Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Angielskie śmieszki
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Szybki jak błyskawica
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 grudnia 2019, 18:36
Misiaczki! Jeśli źle się czujecie z egzaminami i potrzebujecie wsaprcia to służę pomocą :) Wiem że to dla Was trudne ale wierzę w Was bardzo mocno. Jeśli to zdolniaki. Z depresją i bez adaptacji społecznej ale za to bystre. :D
Wykorzystajcie swoje największe zalety. Zastanówcie się jak najlepiej się uczycie. Stwórzcie taki program powtórek który będzie przyjemny. Wykorzystujcie YouTube, notatki z internetów, filmiki z TEDtalksów i do niczego się nie zmuszajcie. Nie ma gorszej opcji niż walka samemu ze sobą. :)
Trzymam kciuki!
Nauczycielka (i egzaminatorka) :*
Odpisz
21 grudnia 2019, 18:49
@felis: ale i tak się nie da nie zdać tylko można mieć małą ilość punktów
Odpisz
21 grudnia 2019, 18:52
@felis: A czego pani uczy?
Odpisz
22 grudnia 2019, 16:01
@kowalski12: angielski w szkole językowej j matematyka w prywatnym projekcie :)
Odpisz
21 grudnia 2019, 18:22
Anglik 80%
Polski 48% chyba
Matma 42% bodajże
Je*any polski, byłoby lepiej gdyby nie rozprawka.
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2019, 18:41
@Martix_Love: Powiedz mi, w czym tkwi trudność rozprawki, a postaram się to wyjaśnić w jak najczystszy sposób.
Odpisz
21 grudnia 2019, 20:18
@Antoinederwe:
W niczym, czasu mi brakło na podsumowanie
Odpisz
22 grudnia 2019, 15:58
@Martix_Love: A to w sumie poradzić mogę tylko tyle, żeby najpierw zająć się pisemną, bo w teście wyboru zawsze coś zaznaczysz, nawet, jeśli będziesz strzelać.
Odpisz
22 grudnia 2019, 09:45
15% z matmy owo
Odpisz
22 grudnia 2019, 03:57
Poczekaj ku*wa do matury .
Odpisz
22 grudnia 2019, 01:27
Spoko, i tak ten egzamin nie ma żadnego znaczenia
Odpisz
21 grudnia 2019, 20:28
Spokojnie, z próbnych z polskiego miałam około 60 procent, a z ostatecznego miałam 98
Odpisz
22 grudnia 2019, 00:19
@Maselgo15: ja też na luziku napisałam najlepiej z całej szkoły opowiadanie na próbnym
Odpisz
21 grudnia 2019, 22:21
Jak można nie zdać w podstawówce?
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2019, 20:23
Egzamin 8 klasisty to żart
Nie żeby gimnazjalny był trudny, poprostu wszystkie te testy są śmieszne a ludzie płaczący nad nimi jeszcze bardziej.
Odpisz
21 grudnia 2019, 20:20
Nie da się uje**ć testu 8 klasisty
Odpisz
18 grudnia 2019, 10:38
Próbne są celowo trudniejsze, więc na oficjalnych na pewno pójdzie Ci dobrze, trzymajcie się w tej podstawówce!
Odpisz
21 grudnia 2019, 18:06
jebla idzie dostać
Odpisz
21 grudnia 2019, 18:08
@Wilqu11: +1
Odpisz
21 grudnia 2019, 19:59
Pewno? Bo podejrzanie dobrze mi poszły...
Odpisz
21 grudnia 2019, 18:30
Ten kto uwali osmoklasisty jest poprostu debilem
Odpisz
21 grudnia 2019, 18:39
@Wicki00: go się nie da nie zdać
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2019, 18:40
@QWERTIOX: That's the point bro.
Odpisz
21 grudnia 2019, 19:34
@QWERTIOX: da się, wystarczy nie napisać
Odpisz
21 grudnia 2019, 19:18
Biedny zielony Mario.
Odpisz
18 grudnia 2019, 13:47
Spoko nie przejmuj się mnie mi się nawet udało zdać na ósmoklasisty z matmy miałam 8%
Odpisz
21 grudnia 2019, 18:50
@BakeNeko092: go się nie da nie zdać tylko można dostać małą ilość punktów
Odpisz
21 grudnia 2019, 18:47
A nasza szkoła ma próbne dopiero pod koniec stycznia
Odpisz
18 grudnia 2019, 20:49
Ja miałam podobnie, że próbne szły mi fatalne a oficjalny poszedł mi dobrze
Odpisz
21 grudnia 2019, 18:40
@PoprostuJa15: Miałem podobnie.
Odpisz