Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

12 stycznia 2022, 20:54

Ja Ci dam Mołdawię wyzywać!

Avatar Aramil1993

16 grudnia 2019, 00:09

E tam najlepsze na wkurzenie Polaków jest to:

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Aramil1993

15 sierpnia 2021, 14:10

@Lechistapl: Dokładnie o to chodzi.
Notabene myślałem że to grafika trollująca, ale okazało się że została stworzona przez polski portal islamistyczny.

Avatar Lechistapl

15 sierpnia 2021, 14:27

@Aramil1993: Naprawdę? Stworzył go Polak? Bogowie...

Avatar Liya11qwq

11 lutego 2021, 12:20

Co tam pisze na Beligii?

Avatar
Marowak12

5 grudnia 2019, 15:52

Polacy są już w sumie przyzwyczajeni, bo od lat sami siebie obrażają + są to kolory Polandballa, którego chyba wszyscy lubią

Lepszym sposobem na poirytowanie Polaków jest to:

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar
Konto usunięte

30 września 2020, 11:58

to że była 50 razy mniejsza nie znaczy że słabsza, to wszystko dzięki piłsudskiemu

Avatar miesny_jez

30 listopada 2020, 11:51

@Wilczy_Wladca: Ja lubię mordować innych, oczywiście na serwerze minecraft

Avatar twojastarajestgruba

12 sierpnia 2020, 12:19

o

Avatar Grox5

10 grudnia 2019, 12:34

Jako Polak mieszkający w Bułgarii mogę powiedzieć, że tutejsi bardziej nie lubią cyganów niż Rumunów, mała korekta.

Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2020, 18:48

@Grox5: w tamtych rejonach nikt nie lubi Cyganów, Węgrzy też się na nich wku*wiają

Avatar AlMalina

Edytowano - 5 grudnia 2019, 13:51

W Norwegii bardziej nienawidzą Szwedów z powodu tzw. Unii Norwesko Szwedzkiej. Trwała ona od (około) 1840 do 1905 roku

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Nanook

Edytowano - 10 grudnia 2019, 14:15

Już czytałem trochę. Byłem w Norwegii, rozmawiałem i ze Szwedami i Norwegami i wyglada to właśnie mniej więcej jak to opisałem. Takie drażniące się miedzy sobą rodzeństwo. Jakby przenieść to na polską arenę to ta relacja to bardziej jak Polacy i Czesi. Śmiejemy się z siebie nawzajem, szczególnie z naszych języków, ale tak w głębi duszy to się lubimy i nie możemy zaprzeczyć, że jesteśmy do siebie podobni.

Avatar MajnkraftAlusiek

2 lutego 2020, 23:19

@Nanook: W takim jednym programie telewizyjnym mówili że Polacy i Czesi to to samo. "Kraków i Państwo czeskie były założone przez tą samą osobę.".

Avatar KotBartek

10 grudnia 2019, 13:25

wait gdzie jest holandia

Avatar Jadczukov

10 grudnia 2019, 14:33

@KotBartek: Leży pod poziomem morza. Czyli "Haha no bo was zalało"

Avatar piorx

10 grudnia 2019, 14:48

@Jadczukov: śmieszniej by było"hola hola... Gdzie jest Holandia?"

Avatar arenak1111

20 grudnia 2019, 14:27

@KotBartek: Holendrzy są tak zjarani że nie zauważyli kiedy Morze Północne zaanektowało ich kraj

Avatar lubie_frytki_z_ketchupem

19 grudnia 2019, 07:47

*dźwięk wku*wienia*

Avatar Felixprzezx

17 grudnia 2019, 21:48

Czy to jest Korwin w tej Chorwacji?

Avatar Boski_Oski

11 grudnia 2019, 13:08

Dlaczego na obrazku tylko Niemcy nie są w żaden sposób zmienieni?

Avatar
Konto usunięte

5 grudnia 2019, 14:21

Osobiście najbardziej rozbawiły mnie Holandia, Austria, Rumunia i Krym

Avatar kowalski12

10 grudnia 2019, 22:12

Dlaczego Rumunia?

Avatar AurelionSol

10 grudnia 2019, 22:59

@kowalski12: Cyganie

Avatar macikos12

10 grudnia 2019, 17:30

Tylko Niemcy są dobrze

Avatar didujakaskemm

5 grudnia 2019, 13:32

dlaczego islandczykow wkurza panama

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (18)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (18)
Avatar
Konto usunięte

10 grudnia 2019, 14:26

Pan nie wie, jak działa prywatny sąd.
Za pieniądze ustala uczciwy wyrok, ponieważ jakby ustalił nieuczciwy, to ludzie by z niego nie korzystali
i by zbankrutował.

Avatar Marequel

10 grudnia 2019, 15:27

to tak nie działa. Gdyby sąd ustalał że ma racje ta osoba która płaci więcej kasy to więcej w ch*j bogatych osób by to niego szło więc miałby więcej kasy niż całkowicie uczciwy

Avatar Wojtaseq63

10 grudnia 2019, 12:02

Niemców wkurza Niemcy z przed 50 lat XD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Nie są aż takie pyszne

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Za co ta premia

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Trzykrotny T

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka