesz tak miała
Odpisz
28 sierpnia 2019, 10:54
to jest niby najlepsza szkoła w mieście więc sad snake noises
Odpisz
28 sierpnia 2019, 10:56
@Venecka: Bardzo prawdopodobne, że będę miał podobnie, mimo że nie chodzę do najlepszej szkoły w mieście, u nas nie ma najlepszej szkoły
Odpisz
29 sierpnia 2019, 13:01
@Venecka: Nawet bez podwójnego rocznika potrafiłem mieć lekcję od 8:00 do 15:50. Dziewięć godzin lekcyjnych a do tego 7 z jednym nauczycielem.
Odpisz
29 sierpnia 2019, 13:27
@AurelionSol: Wiem coś o tym ;/
Odpisz
29 czerwca 2020, 18:17
@Venecka: I co, masz tak?
Odpisz
2 września 2019, 20:51
a jak drukować obrazki z jeja?
Odpisz
31 sierpnia 2019, 21:40
Mam 9 lekcj D:
Odpisz
29 sierpnia 2019, 21:46
z racji iz nie mam drukarki, poprosze kogos, bedzie wisial na lodowce.
Odpisz
29 sierpnia 2019, 20:04
Inshrekcja
Odpisz
29 sierpnia 2019, 14:38
Wait, ale to było pogadajmy wtf
Odpisz
29 sierpnia 2019, 15:54
@Venecka: Admin uznał że zasługuje na dłuższe życie
Odpisz
29 sierpnia 2019, 12:29
Mam czarno-białą drukarkę
Odpisz
29 sierpnia 2019, 12:36
@kot_el: Witaj w klubie
Odpisz
29 sierpnia 2019, 15:37
@kot_el: A nie macie w pobliżu żadnej drukarnii?
Odpisz
29 sierpnia 2019, 15:10
Masz link?
Odpisz
29 sierpnia 2019, 14:52
Macie bez znaku wodnego😀
Odpisz
29 sierpnia 2019, 14:41
Idealny plan lekcji nie ist...
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2019, 14:09
Fajny plan
Ale jakby napis był bardziej wyraźny
Odpisz
29 sierpnia 2019, 12:32
Piękny
Odpisz
28 sierpnia 2019, 11:50
Nie powinna być środa tylko shroda
Odpisz
28 sierpnia 2019, 12:10
@Yoda_MLG: I Shrątek
Odpisz