Barbarzyńskie okrzyki bitewne
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Phi!
Rel
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 grudnia 2019, 18:16
Na <cokolwiek> Gorloga! *wtajemniczeni zrozumieją*
Odpisz
19 grudnia 2019, 18:33
@Adwokako: Halt totalnie się od tego uzależnił
Odpisz
19 grudnia 2019, 18:59
@Barszcz_Czerwony: Niby te ziele cieplaka tak groźnie uzależnia a nikt nie zauważył jak Gorlog może uzależnić sposób mówienia na całe życie
Odpisz
21 grudnia 2019, 18:10
@Adwokako: Na duży palec u lewej stopy Gorloga ! Łap zielonkę za zwiadowców
Odpisz
21 grudnia 2019, 18:39
@mikoxin: W dodatku Gorlog uzależnia cztery razy szybciej od cieplaka, nawet aralueńskie oddziały łuczników w Skandii używają już tego okrzyku.
Odpisz
23 grudnia 2019, 01:41
@Antoinederwe: Halt użył chyba też tego kilka razy przy Selethenie więc może to się też rozprzestrzenić w Arydii oraz po całym Araluenie dzięki Haltowi i Skandyjskim patrolom morskich na służbie w Araluenie
Odpisz
23 grudnia 2019, 11:16
@Adwokako: Skandianie mają służby patrolowe teraz w większości krajów uniwersum, więc pewnie niedługo wszystkim odpie**oli.
Odpisz
23 grudnia 2019, 18:42
@Antoinederwe: Drużyna Czapli była też u tych ,,Indian" ale nie pamiętam czy użyli tam Gorloga, bo jeśli tak to rozwój tamtejszej cywilizacji może znacząco zmienić kierunek
Odpisz
24 grudnia 2019, 00:26
@Adwokako: Chodzi o Temudżeinów? Chociażby wtedy, kiedy Erak klął na statku, wołając ich na pokład.
Plus - właśnie wyobraziłam sobie cesarza Nihon-Ja, który klnie na cokolwiek Gorloga i zaczęłam się śmiać.
Odpisz
24 grudnia 2019, 13:17
@Antoinederwe: xD też sobie to wyobraziłem. Mi chodziło o ,,indian" z książki Drużyna Nieznany ląd czy coś w tym stylu. Też od flanagana ale opowiada o skandyjskiej drużynie. Temużeini mogli się tego nauczyć podczas bitwy o skandię. Wesołych świąt wszystkim zwiadowcom
Odpisz
25 grudnia 2019, 16:44
@Adwokako: Aaach, chodziło o "Nieznany Ląd"... jak tak myślę, to faktycznie, skoro dzieci tam były zafascynowane Ingvarem, to musiały być też zafascynowane Gorlogiem.
Odpisz
3 sierpnia 2021, 23:55
@Adwokako: o k...a nostalgia
Odpisz
22 grudnia 2019, 11:57
*kaszlu kaszlu*
Szafa, 150x44x236 cm PAX!!!
Odpisz
19 grudnia 2019, 16:59
W Ikei rzeczy nazywają po, między innymi, kwiatach więc radzę wpierw sprawdzić w słowniku
Odpisz
19 grudnia 2019, 17:32
@Ingvar: tu chodzi raczej o wymowę, po niemiecku "schmitterling" to motylek, a brzmi jak jakiś czołg
Odpisz
Edytowano - 19 grudnia 2019, 23:20
*schmetterling
Mi szmeterlin brzwi trochę jak szmalec (w sensie smalec), ale ok
Odpisz
19 grudnia 2019, 23:38
I tak raczej nikt w Polsce nie wie jak się wymawia szwedzkie nazwy.
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2019, 18:07
Ja bym tak nazwał eksperymentalny myśliwiec czy coś.
Brzmi w ch*j groźnie.
Odpisz
21 grudnia 2019, 19:56
@MCAssassin: Sztukasy, Junkersy i Szmeterlingi. Pasuje.
Odpisz
22 grudnia 2019, 03:46
@Nanook: jest jeden człowiek który wie jak to się czyta. Nazywa się Radek Kotarski
Odpisz
22 grudnia 2019, 01:25
O, też jestem na tej grupie
Odpisz
19 grudnia 2019, 17:43
BILLY
Odpisz
19 grudnia 2019, 17:08
BARŁØG ROZPACZY
Odpisz