Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

18 grudnia 2019, 15:42

Czekaj, zero absolutne to brak ruchów cząsteczek.
To tam co, cofają się?

Avatar Helmut_Przeciwlotniczy

21 grudnia 2019, 23:36

tak, ze sporą prędkością

Avatar darcus

22 grudnia 2019, 13:34

O tym myślałem pisząc ten mój komentarz :v

Avatar darcus

22 grudnia 2019, 13:33

W przeliczeniu na Kelwiny to będzie jakieś -1772, a jak wiadomo Kelwiny nie występują na minusie, więc minus musi oznaczać odwrócenie zwrotu wektora. A ponieważ ostatecznie średnia energia kinetyczna pozostanie wtedy taka sama, to tak naprawdę to jest 1772 Kelwiny, czyli równiutkie 1500 stopni Celsjusza. Czyli zamiast czapki lepiej załóż stringi :v :

Avatar darcus

22 grudnia 2019, 13:34

@darcus: 1773*

Avatar Caset

22 grudnia 2019, 00:12

"Tymczasem w Rosji"

Hej, OP mówi ci coś ta nazwa?

Avatar kuba12369

21 grudnia 2019, 23:13

Czego ten autobus czy co to jest wiezie na ulicę, poprostu ulice, której temperatura jest o ok 1500C niższa od zera absolutnego?

Avatar ROBMICH1

21 grudnia 2019, 20:38

Rosja, i wszystko jasne

Avatar Damond

21 grudnia 2019, 19:54

jak to chyba na syberię jedzie

Avatar Idiosyncratic

21 grudnia 2019, 19:15

Rozumiem, że skoro na ulicy -2046°C, to wszyscy wsiedli do autobusu, w którym jest cieplej?

Avatar ALKATRAZ

Edytowano - 21 grudnia 2019, 19:12

Przynajmniej nie trzeba kostkarki do lodów

Avatar someone13

18 grudnia 2019, 21:01

Ciekawe jak tam żyją ludzie.

Avatar Graids

18 grudnia 2019, 14:04

Je**ć zero absolutne

Avatar joannawolno

18 grudnia 2019, 13:05

Rosja - kraj, w którym temperatura spada poniżej zera absolutnego.

Avatar Wilczy_Wladca

18 grudnia 2019, 13:09

@joannawolno:
Rosjanie: u nas temperatura spad poniżej zera
Polacy: Wiele krajów tak ma. Bardzo wiele.
Rosjanie: Ale nam chodziło o zero absolutne

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

I po kłopocie

Jeszcze jak

Ch-chesz wyparować...?

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka