Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Przypałowo
Za co ta premia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 października 2023, 12:41
litelary me
Odpisz
12 listopada 2020, 20:27
Ucieka z RELIGII
Skok WIARY
IRONIC...
Odpisz
17 września 2020, 00:45
ja jestem zwolniony i przez to mam tylko 3 lekcje w srody XD
Odpisz
16 września 2020, 10:16
Najgorzej jest jednak, kiedy ktoś w szkole średniej wcale nie jest wypisany, a i tak sobie wychodzą "hehe, religia ostatnia hehe, chodźcie do galerii/maka, hehe"
A nauczyciel nie bardzo wie, co zrobić, bo potem tacy ludzie powinni mieć nieklasyfikowanie z powodu nieobecności, ale zwykle niestety katecheci nie mogą (i nie chcą) nie przepuszczać ludzi z religii więc myślą co zrobić w takiej sytuacji.
Więc może prośba: szanujcie nauczyciela i jego czas. Jak wf jest ostatni, a na nim i tak nikt nic nie robi, to rozumiem. Ale z religii uciekać jest po prostu chamsko.
Tyle.
Odpisz
Edytowano - 15 września 2020, 21:53
Może i religia nie jest jakimś przydatnym przedmiotem, ale u mnie jest fajny nauczyciel, który tak opowiada, że naprawdę można coś wynieść pożytecznego z lekcji
Odpisz
15 września 2020, 23:21
@TheWind: Ja to chodziłem tylko dlatego, że graliśmy wtedy w karty.
Odpisz
15 września 2020, 23:05
Assassin's Creed Odyssey
Uprzedzając pytania
Odpisz
15 września 2020, 22:10
Z mojej klasy tylko 5 osób chodziło. Zanim matka dziewczyny z innej klasy zdążyła na nas donieść, katecheta robił nam jedną godzinę religii co dwa tygodnie - zamiast dwóch godzin każdego tygodnia.
Odpisz
15 września 2020, 21:30
Ja mam w środku i muszę siedzieć w świetlicy z dziećmi 1-4 klasa
Odpisz
15 września 2020, 21:33
@higrus: ja polecam świetlicę, poznałem w niej 90% moich kolegów i przyjaciół, spędzanie czasu 10/10
Odpisz
15 września 2020, 21:36
@kuba5028: no może jak byłeś w 2/3kl ale ja jestem w 1l i siedzę z OSB z 1-4kl podstawówki
Odpisz
15 września 2020, 20:54
ja jako jedyny z klasy chodziłem na religię
Odpisz
12 września 2020, 11:45
u mnie prawie każdy jest wypisany więc idziemy sobie godzinę wcześniej do domu
Odpisz
12 września 2020, 10:49
Religia w szkole jest bezsensowna
Marnowanie czasu
Poza tym to dzieciaki same powinny decydować czy chcą chodzić na religie bo zmuszanie ich wbrew woli odnośnie wiary i kultury jest po prostu słabe i przeczy teorii miłości od Boga
Odpisz
12 września 2020, 10:36
Nieee! Nie możesz uciekać z ostatniej lekcji w piątek! Ta religia jest bardzo ważna, przyda ci się w życiu!
Haha wagary robią brumm brum
Odpisz
Edytowano - 12 września 2020, 10:20
Dzięki ci, że wstawienie
Odpisz
12 września 2020, 10:11
Ja nie jestem wypisana z religii a i tak zawsze z niej uciekam jak jest na ostatniej lekcji, albo przychodzę później jak jest na pierwszej. Niestety w tym roku szkolnym mam 2 religie pod rząd i to w środku lekcji.
Odpisz
12 września 2020, 10:12
@Lisamix: ok furry
Odpisz
15 września 2020, 23:23
@Lisamix: Poproś o wypisanie rodziców, wtedy 2 godziny na świetlicy, albo w bibliotece, genialna sprawa.
Odpisz
12 września 2020, 09:51
Ja jednego dnia mam 2 religie pod rząd i wf więc często będzie spi***alańsko.
Odpisz
12 września 2020, 09:53
@toster77: Kto wam wymyślał plan lekcji? Maszyna losująca?
Odpisz
12 września 2020, 09:54
@Wilhelm_II_Hohenzollern: "planiści" Ale podejrzewam że to jakiś bot.
Odpisz
Edytowano - 12 września 2020, 10:07
@toster77: tymczasem planiści układający plan lekcji:
Odpisz
12 września 2020, 10:11
@Viledd: Lub tak :
Odpisz