Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Ostry ten sędzia
To by wystarczyło
Frustrujące
Niezniszczalne
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 marca 2021, 09:48
aż mi się przypomniał draqdras
Odpisz
23 maja 2020, 18:25
Ahh Steve psychopata
Odpisz
30 września 2019, 19:41
Czy to nie jest czasem tRoOm TRoOm Po PoLsKu?
Odpisz
30 września 2019, 21:07
@Kyoko1278: tak
Odpisz
30 września 2019, 21:38
@macikos12: niestety
Odpisz
30 września 2019, 22:23
@limetien: Więc napiszę to, jakk poeta zwykł mawiać:
"Czy możemy zdelegalizować już TRoOm TRoOm"?
Odpisz
30 września 2019, 22:33
@Kyoko1278: idkk
Odpisz
30 września 2019, 22:27
im gonna yeet this out of a fucking window
Odpisz
13 września 2019, 23:26
tak mi się przypomniało
Odpisz
13 września 2019, 23:26
@TheNoobBetterYou: ku*wa dlaczego roblox
Odpisz
13 września 2019, 23:27
@zyl15: a ch*j wie,każdy się czepia że roblox A nie fortnite
Odpisz
13 września 2019, 23:30
@TheNoobBetterYou: Chcemy robić raida na strefę 51, a na świecie istnieją takie zj***...
Odpisz
30 września 2019, 19:20
@TheNoobBetterYou: Roblox, ku*wa czemu? Tu powinien być je**ny fortnite
Odpisz
30 września 2019, 19:34
@TheNoobBetterYou: popieram .Nie powinno się jeb$&&ć robloxa to fortnutus orgazmus powinien zostać je**n$%#m
Odpisz
30 września 2019, 19:54
@TheNoobBetterYou: a co takiego szkodliwego w lolu? (I ogólnie w mobach) i w ceesie
Odpisz
30 września 2019, 19:57
@TheNoobBetterYou: Czemu roblox?
Odpisz
30 września 2019, 20:02
@TheNoobBetterYou: i tym sposobem dochodzimy do prostego wniosku.
#Je**cTVN
Odpisz
30 września 2019, 19:52
Też ja gdy widze jak ktoś gra w Fortnite
Odpisz
30 września 2019, 19:19
Troom troom
Odpisz
30 września 2019, 19:16
Groom troom
Odpisz
13 września 2019, 23:42
Spróbujcie przejść Call of Duty 2 na Weteranie.
Rzeczy którę mogą wkurzyć:
-Spam granatami przez wrogów
-Przeciwnicy są celni jak nie jeden najlepszy snajper
-Brak zapisywania przez siebie
-"Sojusznicy" wchodzący pod twój celownik kiedy akurat strzelasz w wroga i wtedy pojawia się komunikat,że jesteś zdrajcą i do ostatniego zapisu cię daje
-Uga Buga nawalanie kolbami
Odpisz
Edytowano - 14 września 2019, 06:15
Jeżeli ci chodzi o tą starą dwójkę, to po prostu chowaj się po każdym strzale w ciebie, i nie zachowuj granatów, zazwyczaj zachowywałem "na lepszy moment", a potem mijałem paczkę granatów od Niemca
I zawsze używaj broni przeciwnika, można łatwo nimi spamić, bez szans na koniec amunicji
Odpisz
14 września 2019, 10:41
@Patrgos: Mam problem z tym na konsoli ponieważ nie wiem jak się wychylać (Na PC było to na q i e) przez to jak się przesuwam to mnie namierzają i rzucają granaty albo strzelają,że umieram.
Odpisz
14 września 2019, 06:32
Przepraszam bardzo ja nie jestem agresywnym człowiekiem ALE JAK WIDZE TĄ ELEKTRYCZNĄ LAFIRYNDE Z DMC3 TO MNIE KU*WICA BIERZE
Odpisz
Edytowano - 13 września 2019, 23:21
Hollow knight tak bardzo
Odpisz
13 września 2019, 23:24
@Rozyv: w a t c h e r k n i g h t s
Odpisz
Edytowano - 14 września 2019, 00:26
@SCP_999: ja teraz wałkuje mantis lords i nmg przejść tego g00wna
Odpisz
13 września 2019, 23:30
Touhou
Gdy wymijasz 80 pocisków w ciągu 5 sekund bez żadnych problemów, a później się wpi***alasz przez przypadek w pojedyńczą niebieską kulkę której nawet nie zauważyłeś, albo myślałeś że to punkty
Odpisz
13 września 2019, 23:24
Ja, kiedy wroga artyleria strzeli w zbiorniki paliwa i podpali mój wspaniały czołg
Odpisz
Edytowano - 13 września 2019, 23:24
Nie jesteśmy źli na gry...
Tylko na pierdoku*wawdupezapie**olonamaćje**banaprzeznapalonestadokocurówwyje**nejwpi**uku*wyzpenisemlonych lagów...
Odpisz
13 września 2019, 23:20
Myślałem że on ma fidget spinnera
Odpisz