@MeenziPL: Miałam e-lekcje i to praktycznie mała tragedia. Emaile ze szkoły przenoszą mnie Teams, informacje o elekcjach są na teams, miałam e-lekcje wychowawcze na teams… Okazuje się jednak, że resztę lekcji mam na Microsoft Stream i nikt mnie nie poinformał aż do końca biologii. Tak to przegapiłam 3 godziny lekcyjne myśląc ze nauczycielka wysłała tylko prezentacje i ćwiczenia.
Komentarze
Odśwież11 września 2020, 12:35
U mnie matka zawsze brata biła
Odpisz
15 września 2020, 22:45
@Phagoa: a co na to nauczyciel???
Odpisz
16 września 2020, 09:35
@AdeptusAstartes: Dobre pytanie
Odpisz
15 września 2020, 20:51
Jak się nazywał ten mem z tą kobietą w lewym górnym rogu?
Odpisz
15 września 2020, 22:31
@Kesio: "you ain't gonna sleep because of me"
Odpisz
15 września 2020, 22:30
Dobrze jest mieszkać bez rodziny
Odpisz
11 września 2020, 11:55
Ja jeszcze w tym roku szkolnym nie miałem e lekcji, jak u was
Odpisz
11 września 2020, 11:56
@MeenziPL: u mnie było zagrożenie elekcjami, ale jednak jeszcze nie ma
Odpisz
11 września 2020, 11:56
@Damond: współczuję
Odpisz
11 września 2020, 14:58
@MeenziPL: Miałam e-lekcje i to praktycznie mała tragedia. Emaile ze szkoły przenoszą mnie Teams, informacje o elekcjach są na teams, miałam e-lekcje wychowawcze na teams… Okazuje się jednak, że resztę lekcji mam na Microsoft Stream i nikt mnie nie poinformał aż do końca biologii. Tak to przegapiłam 3 godziny lekcyjne myśląc ze nauczycielka wysłała tylko prezentacje i ćwiczenia.
Odpisz
11 września 2020, 12:19
To wyłącz mikrofon i powiedz ze ci się zepsuł. Nauczyciel pewnie nie będzie chciał cie brać do odpowiedzi.
Odpisz