Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
Nigdy na to nie wpadną
Dobrze czasem się oderwać
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
To by wystarczyło
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 października 2021, 14:59
Teraz słucham dźwięków pracy komputera
Odpisz
18 sierpnia 2020, 00:37
W sumie słucham tylko ścieżki dźwiękowej z tf2 teraz
Odpisz
17 sierpnia 2020, 21:16
Metal, nie skały
Odpisz
17 sierpnia 2020, 18:13
Ooo witaj Antoś
Odpisz
17 sierpnia 2020, 15:54
Hmmm, jedyne czego nie trawię to rapu w jakiejkolwiek postaci. Ale jak mam wybierać to lubię techno i trance plus orkiestralną muzykę
Odpisz
17 sierpnia 2020, 14:32
Poprawiłem mema :v
Nie bić :v
Odpisz
17 sierpnia 2020, 13:39
Ave Hemingway
Odpisz
17 sierpnia 2020, 13:54
@CytrynOfSky: tak, Hemingway był dobrym pisarzem
Odpisz
17 sierpnia 2020, 12:52
ja tam cały czas doom theme, queen... itp.
Odpisz
17 sierpnia 2020, 12:27
Ostatnio dużo słucham Zbigniewa Wodeckiego i Mietka Kosza
Odpisz
17 sierpnia 2020, 08:52
Słucham Queen, Boys, Avicii, Sam Smith i Carrie Underwood
Odpisz
17 sierpnia 2020, 11:30
@Alfa7: Szacun za Queen
Odpisz
17 sierpnia 2020, 11:30
Country
Odpisz
Edytowano - 17 sierpnia 2020, 11:24
Ja słucham muzyki z gier (głównie Assassin's Creed, bo tutaj to jest je**ne mistrzostwo), muzyki z JoJo, jakichś fanowskich piosenek, starszego rocka pokroju King Crimson czy Moody Blues i innych rzeczy, które mi wpadną w ucho
PS. Zna może ktoś plugin do FL Studio (najlepiej darmowy) na mongolskie śpiewy gardłowe czy coś ten tego?
Odpisz
17 sierpnia 2020, 09:12
To kto co woli słuchać to jego sprawa, nie ma co się w to wtrącać.
Odpisz
17 sierpnia 2020, 11:21
@PaniDama: Si si
Odpisz
17 sierpnia 2020, 10:55
Ja to głównie rapu (zagranicznego) słucham ale odpalam sobie czasem soundtrack z Hotline Miami 1&2
Odpisz
17 sierpnia 2020, 10:32
Ja słucham różnych gatunków, szczerze mówiąc czasem sama nie wiem do czego się to zalicza XD
Odpisz