Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Należy się za piękne oczy
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Lekko nie będzie
Fajnie że odpowiedzieli
Dwa oblicza
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lipca 2020, 20:46
Miałam kiedyś łóżko piętrowe, nawet nie musiałam iść po mamę bo rzyganie z dwóch metrów jest dosyć głośnie i jeszcze brat który spał pod spodem darł się tak jakby go mordowano
Odpisz
21 września 2021, 07:55
@hyakkimaru: ten komentarz umilił mi dzień :D
Odpisz
17 lipca 2020, 21:24
Zawsze walczę z rzygami do końca i w rezultacie zawsze rzygam gdzie popadnie
Odpisz
18 lipca 2020, 09:21
@Mydelniczka: a ja połykam
Odpisz
15 lipca 2020, 18:48
Ta kaczka wygląda na maila kaczkę
Odpisz
17 lipca 2020, 22:49
@Superkometa: *miłą dopiero teraz zauważyłam
Odpisz
17 lipca 2020, 22:50
@Superkometa: *miłą dopiero teraz zauważyłam
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2020, 20:50
Ach tak, rzyganie
I ten wyścig z czasem żeby zdąrzyć z pokoju do łazienki ...
Odpisz
17 lipca 2020, 20:52
@Wielkopolanin: czasami jest tak szybko, że możesz wybierać pomiędzy wymiotowaniem na łóżko lub podłogę
Odpisz
17 lipca 2020, 20:53
@Wielkopolanin: a ja w kuchni się zrzygałem
Odpisz
17 lipca 2020, 22:11
@Tonie: ja kiedyś jak byłem mały na kanapę rodziców. Oglądałem z nimi gwiezdne wojny. Chciałem obejrzeć do końca więc spróbowałem wstrzymać. Nie polecam, kanapa aż do końca swych dni miała ślad ...
Odpisz
17 lipca 2020, 21:58
kaczuszka
Odpisz
17 lipca 2020, 20:48
Ja: *szeptem* Mama?
Mama: Co?
Ja: zerzygałam się
Mama: No ku*w*
Odpisz
17 lipca 2020, 20:18
Nie wiem co napisać więc napiszę ahaq
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2020, 18:51
Pamiętam, jak raz miałam jelitówke i przebudziłam się w środku nocy i jak najszybciej pobiegłam do łazienki. Potem jednak się odezwał krecik, który stukał w taborecik i tak przez kilka godzin siedziałam na kiblu z twarzą w umywalce, bo co chwile jedną z dziur wylatywały płyny. W między czasie przysypiałam i ogólnie z dwa czy tam trzy razy usnełam na dłużej niż 5 minut. Ogólnie cały dom obudziłam, jak tak szybko biegłam, lecz matka na chwile wstała,dała leki i poszła spać.
Ale tej sytuacji był jeden plus, bo nie musiałam iść na następny dzień do szkoły i że jadłam cały dzień kiśle, bo inny pokarm przez przypadek mogłam na nowo zwrócić
Odpisz
15 lipca 2020, 19:35
Ja raz miałem podobnie, przeje**ne
Odpisz
17 lipca 2020, 20:03
ja miałem tak po Żywcu strasznie zła partia wleciała
Smakował inaczej ale co tam i po 2.5 butelkach czułem że jest coś nie tak
Poszedłem spać z H spałem i się budzę i takie koło 2 fronty 20 min spania z 10 min na łóżku i z powrotem do łazienki
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2020, 18:38
7 letni ja o 1 w nocy: "Mamoo, mamooo"
Mama: "Co?"
Ja: " powiem jak obiecasz, że się nie zesłościsz"
Mama: "Obiecuję a teraz mów"
Ja: "Zwymiotowałem i potrzebuję makietę rakiety na jutro do szkoły na ocenę"
Mama:
Odpisz
15 lipca 2020, 18:45
@hlepo:
Mama: Ok,srac to, doprowadź się do porządku i na szybko sklejimy nową makietę
Ja:Ale mamo,jest środek nocy nie zdarzy-
Mama
Odpisz
15 lipca 2020, 18:48
@hlepo:
Mama: dlaczego mi nie powiedziałeś wcześniej?!!
~a co ja wiedziałem że się zerzygam?
-chodzi mi o rakietę
~Przepraszam mamao
*wyciera mnie z rzygów*
-no marsz do pokoju
~nie mogę
-czemu?
Bo się zerzygałem na łóżko
Odpisz
15 lipca 2020, 18:47
I to zmienianie pościeli przez mamę w środku nocy i smak gorzkiej herbaty miętowej i kropli żołądkowych
Odpisz
15 lipca 2020, 18:44
Ja zawsze biegłam do łazienki, a i tak rzygałam w połowie pokoju, potem szłam do rodziców, mówiłam Zrzygałam się i szłam dalej spać.
Odpisz
15 lipca 2020, 18:37
zawsze jak ktoś mówi o wymiocinach kojarzy mi się "MAMO SZYKUJ WANNE"
Odpisz
15 lipca 2020, 18:34
Było
Odpisz
15 lipca 2020, 18:34
dopiero go zrobiłem
Odpisz
15 lipca 2020, 18:35
gdzie?
Odpisz
15 lipca 2020, 18:36
możliwe że mi się pomyliło albo widziałem podobny. Zwracam honor
Odpisz