Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kapibara4387

19 października 2023, 12:41

litelary me

Avatar AxonDeHudin

12 listopada 2020, 20:27

Ucieka z RELIGII

Skok WIARY

IRONIC...

Avatar igoreror

17 września 2020, 00:45

ja jestem zwolniony i przez to mam tylko 3 lekcje w srody XD

Avatar Baturaj

16 września 2020, 10:16

Najgorzej jest jednak, kiedy ktoś w szkole średniej wcale nie jest wypisany, a i tak sobie wychodzą "hehe, religia ostatnia hehe, chodźcie do galerii/maka, hehe"
A nauczyciel nie bardzo wie, co zrobić, bo potem tacy ludzie powinni mieć nieklasyfikowanie z powodu nieobecności, ale zwykle niestety katecheci nie mogą (i nie chcą) nie przepuszczać ludzi z religii więc myślą co zrobić w takiej sytuacji.

Więc może prośba: szanujcie nauczyciela i jego czas. Jak wf jest ostatni, a na nim i tak nikt nic nie robi, to rozumiem. Ale z religii uciekać jest po prostu chamsko.
Tyle.

Avatar TheWind

Edytowano - 15 września 2020, 21:53

Może i religia nie jest jakimś przydatnym przedmiotem, ale u mnie jest fajny nauczyciel, który tak opowiada, że naprawdę można coś wynieść pożytecznego z lekcji

Avatar Broski

15 września 2020, 23:21

@TheWind: Ja to chodziłem tylko dlatego, że graliśmy wtedy w karty.

Avatar Stulej4

15 września 2020, 23:05

Assassin's Creed Odyssey
Uprzedzając pytania

Avatar Wilczyca7

15 września 2020, 22:10

Z mojej klasy tylko 5 osób chodziło. Zanim matka dziewczyny z innej klasy zdążyła na nas donieść, katecheta robił nam jedną godzinę religii co dwa tygodnie - zamiast dwóch godzin każdego tygodnia.

Avatar higrus

15 września 2020, 21:30

Ja mam w środku i muszę siedzieć w świetlicy z dziećmi 1-4 klasa

Avatar kuba5028

15 września 2020, 21:33

@higrus: ja polecam świetlicę, poznałem w niej 90% moich kolegów i przyjaciół, spędzanie czasu 10/10

Avatar higrus

15 września 2020, 21:36

@kuba5028: no może jak byłeś w 2/3kl ale ja jestem w 1l i siedzę z OSB z 1-4kl podstawówki

Avatar miesny_budyn

15 września 2020, 20:54

ja jako jedyny z klasy chodziłem na religię

Avatar bandit_the_drug_lord

12 września 2020, 11:45

u mnie prawie każdy jest wypisany więc idziemy sobie godzinę wcześniej do domu

Avatar Yoda_MLG

12 września 2020, 10:49

Religia w szkole jest bezsensowna
Marnowanie czasu
Poza tym to dzieciaki same powinny decydować czy chcą chodzić na religie bo zmuszanie ich wbrew woli odnośnie wiary i kultury jest po prostu słabe i przeczy teorii miłości od Boga

Avatar
Konto usunięte

12 września 2020, 10:36

Nieee! Nie możesz uciekać z ostatniej lekcji w piątek! Ta religia jest bardzo ważna, przyda ci się w życiu!
Haha wagary robią brumm brum

Avatar Asasyn_Z_Rivii

Edytowano - 12 września 2020, 10:20

Dzięki ci, że wstawienie

Avatar Lisamix

12 września 2020, 10:11

Ja nie jestem wypisana z religii a i tak zawsze z niej uciekam jak jest na ostatniej lekcji, albo przychodzę później jak jest na pierwszej. Niestety w tym roku szkolnym mam 2 religie pod rząd i to w środku lekcji.

Avatar
ZiemiaJestPlaska

12 września 2020, 10:12

@Lisamix: ok furry

Avatar Broski

15 września 2020, 23:23

@Lisamix: Poproś o wypisanie rodziców, wtedy 2 godziny na świetlicy, albo w bibliotece, genialna sprawa.

Avatar toster77

12 września 2020, 09:51

Ja jednego dnia mam 2 religie pod rząd i wf więc często będzie spi***alańsko.

Avatar Wilhelm_II_Hohenzollern

12 września 2020, 09:53

@toster77: Kto wam wymyślał plan lekcji? Maszyna losująca?

Avatar toster77

12 września 2020, 09:54

@Wilhelm_II_Hohenzollern: "planiści" Ale podejrzewam że to jakiś bot.

Avatar Viledd

Edytowano - 12 września 2020, 10:07

@toster77: tymczasem planiści układający plan lekcji:

Avatar Wilhelm_II_Hohenzollern

12 września 2020, 10:11

@Viledd: Lub tak :

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Przypałowo

Za co ta premia

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka