Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Dio__

6 czerwca 2020, 09:04

Jakby tak się nad tym wszystkim zastanowić...biorąc pod uwagę, że elektorat konfy jest dosyć młody, a młodzi lubią memy, to chyba dobrze, no nie? Taka forma reklamy. Nawet jak memy wyśmiewają konfederację, to przypominam słowa Korwina o tym, że lepiej by mówili o polityku źle, niż w ogóle. Bo nawet jak mówią źle, to może ktoś tam się zainteresuje partią.

Avatar
Konto usunięte

6 czerwca 2020, 17:58

młody czyli 20-30 lat

Avatar axis551

12 czerwca 2020, 19:19

''że lepiej by mówili o polityku źle, niż w ogóle''
tbh to się tyczy większości rzeczy

Avatar TheWind

8 czerwca 2020, 12:00

Ma ktoś szablon?

Avatar Ronikozak1

8 czerwca 2020, 01:37

Ten moment kiedy widzisz swojego autoskiego mema z reddita na jeja.pl

Avatar Chiroaka

2 czerwca 2020, 15:09

W sumie to do obecnej Konfederacji pasują obydwa

Avatar kurczak1122

2 czerwca 2020, 15:42

@Chiroaka: zależy od osoby wtedy też byli płaczący A teraz też są masakrujacy

Avatar
Konto usunięte

6 czerwca 2020, 17:57

@Chiroaka: tylko ten pierwszy, ten drugi pasuje do lewicy

Avatar Mr_Quicky

6 czerwca 2020, 14:49

Troche nieadekwatne bo żadna osoba z konfederacji nie żali się, żeby nie robić o nich memów

Avatar
Konto usunięte

6 czerwca 2020, 17:56

@Mr_Quicky: co innego wyborcy lewicy ktorzy maja kija w dupie

Avatar
Konto usunięte

6 czerwca 2020, 17:55

Dalej jest 1 a to drugie to wyborca lewicy

Avatar NesquikBoi

Edytowano - 6 czerwca 2020, 15:16

Jestem straszny korwin-mikke, co się wpieprzył w politykę

Avatar Srampodbiedronko

6 czerwca 2020, 14:46

Ja tam lubie memy o konfederacji, a ją popieram

Avatar alexiejs

6 czerwca 2020, 10:54

Z tego co mi się kojarzy to Bosak wypowiadał się kiedyś o memach o konfederacji, i wspominał, że mu się to podoba

Avatar Silent_Cat

6 czerwca 2020, 09:17

Najlepszy szablon do mema od bardzo dawna

Avatar MrFrytekPL

6 czerwca 2020, 08:32

Avatar
ddawdad

2 czerwca 2020, 15:10

Wiesz? Mógłbym zmasakrować i ponabijać lewaków na pal.

Avatar jdjdixjduxjdkzfh

Edytowano - 2 czerwca 2020, 15:16

Chyba było płot

Avatar
ddawdad

3 czerwca 2020, 01:32

@jdjdixjduxjdkzfh: Kurde, faktycznie.

Avatar Nanook

2 czerwca 2020, 15:26

Szczęść Boże!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Nanook

6 czerwca 2020, 14:38

@Majnix: Nie mam niestety Zandberga jako furasa, ale mam Zandberga z furasem

Avatar Majnix

6 czerwca 2020, 14:39

@Nanook: treaser października

Avatar rozwalgo

2 czerwca 2020, 15:24

Co?

Avatar PIESEUUU

2 czerwca 2020, 15:19

Masakrowanie lewaka is love Masakrowanie lewaka is life

Avatar
Konto usunięte

2 czerwca 2020, 15:21

@PIESEUUU: do brzmi jak nowa nazwa dla masturbacji

Avatar PIESEUUU

2 czerwca 2020, 15:22

jedyny komentarz który rozbawił mnie od miesiąca

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar PIESEUUU
Dodane przez: PIESEUUU

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Szybki jak błyskawica

Rel

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Młodzi gniewni

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka