Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Fajnie że odpowiedzieli
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie zadzieraj z bobrami
Ładne rzeczy
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 kwietnia 2020, 09:00
Poproszę szablon!
Odpisz
27 kwietnia 2020, 09:10
@ultron64:
Odpisz
28 kwietnia 2020, 11:27
@ultron64: Jak użyłem tego szablonu:
Odpisz
27 kwietnia 2020, 14:14
zawsze jak byłam mała to miałam takie "weź już go dokończ!" kiedy czekał lol
Odpisz
27 kwietnia 2020, 11:59
.
Odpisz
27 kwietnia 2020, 09:56
Wiem że to nie pogadajec ale ma ktoś może ten szablon z Odd1sout? Z góry dziękuję
Odpisz
23 kwietnia 2020, 23:17
Czasami ci źli mają rację.
Odpisz
23 kwietnia 2020, 23:28
@Koteczek_21: Zgadzam się
(RIP Toffie z SVFOE [*] )
Odpisz
24 kwietnia 2020, 00:18
@Koteczek_21: Funny Valentine [*]
Odpisz
27 kwietnia 2020, 09:06
@Koteczek_21: Gdybym spotkał Dundersztyca, to pozwoliłbym mu dokonać swoich planów, bo miał bardzo złe i straszne dzieciństwo.
Odpisz
27 kwietnia 2020, 09:50
@MajnkraftAlusiek: Xd
Odpisz
27 kwietnia 2020, 09:08
podobnie w grach kiedy w końcu spotykasz go po raz pierwszy i odpala nie pomijalną 10 minutową cutscenke byś go po niej rozje**ł w dosłownie minutę...szkoda że takimi bossem był Handsome Jack
Odpisz
27 kwietnia 2020, 08:04
Aż mi się przypomniał ostatni tom Szklanego tronu gdzie wszystko było spoko, pięknie, żadnych zbędnych gadek szmatek a tu w chwili pokonania złola monolog o magii przyjaźni. Aż zniechęciło mnie to do dalszego czytania.
Odpisz
23 kwietnia 2020, 21:52
W większości bajkach ten motyw się powtarza, jednak chciałoby się czasem zoabczyć jakiś bad ending
Odpisz
23 kwietnia 2020, 23:15
@Puricilla: Ja tak samo
W GF nie nawalili przyjaźnią...
Ale w wielu tworach ona występuje i to boli
Odpisz
23 kwietnia 2020, 23:26
@Gryficowa: Ogłem motyw przyjaźni jest moim zdaniem dobry bo zachacza o ważne dla nas kwestię oraz daję morał z filmu.
Jednak jak ten motyw jest w co 2 produkcji to robi się powoli nudne :/
Odpisz
23 kwietnia 2020, 23:27
@Puricilla: Zgadzam się
Wygranie choć przez chwilę zła jest najlepsze, ale rzadko kiedy ono wygrywa (Lub jest cholernie trudne do pokonania przez główne postacie bez użycia mocy przyjaźni)
Odpisz
Edytowano - 23 kwietnia 2020, 21:52
A co jeśli ten zły też opanował moc siły przyjaźni ?
Odpisz
23 kwietnia 2020, 23:14
@Portinio: "Ta walka będzie legendarna"
Odpisz
23 kwietnia 2020, 21:59
Nazywam się Eugeniusz Krab, mam 72 lata. Mieszkam w północnej sekcji Bikini dolnego tam gdzie są te wszystkie ville,nie jestem żonaty. Pracuje jako Menadżer zakładu gastronomicznego, do domu wracam zawsze o dziewiątej, najpóźniej. Nie palę, ale czasami piję. W łóżku jestem o jedenastej i zawsze upewniam się żeby spać conajmniej osiem godzin, nieważne co. Po ciepłej szklaneczce mleka i około dwudziestu minutach Aerobiku mogę pójść do łóżka i nie mam problemów ze spaniem aż do poranka. Zupełnie jak niemowlę budzę się bez żadnego zmęczenia i stresu o poranku. Na moim ostatnim badaniu lekarskim powiedziano mi, że nie ma żadnych problemów. Próbuje właśnie wyjaśnić, że jestem osobą, która chce wieść bardzo spokojne życie i staram się nie kłopotać takimi problemami jak przeciwnicy, wygrywanie i przegrywanie ponieważ to mogłoby sprawić że miałbym bezsenną noc. Tak właśnie radzę sobie ze społeczeństwem i to właśnie przynosi mi szczęście. Innymi słowy Spongebob, jeśli miałbym z kimś walczyć, nie mógłbym z nikim przegrać. Piracki zachód słońca, tak właśnie go nazwałem. I widzisz Spongebob, to jest moment twojej śmierci.
Odpisz
23 kwietnia 2020, 22:04
@Sergiusz1234: Jestem gotów...panie Krab
Odpisz
23 kwietnia 2020, 22:05
A kim by był skalmar?
Odpisz
23 kwietnia 2020, 22:07
@Sergiusz1234: Diavolo
Odpisz
23 kwietnia 2020, 22:07
Oh** Perła jako Hayato
Odpisz
Edytowano - 23 kwietnia 2020, 22:08
@Sergiusz1234: Znalazłem jeszcze takie coś
Odpisz
23 kwietnia 2020, 22:09
Mój headcanon to to że perła to Hayato
Odpisz
23 kwietnia 2020, 22:11
@Sergiusz1234: a mój headcanon że SpongeBob to Joseph a Ceasar to Kumpel Bańka
Odpisz
23 kwietnia 2020, 22:12
Lisa Lisa to Sandy, w końcu uczy karate
Odpisz
23 kwietnia 2020, 22:13
@Sergiusz1234: a Plankton to Stroheim
Odpisz
23 kwietnia 2020, 22:16
A ten od "moja noga" jako Ten gościu z wędką I ananasem na łbie
Odpisz
23 kwietnia 2020, 22:23
@Sergiusz1234: Pesci*
Możemy tak całą noc
Odpisz
Edytowano - 23 kwietnia 2020, 22:24
Gacuś jako iggy, Ewentualnie Polnareff bo skorupa
Odpisz
23 kwietnia 2020, 22:27
@Sergiusz1234: albo Sheer Heart Attack bo też kot i porusza się wolno
Odpisz
23 kwietnia 2020, 21:53
A mogłeś zostać przy stole i zjeść trochę paluszków krabowych
Odpisz
23 kwietnia 2020, 21:51
W życiu nie liczą się pieniądze ani władza tylko przyjaźń !
Praktycznie każdy:
Zamknij ryj ku*wa tego się słuchać nie da pierdziele ta robotę idę stąd
Odpisz