Póki co nic nie zauważyła
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Lekko nie będzie
Przerwa na herbatkę
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lipca 2020, 15:44
Nie słucham k-popu.
Odpisz
12 lipca 2020, 11:45
@VentoAssonnato: Chyba większość jejaków tego nie robi, a jak już to tylko dla eksperymentu jak to jest być k-popiarą lub dla beki.
Odpisz
21 lipca 2020, 14:28
Szczerze jedyny zespół jaki trawię z KPOPu to Dreamcatcher. Tam w sumie u nich wyróżniają się dwa style muzyczne. Rock oraz EDM. Są nawet takie z ostrzejszego rocka piosenki ("Goodnight" albo "Chase me" albo chociażby intro "My toys")
Odpisz
16 lipca 2020, 08:52
haha bo wiecie g-pop
Odpisz
8 lipca 2020, 22:38
Ale bym se takie zdjęcie powiesiła na ścianie
Odpisz
13 lipca 2020, 21:17
@Rosse303: Ja rówież , łapaj zdjęcie
Odpisz
13 lipca 2020, 23:09
dziękuję bardzo dobry jejaku
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2020, 15:46
Żądam dokumentacji dni i regularnym ich publikowaniu
Odpisz
9 lipca 2020, 02:47
widzę Yoongiego, fanart Taehyunga i albo Hyunę, albo Sunmi po lewej
I z dołu nie wiem czy to nie Jimin ale wnioskuję po reszcie zdjęć i jego fryzurze z BWL
Odpisz
9 lipca 2020, 14:50
@kroljanjulian: nieaktualne bo ***a przycięło
Odpisz
18 sierpnia 2021, 20:13
@kroljanjulian: tam nad tae nayeon jest z tego co mi się wydaje
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2020, 22:20
K-im PoP Un
Odpisz
9 lipca 2020, 14:29
rozerwie widownię jak karabin.
Odpisz
8 lipca 2020, 22:09
Wszyscy koreańczycy (a szczególnie ci z zespołów k-popowych) są do siebie mega podobni (jakby ich rozebrać i ogolić na łyso to najwyżej różniliby się od siebie wzrostem i ewentualnie jakimiś drobnymi cechami), więc raczej nic nie zauważy
Odpisz
8 lipca 2020, 22:31
@BardzoOryginalnaNazwa: To jedyny gruby północnokoreańczyk
Odpisz
8 lipca 2020, 22:31
Ale z ryja wygląda jak każdy Koreańczyk, więc matka nie zauważy
Odpisz
8 lipca 2020, 23:58
@BardzoOryginalnaNazwa: Nie są podobni do siebie, skąd ku*wa ten pomysł XD
Odpisz
9 lipca 2020, 02:48
@BardzoOryginalnaNazwa: Tak jakby dla azjatów biali też są bardzo podobni do siebie, wystarczy się zgłębić w coś związanego z azjatycką urodą a zauważy się wielkie różnice między nimi
Odpisz
9 lipca 2020, 09:16
@um_ok: ku*wa, kpoperka
Odpisz
9 lipca 2020, 09:37
@um_ok: ludzie mają problemy z rozpoznawaniem innych ras, po za tym oni naprawdę wyglądają prawie identycznie.
Odpisz
9 lipca 2020, 09:58
@Par00fka: To nawet nie jestem ja
Odpisz
9 lipca 2020, 09:59
@warrior_pl: Azjaci także mają problem z rozpoznaniem europejczyków, to fakt. Jednak gdy przeskoczy się już przez stereotyp to zauważy się, że koreamczycy nie są nawet do siebie nawzajem podobni.
Odpisz
9 lipca 2020, 14:20
@um_ok: Tak, reż to zauważyłem.
Odpisz
9 lipca 2020, 10:22
K-pop Un
Odpisz
9 lipca 2020, 06:56
Zauważyła już?
Odpisz
8 lipca 2020, 22:24
Korea to Korea
Odpisz
8 lipca 2020, 22:18
Dziękuje, teraz już wiem co znaczy "k" w k-pop
Odpisz
8 lipca 2020, 22:08
Pora na Kim-Pop
Odpisz