Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jestem_fajny

24 października 2021, 14:59

Teraz słucham dźwięków pracy komputera

Avatar Rollecoster0

18 sierpnia 2020, 00:37

W sumie słucham tylko ścieżki dźwiękowej z tf2 teraz

Avatar Ameron

17 sierpnia 2020, 21:16

Metal, nie skały

Avatar RudyJaszczur2000

17 sierpnia 2020, 18:13

Ooo witaj Antoś

Avatar konstantyn777

17 sierpnia 2020, 15:54

Hmmm, jedyne czego nie trawię to rapu w jakiejkolwiek postaci. Ale jak mam wybierać to lubię techno i trance plus orkiestralną muzykę

Avatar Redclawface

17 sierpnia 2020, 14:32

Poprawiłem mema :v
Nie bić :v

Avatar CytrynOfSky

17 sierpnia 2020, 13:39

Ave Hemingway

Avatar Nuzjn

17 sierpnia 2020, 13:54

@CytrynOfSky: tak, Hemingway był dobrym pisarzem

Avatar Jakut484

17 sierpnia 2020, 12:52

ja tam cały czas doom theme, queen... itp.

Avatar EnderKGunner34

17 sierpnia 2020, 12:27

Ostatnio dużo słucham Zbigniewa Wodeckiego i Mietka Kosza

Avatar Alfa7

17 sierpnia 2020, 08:52

Słucham Queen, Boys, Avicii, Sam Smith i Carrie Underwood

Avatar Creeker123

17 sierpnia 2020, 11:30

@Alfa7: Szacun za Queen

Avatar Creeker123

17 sierpnia 2020, 11:30

Country

Avatar Stulej4

Edytowano - 17 sierpnia 2020, 11:24

Ja słucham muzyki z gier (głównie Assassin's Creed, bo tutaj to jest je**ne mistrzostwo), muzyki z JoJo, jakichś fanowskich piosenek, starszego rocka pokroju King Crimson czy Moody Blues i innych rzeczy, które mi wpadną w ucho

PS. Zna może ktoś plugin do FL Studio (najlepiej darmowy) na mongolskie śpiewy gardłowe czy coś ten tego?

Avatar PaniDama

17 sierpnia 2020, 09:12

To kto co woli słuchać to jego sprawa, nie ma co się w to wtrącać.

Avatar Stulej4

17 sierpnia 2020, 11:21

@PaniDama: Si si

Avatar Xenomorph12

17 sierpnia 2020, 10:55

Ja to głównie rapu (zagranicznego) słucham ale odpalam sobie czasem soundtrack z Hotline Miami 1&2

Avatar Miszke

17 sierpnia 2020, 10:32

Ja słucham różnych gatunków, szczerze mówiąc czasem sama nie wiem do czego się to zalicza XD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tymi się chodzi

Nigdy na to nie wpadną

Dobrze czasem się oderwać

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

To by wystarczyło

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka