A teraz tylko powiesić w sali od geografii i czekać na efekty
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie są aż takie pyszne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Za co ta premia
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Trzykrotny T
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 stycznia 2022, 20:54
Ja Ci dam Mołdawię wyzywać!
Odpisz
16 grudnia 2019, 00:09
E tam najlepsze na wkurzenie Polaków jest to:
Odpisz
2 lutego 2020, 23:16
@Aramil1993:
Odpisz
14 sierpnia 2021, 23:33
@Aramil1993: Jestem nie wierzący, ale i tak mnie to obraża. Islamska Polska?! Kto to wymyślił?
Odpisz
15 sierpnia 2021, 09:10
@Lechistapl: Muzułmanie
Odpisz
15 sierpnia 2021, 11:30
@Aramil1993: Muzułmanin to wyznawca Islamu, więc nie widzę różnicy.
Odpisz
15 sierpnia 2021, 14:10
@Lechistapl: Dokładnie o to chodzi.
Notabene myślałem że to grafika trollująca, ale okazało się że została stworzona przez polski portal islamistyczny.
Odpisz
15 sierpnia 2021, 14:27
@Aramil1993: Naprawdę? Stworzył go Polak? Bogowie...
Odpisz
11 lutego 2021, 12:20
Co tam pisze na Beligii?
Odpisz
5 grudnia 2019, 15:52
Polacy są już w sumie przyzwyczajeni, bo od lat sami siebie obrażają + są to kolory Polandballa, którego chyba wszyscy lubią
Lepszym sposobem na poirytowanie Polaków jest to:
Odpisz
10 grudnia 2019, 15:39
Jak to widzę to chcę mordować
Odpisz
10 grudnia 2019, 17:40
k r a j o l u d z i e
Odpisz
10 grudnia 2019, 17:41
@Leishh: countryhumans ok. ALE TO SPRAWIA, ŻE POJAWIA SIĘ WE MNIE CHĘĆ MORDU
Odpisz
11 grudnia 2019, 13:36
Szczególnie ship III Rzesza x Polska bądź Gerpol. To mnie wkurza w tym fandomie najbardziej.. (no i Rusame oczywiście)
Odpisz
11 grudnia 2019, 17:54
@Pchelka_: oj dużo też jeszcze nie widzieliście
UPA x Polska
W sensie
C z e m u
Odpisz
12 grudnia 2019, 16:33
Patrze na ten art i się zastanawiam.Jakim cudem ta mała Polska pokonała Bolszewików w 1920
Odpisz
19 grudnia 2019, 17:58
@Leishh: o matko, tylko nie to. Jedna osoba mi srała tym na priv na wattpadzie,
Odpisz
20 grudnia 2019, 14:25
Trzymajcie mnie bo ROZPIERAAAAAZUGZUG CO TRZA ZROBIĆ JA NIE BYĆ TAKI ORK
Odpisz
21 grudnia 2019, 17:45
@arenak1111: Pytaj tych dziwnych grafików.
Odpisz
30 września 2020, 11:58
to że była 50 razy mniejsza nie znaczy że słabsza, to wszystko dzięki piłsudskiemu
Odpisz
30 listopada 2020, 11:51
@Wilczy_Wladca: Ja lubię mordować innych, oczywiście na serwerze minecraft
Odpisz
12 sierpnia 2020, 12:19
o
Odpisz
10 grudnia 2019, 12:34
Jako Polak mieszkający w Bułgarii mogę powiedzieć, że tutejsi bardziej nie lubią cyganów niż Rumunów, mała korekta.
Odpisz
26 lutego 2020, 18:48
@Grox5: w tamtych rejonach nikt nie lubi Cyganów, Węgrzy też się na nich wku*wiają
Odpisz
Edytowano - 5 grudnia 2019, 13:51
W Norwegii bardziej nienawidzą Szwedów z powodu tzw. Unii Norwesko Szwedzkiej. Trwała ona od (około) 1840 do 1905 roku
Odpisz
5 grudnia 2019, 14:19
@AlMalina: To dziwne bo jak vic2 zaczyna się grę w 1836 to już jest
Odpisz
5 grudnia 2019, 14:23
Napisałem około, bo nie pamiętałem daty
Odpisz
5 grudnia 2019, 17:16
@AlMalina: 1815-1905
I to nieprawda, że ich nienawidzą. Drażnią się tylko między sobą. Jak dobre rodzeństwo. Ale zawsze się zjednoczą, gdy przyjdzie czas pośmiać się z Duńczyków.
Odpisz
10 grudnia 2019, 13:21
@Nanook: takie same relacje maja jak Polska i Niemcy czyli nie lubią sie. Poczytaj troche
Odpisz
Edytowano - 10 grudnia 2019, 14:15
Już czytałem trochę. Byłem w Norwegii, rozmawiałem i ze Szwedami i Norwegami i wyglada to właśnie mniej więcej jak to opisałem. Takie drażniące się miedzy sobą rodzeństwo. Jakby przenieść to na polską arenę to ta relacja to bardziej jak Polacy i Czesi. Śmiejemy się z siebie nawzajem, szczególnie z naszych języków, ale tak w głębi duszy to się lubimy i nie możemy zaprzeczyć, że jesteśmy do siebie podobni.
Odpisz
2 lutego 2020, 23:19
@Nanook: W takim jednym programie telewizyjnym mówili że Polacy i Czesi to to samo. "Kraków i Państwo czeskie były założone przez tą samą osobę.".
Odpisz
10 grudnia 2019, 13:25
wait gdzie jest holandia
Odpisz
10 grudnia 2019, 14:33
@KotBartek: Leży pod poziomem morza. Czyli "Haha no bo was zalało"
Odpisz
10 grudnia 2019, 14:48
@Jadczukov: śmieszniej by było"hola hola... Gdzie jest Holandia?"
Odpisz
20 grudnia 2019, 14:27
@KotBartek: Holendrzy są tak zjarani że nie zauważyli kiedy Morze Północne zaanektowało ich kraj
Odpisz
19 grudnia 2019, 07:47
*dźwięk wku*wienia*
Odpisz
17 grudnia 2019, 21:48
Czy to jest Korwin w tej Chorwacji?
Odpisz
11 grudnia 2019, 13:08
Dlaczego na obrazku tylko Niemcy nie są w żaden sposób zmienieni?
Odpisz
5 grudnia 2019, 14:21
Osobiście najbardziej rozbawiły mnie Holandia, Austria, Rumunia i Krym
Odpisz
10 grudnia 2019, 22:12
Dlaczego Rumunia?
Odpisz
10 grudnia 2019, 22:59
@kowalski12: Cyganie
Odpisz
10 grudnia 2019, 17:30
Tylko Niemcy są dobrze
Odpisz
5 grudnia 2019, 13:32
dlaczego islandczykow wkurza panama
Odpisz
5 grudnia 2019, 13:36
@didujakaskemm: Bo afera Panama Papers. Ujawniono że premier Islandii robił szemrane interesy i że za pomocą pustych spółek w Panamie oszukiwał islandzki system podatkowy. Ogólnie korupcja i oszustwa podatkowe. Jedna z większych afer na Islandii ostatnich lat.
Odpisz
5 grudnia 2019, 14:13
@Nanook: Nie nazwał bym niepłacenia podatków oszustwem.
Odpisz
5 grudnia 2019, 14:36
To jakbyś nazwał?
Odpisz
5 grudnia 2019, 14:54
Byciem chciwym fi*tem który nie wie po co są
Odpisz
5 grudnia 2019, 14:58
Zaradnością.
Odpisz
5 grudnia 2019, 14:59
@MrCienki: Żeby rządy napychały sobie kieszenie kosztem uczciwie pracujących ludzi.
Odpisz
5 grudnia 2019, 16:24
Państwo też musi się utrzymywać.
Odpisz
5 grudnia 2019, 16:47
@abc123def: Państwo powinno być zniszczone.
Nie mylić z Narodem, który jest najwyższym doczesnym dobrem.
Odpisz
10 grudnia 2019, 10:10
no, a potem ździwienie że drogi ch*jowe w kraju i nie ma z czego łatać
Odpisz
10 grudnia 2019, 10:42
@Marequel: Teoretycznie prywatne inwestycje, ale kogo w Polsce byłoby na to stać
Odpisz
10 grudnia 2019, 10:53
i jak chcesz utrzymać taką narodową wspólnotę? Moim zdaniem bardzo dobrze sprawdziłaby się taka struktura jak państwo
Odpisz
10 grudnia 2019, 11:14
@Tamron: Każdy powinien sam się utrzymać.
Odpisz
10 grudnia 2019, 11:16
Zniszczone to powinny być takie anarchistyczne jednostki jak ty.
Odpisz
10 grudnia 2019, 11:18
Państwo powinno istnieć dla ochrony obywateli przed wrogiem zewnętrznym, sądzić ich za łamanie umów i praw. Aby zapewnić wszystkie te usługi, państwo potrzebuje pieniędzy. Oczywiście można by utrzymać ze składek ale tu zachodzi efekt gapowicza. Więc podatki muszą istnieć.
Odpisz
10 grudnia 2019, 11:21
@Grewest: Jestem zwolennikiem prywatnym armii i sądów.
Odpisz
Edytowano - 10 grudnia 2019, 11:47
no wybudowanie drogi do wsi 10km od miasta kosztuje więcej niż cała kasa i organy wszystkich mieszkańców więc nawet kwestia czy stać kogoś czy nie nie jest ważna żeby prywata nie miała sensu
Odpisz
10 grudnia 2019, 11:48
prywatna armia na plus, prywatny sąd nie ma prawa bytu
Odpisz
10 grudnia 2019, 13:35
Czyli ten kto da więcej ma rację? Ty to niezły troll jesteś
Odpisz
10 grudnia 2019, 14:26
Pan nie wie, jak działa prywatny sąd.
Za pieniądze ustala uczciwy wyrok, ponieważ jakby ustalił nieuczciwy, to ludzie by z niego nie korzystali
i by zbankrutował.
Odpisz
10 grudnia 2019, 15:27
to tak nie działa. Gdyby sąd ustalał że ma racje ta osoba która płaci więcej kasy to więcej w ch*j bogatych osób by to niego szło więc miałby więcej kasy niż całkowicie uczciwy
Odpisz
10 grudnia 2019, 12:02
Niemców wkurza Niemcy z przed 50 lat XD
Odpisz