Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar siudrak

22 października, 00:36

"Dlaczego ludzie jedzą fastfoody, przecież to szkodzi zdrowiu"

Avatar Havuxi

22 października, 09:35

@siudrak: w mniejszym stopniu aniżeli papierosy + fastfood czemuś chociaż służy, gdy np. chcesz zjeść coś dobrze i szybko bo nie masz czasu, a papierosy co? jednorazowe odstresowanie a później dodatkowy stres do końca życia że nie możesz wyjść z nałogu (albo jeśli już wyszedłeś to że do niego wrócisz)

Avatar Crisium

23 października, 08:04

@Havuxi: Jednorazowe? To nie jest tak, że zaplisz jednego papierosa i już jesteś uzależniony.

Avatar Damond

23 października, 11:03

@Crisium: niektórzy ludzie potrafią się uzależnić od jednego.

Avatar doktorplaga2255

20 października, 21:48

Jak ja nienaiwdzę osób co palą w miejscach publicznych serio niech ludzie zrozumieją że paląc przy kimś zagrażasz też jemu zdrowiu

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar Marequel

22 października, 23:35

@Havuxi: akrobatyka logiczna robi brrrrr

Avatar xXkuba22Xx

23 października, 00:05

@Havuxi: nie że takie same, ale podobnie szkodliwe. "Skład dymu ze spalania drewna i dymu papierosowego jest dość podobny, zawiera między innymi wiele składników szkodliwych dla zdrowia, w tym kancerogenów. W wyniku spalania drewna do powietrza uwalniane są min.: pył zawieszony (w tym sadza), benzen, formaldehyd, akroleina, WWA, metale ciężkie. Jednak EPA (United States Environmental Protection Agency) szacuje, że ryzyko zachorowania na raka w ciągu całego życia, związane z ekspozycją na dym z pieca opalanego drewnem, jest 12 razy większe niż w przypadku wdychania równej objętości wtórnego dymu tytoniowego."

Avatar xXkuba22Xx

Edytowano - 22 października, 02:49

K***a co wy macie z tymi papierosami? To normalna uzywka jak alkohol, ktora w odpowiednich ilosciach nie jest bardzo szkodliwa i niektorzy po prostu lubią dzialanie nikotyny. Nie kazdy kto pali jest uzalezniony. Dajcie ludziom robic to co lubią. Jak macie problem ze ktos pali na otwartej przestrzeni to to jest problem z wami, nie z nim. On ma do tego pelne prawo i sie odpie**olcie. Mozecie go po prostu ominąc

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar Crisium

Edytowano - 23 października, 07:56

@Havuxi: Ale ty wiesz, że raka płuc mozna dostać nie tylko od palenia? Osoby, które nigdy nie paliły i nie mieszkały z palaczem "mieszkaniowym" i mają raka płuc nie mają go przez osoby palące na ulicy. Prędzej mają go prez właśnie "lekko" zanieczyszczone miejskie powietrze (no bardzo lekko, tak bardzo, że czasami niektóre miasta są w czarnej strefie smogowej). Po za tym co ty mówisz, że wysiadasz na przystanku i wchodzisz w jakiś tabun palaczy. Na przystanku nie wolno palić, więc to już nie jest tak, że wychodzisz i wchodzisz w jakąś komorę gazową. Również palacze nie zbierają się jakieś stada, że cały chodnik na długości 100m zajmują. Jeżeli wychodzisz z autobusu i mijasz grupkę stojącą koło przystanku i palącą papierosy po prostu wstrzymaj oddech na te 2 sek i szybkim krokiem ich wymiń. Nic ci się nie stanie, a mówisz jakby to był jakiś niesamowity problem.

Avatar Crisium

23 października, 08:03

@Havuxi: A i jeszcze odnosząc się do twoje komentarza "W przeciwieństwie do alkoholu paląc szkodzisz osobom w przstrzeni publicznej". Tak, dlatego to picie w miejscu publicznym jest zabronione, a nie palenie lol. Ale dobra to twoja sprawa, że uważasz, że wdychanie przez 2 sek dziennie dymu papierosowego jest bardziej szkodliwe, niż mijana banda naje**nych Sebixów siedzących na ławce, którym akurat brakuje 20zł do litra, a ty masz przy sobie portfel.

Avatar Figarus

22 października, 10:32

Je**ć papierosy. Alkohol w nadużyciach też nie jest fajny!

Avatar KeBe_W13

20 października, 21:40

Nie lubię dymu papierosowego, a same w sobie papierosy to wyrzucanie pieniędzy w błoto, nie ma z tego korzyści zdrowotnych czy jakiejś większej przyjemności a traci się na to pieniądze

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Crisium

Edytowano - 22 października, 00:31

@MemicznyInkwizytor: Akurat on ma racje. Moja mama (która sama nie pali), nie raz wychodziła na papierosa, bo wtedy można usłyszeć najlepsze "plotki" i co się dzieje np. w firmie. Przy papierosie ludzie są duuużo bardziej otwarci. A i BTW palacze mają inne zainteresowania, to nie jest tak, że znajomych tylko na szlugu znajdują.

Avatar MemicznyInkwizytor

Edytowano - 22 października, 07:35

@Crisium: Przypuszczam, że ludzie przy paleniu rzeczywiście mogą być bardziej otwarci, nwm sam nigdy nie paliłem. Wiem, że większość palących ma też jakieś inne zainteresowania, czego zresztą nie negowałem. Odnosiłem się raczej do sytuacji, w której ktoś bez takowych zaczyna palić by mieć znajomych.
Ale generalnie to się zgadzam.

Avatar Oldjedai

20 października, 22:32

Czy jestem jedną z tych nielicznych osób którym nie przeszkadza dym papierosowy? Sam nie palę

Avatar Racibor

21 października, 21:28

@Oldjedai: być może często przebywać w towarzystwie osób palących przy tobie i się przyzwyczaiłeś

Avatar xXkuba22Xx

22 października, 02:51

@Oldjedai: mi nie przeszkadza. Palę od czasu do czasu

Avatar Sebzer

22 października, 06:52

@Oldjedai: palacz bierny

Avatar Akinori456

22 października, 05:22

I tak kuźwa jest zawsze... nie na widzę papierosów...

Avatar Havuxi

21 października, 23:11

Nigdy nie rozumiałem po co ludzie palą. Wszyscy mówią że "dla relaksu" ale jaki w tym relaks? Wciągasz dym i go wypuszczasz - to wszystko, jednocześnie płacąc za to w luj dużo pieniędzy i zdrowia. Po co wgl zaczynać palić, skoro cel bardzo dużej większości palaczy to przestać palić? Każdy palacz jakiego znam mówi że chciałby rzucić ale nie może, a tymczasem na świecie gdzieś kolejna osoba zaczyna wpadać w nałóg myśląc że jej to pomoże.

Avatar Crisium

22 października, 00:40

@Havuxi: Po prostu niektórzy to lubią. Ja np. uwielbiam usiąść sobie na balkonie i patrząc na ruchliwą ulicę zapalić papierosa i zacząć rozmyślać o różnych rzeczach. Sprawia mi to przyjemność, więc to robie.

Avatar xXkuba22Xx

22 października, 02:43

@Havuxi: palenie jest spoko i jak się nie przesadza to się nie uzalezni

Avatar bylojuz12

20 października, 21:44

Ja w takich sytuacjach wstrzymuje oddech.

Avatar Bartolinise

20 października, 21:54

@bylojuz12: ja biegnę tylko po to, by ta osoba była za mną

Avatar RiviX

21 października, 21:28

@bylojuz12: Same...

Avatar Kto_Inny

21 października, 23:50

@Bartolinise: Ja niestety wyczuwam dym z dość dużej odległości, więc częściej czekam w miejscu, aż druga osoba się oddali.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zimno

Zdarza się

Doczekaliśmy się

Kot już by raczej nie dał rady

I grafika Nvidia

Nagle każda jest bogiem rapu

Małpy ewoluują

Taka prawda

Dziadzio jest trololo

Mama będzie zła

Znalazłem pod swoim domem teleport do Polski Podziemnej

Boję się

Sprytne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka