Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Nie idź!
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To będzie bolało
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 4 stycznia 2020, 21:19
Ja się zawsze zastanawiam gdzie popełniłem błąd...
A nie czekaj. Mi nikt nigdy nie życzył nawet 100 lat.
Odpisz
5 stycznia 2020, 21:08
@MCAssassin: przykro mi się zrobiło:((
stolat opie z internetu
Odpisz
5 stycznia 2020, 21:09
@yanusze: Dzie dzie dzięki
Odpisz
5 stycznia 2020, 23:28
@MCAssassin: ja też życze ci sto lat tylko troche przychamuj z karierą asasynie bo sie z dachu zje*iesz i kto będzie tak mordował ludzi bo jak nie ty to kto mordunio mordeczko najlepsza może poprawię ci troche tym chumojek heśli był zepsuty
Odpisz
6 stycznia 2020, 10:51
@MCAssassin: Ja również życzę Ci 100 lat i wszystkiego najlepszego
Odpisz
6 stycznia 2020, 10:51
@MCAssassin: A tak przy okazji to przyjmujesz zlecenia?
Odpisz
6 stycznia 2020, 12:48
@B1234567890: Święta się skończyły więc w sumie tak. Tylko grafik mam napięty.
Odpisz
6 stycznia 2020, 09:45
*stoisz
Odpisz
6 stycznia 2020, 02:36
Zaczynam spiewac razem z nimi
Odpisz
5 stycznia 2020, 20:20
mi nikt nigdy nie spiewal 100 lat
Odpisz
5 stycznia 2020, 23:30
@Nefral: 100 lat 100lat niech żyje nam nerfal może odnajdziesz kogoś kto zaśpiewa ci to w realu to wszystko co moge dla ciebie zrobić*daję herbatkę i zbija pione *
Odpisz
6 stycznia 2020, 00:06
@wiadrowy512: mm herbatka
Odpisz
6 stycznia 2020, 00:10
@Nefral: cóż za nierozważny człek ze mnie oto kocyk szczeniaczek i ciastka zasłużyłeś a no i dobry film/ gra /książka
Odpisz
5 stycznia 2020, 20:13
Odpisz
5 stycznia 2020, 20:02
Sztuczny uśmiech i powtarzanie w myślach: "skończcie już". ,
Odpisz
4 stycznia 2020, 21:10
Pamiętam jak na moje 15 urodziny spokojnie się przebiera na wf i jak zakładałem koszulkę do szatni wbiją cała klasa z mają crush na czele i śpiewają "sto lat"
Odpisz
4 stycznia 2020, 21:33
@Landark: Fake School
Odpisz
5 stycznia 2020, 19:08
@Landark: myslalam ze jestes baba i wbija twoj crush do szatni.
Chociaz w sumie to byloby niepokojace
Odpisz
4 stycznia 2020, 21:02
Se siedzisz i wyglądasz tak:
Odpisz
5 stycznia 2020, 06:58
@MonioMonio: I nie wiesz co zrobić z rękami, więc wirujesz między dłońmi w kieszeniach, splecionymi dłońmi na tyłku albo założonymi rękoma na klatce piersiowej.
Odpisz
4 stycznia 2020, 23:16
I do tego robisz minę, jakbyś był po udarze, a w głowie zaczynasz ronić łzy.
Odpisz
4 stycznia 2020, 22:35
Odpisz
4 stycznia 2020, 21:05
Ja zwykle zamiast siedzieć to stoję jak debil
Odpisz