Kawa mrożona w napojach gorących
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
To się nie może nie udać
Pozdrawiam świetliki
Mało znany szczegół
Znak czasów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 grudnia 2019, 23:35
Rasizm.
Odpisz
10 grudnia 2019, 14:57
Przeczytałem Kawa po Wiedźmińsku. Ku*wa. Musze odstawić to uniwersum na chwile.
Odpisz
10 grudnia 2019, 11:34
Kiedyś wybrałem "Czekolada Miętowa" i wlało mi tylko wrzątek.
Odpisz
10 grudnia 2019, 11:19
Pieczone lody.
Odpisz
10 grudnia 2019, 11:01
Przeczytałam kawa po wiedźmińsku
Odpisz
6 grudnia 2019, 07:22
Kawa MROŻONA
Odpisz
6 grudnia 2019, 07:23
@Oloest: Napoje GORĄCE
Odpisz
6 grudnia 2019, 07:25
@UZMAjejownik: to przecież powinno być w,, na chłodne wieczory"
Odpisz
6 grudnia 2019, 07:27
@Oloest: może ludzie chcą poczuć klimat "tych starych dobrych czasów" i jedzą jedzenie bardziej dostosowane do temperatury ?
Odpisz
6 grudnia 2019, 07:28
@UZMAjejownik: było by ciekawe zjeść losy które są gorące ale nadal mające swoją naturalną formę
Odpisz
6 grudnia 2019, 07:30
@Oloest: jeśli miałeś na myśli lody to mi w to graj
Odpisz
6 grudnia 2019, 07:31
@UZMAjejownik: o sorry literaterówka no gorące lody to coś czego pragnę
Odpisz
6 grudnia 2019, 07:36
@Oloest: +1
Odpisz
6 grudnia 2019, 07:37
@Oloest: ciepłe lody istnieją
Odpisz
6 grudnia 2019, 07:41
@kazdan480: ALE NIE GORĄCE
Odpisz
6 grudnia 2019, 08:48
@Oloest: mrożon hehe
Odpisz
6 grudnia 2019, 08:49
@Somsiad787: umarł za nasze grzechy
Odpisz
6 grudnia 2019, 10:27
@kazdan480: Ciepłe lody to nie lody
Odpisz
6 grudnia 2019, 13:45
@Oloest: ugotuj to będą gorące
Odpisz
6 grudnia 2019, 14:04
@kazdan480: wait that's illegal
Odpisz
10 grudnia 2019, 10:44
@Oloest: poprostu ta kawa jest tak jebitnie zamrożona aż stała się gorąca. Istnieje coś takiego
Odpisz
10 grudnia 2019, 10:52
@Polalak: ciekawe
Odpisz
6 grudnia 2019, 07:31
Smażone lody
Odpisz
6 grudnia 2019, 07:42
@Polski_Ziemniok: Są, a nawet wiem jak zrobić.
Odpisz
6 grudnia 2019, 07:47
@PanZbyszek: podaj przepis
Odpisz
Edytowano - 6 grudnia 2019, 08:26
@Dcktun: Nie chce mi się pisać. Ale tutaj powinien być podany.
https://youtu.be/y-zIjgE4rbU
Odpisz
6 grudnia 2019, 08:57
@PanZbyszek: dzięki
Odpisz
6 grudnia 2019, 07:31
Biała kawa xd
Odpisz
6 grudnia 2019, 07:34
@SG1030526: co
Odpisz
6 grudnia 2019, 07:36
kiedy poprawność polityczna wejdzie za mocno
Odpisz
6 grudnia 2019, 07:53
@SG1030526: Ale z ciebie dzban, biała kawa to taka z dodatkiem mleka.
Odpisz
6 grudnia 2019, 08:01
to się mówi kawa z mlekiem
Odpisz