Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Mało znany szczegół
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Tymi się chodzi
Nie po oczach
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 13 listopada 2019, 21:54
Ja tak mam w klasie chociaż nie podoba mi się jego oddychanie
Odpisz
13 listopada 2019, 22:00
@bobrzej06: *wdech* * wydech* *wdech* * wydech*
Odpisz
13 listopada 2019, 22:10
@Helmut_Przeciwlotniczy: Ty to ładnie robisz
Odpisz
13 listopada 2019, 22:11
@bobrzej06: dziękuję, myślę że ty też ładnie oddychasz
Odpisz
13 listopada 2019, 22:12
@bobrzej06: *brzydki wdech* *brzydki wydech* *brzydki wdech* *brzydki wydech* *brzydki wdech* *brzydki wydech*
Odpisz
14 listopada 2019, 00:35
@bobrzej06: czy tylko ja tak mam że potrafie się wkurzyć o to jak dana osoba oddycha? Nie potrafie znieść jesli ktos oddychajac "gwizdnie nosem"
Odpisz
Edytowano - 14 listopada 2019, 05:35
@Eloziomku: na ogół irytują mnie małe rzeczy, ale tego akurat nie zauważam.
Odpisz
14 listopada 2019, 06:56
@Przemek572: serio mam na to jakieś wyczulenie i po prostu z chęcią zabiłbym osoby które źle oddychają
Odpisz
14 listopada 2019, 18:58
@bobrzej06: *ładny wdech* *ładny wydech* *ładny wdech* *ładny wydech*
Odpisz
14 listopada 2019, 23:19
@Fnafowyziomek: :) *chowa nóż kuchenny*
Odpisz
19 maja 2021, 06:49
@Eloziomku: tak się da?
Odpisz
14 listopada 2019, 10:12
Nie oszukujmy się, to ten kujon powiedział nam jak to zrobić
Odpisz
13 listopada 2019, 21:32
to trzeba rozwiazac, nie rozwalic cymbale
Odpisz
13 listopada 2019, 23:09
@handlash: To kurna Bożydar coś odje**ł bo ja napisałem że "rozje**ć na kawałki" w sensie rozdupić system a ten zmienił jak zwykle na kretynizm
Odpisz
13 listopada 2019, 21:20
O zero komentarzy a tak przy okazji nie wiem co napisać
Odpisz
13 listopada 2019, 21:47
@someone13: to po co w ogóle piszesz
Odpisz
14 listopada 2019, 19:33
@ChickenOnRaft: Dobre pytanie
Odpisz
14 listopada 2019, 19:36
@ChickenOnRaft: Pewnie dlatego ,że to się zawsze tak kończy ,iż wszystkim się nie podobają moje komentarze.Chciałem po prostu napisać coś fajnego a wyszło jak zwykle.
Odpisz