Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Były nóżki, nie ma nóżek
Ikony
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 grudnia 2019, 19:48
problem kradzieży rozwiązany!
Odpisz
6 grudnia 2019, 14:11
Chciałbym dostać na święta koszulę marki OBAID
Odpisz
6 grudnia 2019, 21:05
@brainiac: OBIAD to dostaniesz po szkole/pracy.
Odpisz
8 grudnia 2019, 17:27
@Minokushime: albo wcale
Odpisz
4 grudnia 2019, 23:50
Robie swiateczne avki kto chce?
Odpisz
4 grudnia 2019, 23:51
@ProMoruxBax: chce świąteczny avek do kwadratu
Odpisz
5 grudnia 2019, 00:00
@RakBezMusku:
Odpisz
5 grudnia 2019, 00:00
@ProMoruxBax:
Odpisz
5 grudnia 2019, 00:05
@ProMoruxBax:
Odpisz
5 grudnia 2019, 00:12
@Mega_Groudon:
Odpisz
5 grudnia 2019, 00:20
@jacekpoz:
Odpisz
5 grudnia 2019, 00:34
@ProMoruxBax: Dziękuję, niech ci Dażybor wynagrodzi w zielonych
Odpisz
5 grudnia 2019, 06:36
@ProMoruxBax: Ja poprosze jak mozesz
Odpisz
5 grudnia 2019, 06:56
@ProMoruxBax: Ja ładnie proszę.
Odpisz
5 grudnia 2019, 06:57
@ProMoruxBax:
Odpisz
5 grudnia 2019, 07:55
@Noteus:
Odpisz
5 grudnia 2019, 07:55
@TheDarkLord:
Odpisz
5 grudnia 2019, 07:56
Odpisz
5 grudnia 2019, 08:39
@ProMoruxBax: Dzięki piękne.
Odpisz
5 grudnia 2019, 14:00
@ProMoruxBax: Dzięki wielkie. Życzę dużo prezentów od Mikołaja
Odpisz
5 grudnia 2019, 15:29
@ProMoruxBax: Niech Święty Bożydar Mikołaj obdarzy Cię wgóręgłosami
Odpisz
Edytowano - 6 grudnia 2019, 21:22
@ProMoruxBax: ja jeśli możesz
Odpisz
6 grudnia 2019, 21:33
@ProMoruxBax: Troche pozno ale proszę
Odpisz
6 grudnia 2019, 21:33
@ProMoruxBax: chce spróbujesz mi z tym zrobić? To mój stary avatar i chce abyś mi zrobiła/zrobił
Odpisz
6 grudnia 2019, 21:45
@ProMoruxBax:
Odpisz
6 grudnia 2019, 22:07
@Kamelelon:
Odpisz
6 grudnia 2019, 22:15
@Mati200416:
Odpisz
6 grudnia 2019, 22:18
@wiemnie: a zrobisz mi?
Odpisz
6 grudnia 2019, 22:43
@wiemnie: Dziekuje bardzo
Odpisz
6 grudnia 2019, 22:46
@player203a8:
Odpisz
6 grudnia 2019, 22:51
@wiemnie: dziękuję
Odpisz
6 grudnia 2019, 22:57
@ProMoruxBax:
Odpisz
6 grudnia 2019, 23:34
@zomdiax5:
Odpisz
6 grudnia 2019, 23:35
@ProMoruxBax: Jak miałbyś czas i jeśli się da
Odpisz
6 grudnia 2019, 23:35
@Kamelelon:
Odpisz
6 grudnia 2019, 23:35
@player203a8:
Odpisz
6 grudnia 2019, 23:36
@Mati200416:
Odpisz
6 grudnia 2019, 23:36
@zomdiax5:
Odpisz
6 grudnia 2019, 23:38
@ProMoruxBax: co wolicie? Swiateczne avki z dekoracjami skopiowanymi z internetu, czy recznie robione avki?
Odpisz
6 grudnia 2019, 23:44
@Maks221:
Odpisz
6 grudnia 2019, 23:55
@ProMoruxBax:
Odpisz
7 grudnia 2019, 00:01
@SongManka510:
Odpisz
7 grudnia 2019, 00:02
@ProMoruxBax: dzięki
Odpisz
7 grudnia 2019, 00:46
@ProMoruxBax:
Odpisz
7 grudnia 2019, 00:53
@ProMoruxBax: jeśli coś ci się uda zrobić z tego z góry dziękuję
Odpisz
7 grudnia 2019, 00:57
@Karzeuek:
Odpisz
7 grudnia 2019, 01:00
@jejaplxiaomi: koncze robienie avkow. Nastepne swieto: jajko
Odpisz
7 grudnia 2019, 01:01
@jejaplxiaomi: ale twoj jeszcze sproboje
Odpisz
7 grudnia 2019, 01:14
@jejaplxiaomi:
Odpisz
7 grudnia 2019, 01:15
@ProMoruxBax: to byl ostatni
Odpisz
7 grudnia 2019, 01:24
@ProMoruxBax: jesteś dobrym człowiekiem, dziękuje bardzo
Odpisz
7 grudnia 2019, 07:36
@ProMoruxBax: uszykuj ławkę na moim avku
Odpisz
7 grudnia 2019, 09:28
@ProMoruxBax: you are a good man. Thank you
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2019, 10:02
@ProMoruxBax: Wiem że trochę późno ale lepiej późno niż wcale
Odpisz
7 grudnia 2019, 10:06
@ProMoruxBax: też chcę
Odpisz
7 grudnia 2019, 10:45
@olimpicYT3356: Przecież napisał że skończył nie?
Odpisz
7 grudnia 2019, 13:59
@TheDarkLord: A to nie zauważyłem sory
Odpisz
7 grudnia 2019, 14:11
@olimpicYT3356:
Odpisz
7 grudnia 2019, 15:03
@olimpicYT3356: napisał że skończył!
Odpisz
7 grudnia 2019, 19:09
@ProMoruxBax:
Odpisz
7 grudnia 2019, 19:46
@ProMoruxBax: już mam
Odpisz
7 grudnia 2019, 20:26
@Ten_Leniacz_Netu24: NAPISAL ZE SKONCZYL!
Odpisz
7 grudnia 2019, 20:38
@SongManka510: oopsie nie zauważyłem
Odpisz
7 grudnia 2019, 23:06
@Ten_Leniacz_Netu24: jak ktos ku*wa jeszcze tu o swoim avku napisze to zglaszam i mam wyje**ne ze nie ma powodu
Odpisz
8 grudnia 2019, 06:56
@ProMoruxBax: sorki ale nie zauważyłem jak to mówiłeś
Odpisz
8 grudnia 2019, 08:05
@ProMoruxBax: znaj swoje prawa i jeszcze raz dzięki nie muszę włączać kompa
Odpisz
7 grudnia 2019, 02:22
Chyba tak zrobię
Odpisz
7 grudnia 2019, 01:43
Rabuś nie kradnij
Odpisz
6 grudnia 2019, 21:50
Dobrze wiedzieć
Odpisz
4 grudnia 2019, 23:42
-prosze pani! Maciek mnie goni!
-usiadź to przestanie
Odpisz
4 grudnia 2019, 23:43
@GeneralDespacito: 🅱️urwa OPie.
Teraz nic ci nie mogę zrobić
Odpisz
4 grudnia 2019, 23:38
Stare i chyba nawet było
Odpisz