Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar hyakkimaru

17 lipca 2020, 20:46

Miałam kiedyś łóżko piętrowe, nawet nie musiałam iść po mamę bo rzyganie z dwóch metrów jest dosyć głośnie i jeszcze brat który spał pod spodem darł się tak jakby go mordowano

Avatar Oliwier256

21 września 2021, 07:55

@hyakkimaru: ten komentarz umilił mi dzień :D

Avatar Mydelniczka

17 lipca 2020, 21:24

Zawsze walczę z rzygami do końca i w rezultacie zawsze rzygam gdzie popadnie

Avatar Tonie

18 lipca 2020, 09:21

@Mydelniczka: a ja połykam

Avatar Superkometa

15 lipca 2020, 18:48

Ta kaczka wygląda na maila kaczkę

Avatar Superkometa

17 lipca 2020, 22:49

@Superkometa: *miłą dopiero teraz zauważyłam

Avatar Superkometa

17 lipca 2020, 22:50

@Superkometa: *miłą dopiero teraz zauważyłam

Avatar Wielkopolanin

Edytowano - 17 lipca 2020, 20:50

Ach tak, rzyganie

I ten wyścig z czasem żeby zdąrzyć z pokoju do łazienki ...

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2020, 20:52

@Wielkopolanin: czasami jest tak szybko, że możesz wybierać pomiędzy wymiotowaniem na łóżko lub podłogę

Avatar Tonie

17 lipca 2020, 20:53

@Wielkopolanin: a ja w kuchni się zrzygałem

Avatar Wielkopolanin

17 lipca 2020, 22:11

@Tonie: ja kiedyś jak byłem mały na kanapę rodziców. Oglądałem z nimi gwiezdne wojny. Chciałem obejrzeć do końca więc spróbowałem wstrzymać. Nie polecam, kanapa aż do końca swych dni miała ślad ...

Avatar DRAGON_POLSKA

17 lipca 2020, 21:58

kaczuszka

Avatar Rddxrete

17 lipca 2020, 20:48

Ja: *szeptem* Mama?
Mama: Co?
Ja: zerzygałam się
Mama: No ku*w*

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2020, 20:18

Nie wiem co napisać więc napiszę ahaq

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 15 lipca 2020, 18:51

Pamiętam, jak raz miałam jelitówke i przebudziłam się w środku nocy i jak najszybciej pobiegłam do łazienki. Potem jednak się odezwał krecik, który stukał w taborecik i tak przez kilka godzin siedziałam na kiblu z twarzą w umywalce, bo co chwile jedną z dziur wylatywały płyny. W między czasie przysypiałam i ogólnie z dwa czy tam trzy razy usnełam na dłużej niż 5 minut. Ogólnie cały dom obudziłam, jak tak szybko biegłam, lecz matka na chwile wstała,dała leki i poszła spać.
Ale tej sytuacji był jeden plus, bo nie musiałam iść na następny dzień do szkoły i że jadłam cały dzień kiśle, bo inny pokarm przez przypadek mogłam na nowo zwrócić

Avatar
Konto usunięte

15 lipca 2020, 19:35

Ja raz miałem podobnie, przeje**ne

Avatar Konrad2012r

17 lipca 2020, 20:03

ja miałem tak po Żywcu strasznie zła partia wleciała
Smakował inaczej ale co tam i po 2.5 butelkach czułem że jest coś nie tak
Poszedłem spać z H spałem i się budzę i takie koło 2 fronty 20 min spania z 10 min na łóżku i z powrotem do łazienki

Avatar hlepo

Edytowano - 15 lipca 2020, 18:38

7 letni ja o 1 w nocy: "Mamoo, mamooo"
Mama: "Co?"
Ja: " powiem jak obiecasz, że się nie zesłościsz"
Mama: "Obiecuję a teraz mów"
Ja: "Zwymiotowałem i potrzebuję makietę rakiety na jutro do szkoły na ocenę"
Mama:

Avatar
Valentine_

15 lipca 2020, 18:45

@hlepo:
Mama: Ok,srac to, doprowadź się do porządku i na szybko sklejimy nową makietę

Ja:Ale mamo,jest środek nocy nie zdarzy-

Mama

komentarz obrazkowy

Avatar rysiu311

15 lipca 2020, 18:48

@hlepo:
Mama: dlaczego mi nie powiedziałeś wcześniej?!!
~a co ja wiedziałem że się zerzygam?
-chodzi mi o rakietę
~Przepraszam mamao
*wyciera mnie z rzygów*
-no marsz do pokoju
~nie mogę
-czemu?
Bo się zerzygałem na łóżko

Avatar xmrocznax

15 lipca 2020, 18:47

I to zmienianie pościeli przez mamę w środku nocy i smak gorzkiej herbaty miętowej i kropli żołądkowych

Avatar VentoAssonnato

15 lipca 2020, 18:44

Ja zawsze biegłam do łazienki, a i tak rzygałam w połowie pokoju, potem szłam do rodziców, mówiłam Zrzygałam się i szłam dalej spać.

Avatar
ZiemiaJestPlaska

15 lipca 2020, 18:37

zawsze jak ktoś mówi o wymiocinach kojarzy mi się "MAMO SZYKUJ WANNE"

Avatar
Valentine_

15 lipca 2020, 18:34

Było

Avatar
Konto usunięte

15 lipca 2020, 18:34

dopiero go zrobiłem

Avatar nie_Kreatywna_osobka

15 lipca 2020, 18:35

gdzie?

Avatar
Valentine_

15 lipca 2020, 18:36

możliwe że mi się pomyliło albo widziałem podobny. Zwracam honor

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Należy się za piękne oczy

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Lekko nie będzie

Fajnie że odpowiedzieli

Dwa oblicza

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka